[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2296
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    jep.. seepärast ma ei panegi enam mingeid eesmärke ei kuuks ega aastaks ega millekski.. lihtsalt on eesmärk BRi kasvatada ja jõuda limiitides edasi.. see vaikselt õnnestub.. aga endiselt, kui mul ei ole võimalik iga kuu mingi kümneid või sada tundi kulutada pokkeri peale või mul pole võimalik mängida primetime ajal.. siis see ometi ei tähenda, et ma peaksin pokkerist loobuma või ei võiks vaikselt edasi grindida oma BRi..

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2297
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      Note iseendale:

      Kuu esimeses pooles mängi millal tahad ja kui palju tahad, kuu teises pooles mängi ainult parima trafficu aegadel ja parima keskendumisega aegadel.

      Tunda on, et teisel poolel on fisidel palgad jms rahad otsas ja lauad regisid täis ja krt no kohe tõmbab täiega summutisse. Maksin quadsi ja kaks seti täna välja:(

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #2298
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        Mis limiite sa mängid, et mingit primetime on vaja taga ajada? Kui nl25, siis olen sunnitud ütlema, et sa ei oska tableselectida, kuna tegelikult 24/7 häid laudu seal limiidil. Anna ainult hagu...

        Comment

        • HerrJanks
          Pokkerihai
          • Jul 2011
          • 3769

          #2299
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Isegi nl200 on iga kell häid laudu.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2300
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            ju vist ei oska, aga hommikul 10-11 vahel tundub ikkagi fishe oluliselt vähem kui kuu alguses..

            Comment

            • HerrJanks
              Pokkerihai
              • Jul 2011
              • 3769

              #2301
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Võimalik et ongi vähem, ei vaidle vastu.

              Aga peaks piisavalt olema, et norm lauad saada.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2302
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                kokkuvõttes siis 16k käsi, silverstari taseme säilitasin, 2x$10 RB'ks, 11BI kasumit, 7bb/100 ja liikusin limiidis üles ehk NL25 siis nüüd peamiselt. Tüüpiline graafik kus kuu esimeses pooles puhas joonlauaga tõus ja siis teises pooles tuleb swing ja EKG.. peaks rohkem kuu alguses voluumi andma kui fishidel pole veel palgad maha gämblitud...

                kandsin ka viimased 55€ pokkeriraha starsi ümber kasutades wcoopi reloadi koodi, seega 13,75€ RB'd see kuu vabanemas.
                Last edited by Rage; 01.09.13, 09:05.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2303
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  uuu... kolekole.. 4BI sügavuses augus olen juba mitmendat päeva :-p

                  Comment

                  • pastilaa
                    kuum poiss
                    • Apr 2009
                    • 7518

                    #2304
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    sick

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #2305
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      Kyrkans Hus, Room: Himlavalvet Kaplansgatan 1

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2306
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        tänan sõbrad.. teie toetus raskel hetkel on oluline...

                        aga GA asemel võiks olla miski shortstackerite tümitamise abiliin või ühendus:D

                        unustasin pilti teha, aga ühekorra sattusin ctrl+S kombinatsiooni kasutades lauda mille kõik mängijad olid mul lilla sõõriga ehk "**** shortstack" notega märgitud..
                        Last edited by Rage; 04.09.13, 15:08.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #2307
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          mõtlesin ka halada... kaks kätt järjest..

                          Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BB: $24.19
                          UTG: $25.00
                          UTG+1: $26.02
                          UTG+2: $24.05
                          MP1: $17.43
                          MP2: $22.21
                          CO: $25.00
                          BTN: $25.58
                          Hero (SB): $25.66

                          Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with A A
                          2 folds, UTG+2 raises to $0.75, 4 folds, Hero raises to $2.50, 1 fold, UTG+2 calls $1.75

                          Flop: ($5.25) 3 2 K (2 players)
                          Hero bets $3.75, UTG+2 calls $3.75

                          Turn: ($12.75) 5 (2 players)
                          Hero bets $19.41 all in, UTG+2 calls $17.80 all in

                          River: ($48.35) K (2 players - 2 are all in)

                          Final Pot: $48.35
                          UTG+2 shows 5 5 (a full house, Fives full of Kings)
                          Hero shows A A (two pair, Aces and Kings)
                          UTG+2 wins $46.35
                          (Rake: $2.00)


                          Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          MP: $29.43
                          CO: $10.00
                          BTN: $13.94
                          SB: $18.25
                          BB: $20.00
                          Hero (UTG): $25.00
                          UTG+1: $22.00

                          Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with K K
                          Hero raises to $0.75, 4 folds, SB raises to $2, BB calls $1.75, Hero raises to $8, SB calls $6, 1 fold

                          Flop: ($18.00) 3 T T (2 players)
                          SB bets $0.25, Hero raises to $17 all in, SB calls $10 all in

                          Turn: ($38.50) T (2 players - 2 are all in)

                          River: ($38.50) J (2 players - 2 are all in)

                          Final Pot: $38.50
                          SB shows T 9 (four of a kind, Tens)
                          Hero shows K K (a full house, Tens full of Kings)
                          SB wins $36.77
                          (Rake: $1.73)

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2308
                            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                            12k käsi mängisin septembris, 2,5BI jäin miinusesse, pold aega grindida, tegin kuu alguses suht kohe silverstari täis ja viimased kaks nädalat põmst ei mänginudki :-( ühe stellari vabastasin ja reloadi boonusena 13€..

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #2309
                              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                              12k on täitsa soliidne arv käsi, millega kannatab päris palju raha teha :)

                              GL!!

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2310
                                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                                jah.. suured rahad liiguvad.. :D

                                pean dropboxis ühet faili mille nimi on bankrolli_logi.txt sinna siis aegajalt kuu algustes kannan sisse info palju mul kuskil pokkeriga seotud raha on.. a la pangaarvetel, skrillis ja erinevatel saitidel.. kurb tõsisasi on, et vahemikus 01.08 kuni tänane päev olen ma pokkeriga oma BRi kasvatanud ainult ~115€

                                Comment

                                Working...