[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #871
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

    i smell spew ... spew comes from tilt imho ... Isegi kui "enda arust" hea mäng, ei pruugi see nii olla :)

    Comment

    • ment52
      Politseidokumendiga kusjuures!
      • Oct 2008
      • 1270

      #872
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      Neid vendi, kes tänapäeval 11/9 mängides nl100+ suudavad normaalse winratega beatida eriti ei ole, oleks aeg küll harjutada vähe loosema mänguga.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #873
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        Algselt postitas ment52 Vaata postitust
        Neid vendi, kes tänapäeval 11/9 mängides nl100+ suudavad normaalse winratega beatida eriti ei ole, oleks aeg küll harjutada vähe loosema mänguga.
        järelikult ma olen liiga madalas limiidis:-)

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #874
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          Imo see 11/9 v2ga hull stiil ka pole, ise mängin olnevalt p2evast 12/10, 13/10, 14/10 midagi seal vahel ja tundub et natukene biidin, tho 100k kätt pole veel täis, et suuri järeldusi ei saa teha, aga kuu lõpuks yritan ära teha 100k siis saab selgust rohkem

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #875
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            mõtlesin ja mõtlesin... ja värk selline, et kui Maiks ei ole NL100 rolli koos (+$800) siis Mai alguses teen taaskord distsiplineerivad sessioonid.. ehk 5k käsi NL10s, 5k käsi NL25's ja siis edasi NL50s... eelduseks siis, et nood 5k kätt vastavas limiidis peavad kasumis olema, enne kui järgmisesse limiiti liigun... vastasel juhul samas limiidis veel 5k käsi..

            viimane kord kui sellised distsiplineerivad sessid tegin kaks limiiti allpool, andsid need kvaliteedile päris jõhkra boosti...

            Comment

            • Ghost0
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1335

              #876
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              Algselt postitas Rage Vaata postitust
              ühesõnaga soovitus, kui kohvrit või midagi suuremat tellite, siis ärge mingeid T-särke ja muud mudru juurde pange pakki, hakatakse paki väärtust uurima. Lihtsalt paberitega sahmimist ja ringi sõitmist on kõvasti.
              Hmmm, wat?
              Kui ma tellin näiteks monitori ja pluusi siis hakatakse väärtust uurima, aga kui ainult monitori siis ei hakata?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #877
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                Algselt postitas Ghost0 Vaata postitust
                Hmmm, wat?
                Kui ma tellin näiteks monitori ja pluusi siis hakatakse väärtust uurima, aga kui ainult monitori siis ei hakata?
                ffs.. ära võta nii must-valgelt.. mu iva oli see, et ei tasu lihtsalt paki ilgelt suureks ajada..

                btw.. eile oli hea päev.. mängisin ainult 6te lauda... mõtlesin asju läbi.. ise meenub ainult üks käsi kus mul oli KK laud oli Qxx (mastitõmbega) 3way pot.. flopi cbeti callis üks mees, turn Q, seal oleks võinud teha check-fold.. või check-call, aga panin pool poti ja sain reraise ja foldisin..

                aga üks laud oli hea.. lauas oli kolm fishi.. ja kõik olid reas minu paremal käel.. vähemalt pooled tõmbed tulid kokku.. obv fishid andsid ka oddse drawimiseks.. lauast lahkusin peale fishide lahkumist 4BI suuruse stackiga.. kokku õhtu +5BI

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #878
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  täna viisin auto esindusse sise-välispessu, nahahooldusesse ja vahatamisse... obv selleks ajaks kui autole järgi läksin.. hakkas vihma sadama.. bad beat.. nii krdi standard.. töö juures eelmine suvi töökaaslased suvel ka aasisid.. et kui pikalt oli kuiv olnud ja neil muru/põõsad/peenrad ära hakkasid kuivama.. et klapivad kamba peale rahad kokku saadavad mu autoga pessu, siis hiljemalt õhtuks on vihma oodata...

                  vähe sellest.. talvel mingi tuulise ilmaga lükkasin ukse lahti ja hakkasin välja astuma autost.. tuul lõi ukse uuesti kinni ja põlvega täpselt kõlarikattesse.. praod sisse igatpidi.. täna siis esinduse poisid vaatasid peale... katet üksi vahetada ei saa.. terve uksepolster tuleks vahetada... mingi ca 6,5keeku... FML

                  EDIT: need x-mini kõlarid mis tellisin.. fcking nuts kõllid.. sigahea heliga ja väga võimekad.. üks kolmest on praak.. krõbiseb ja heli on ka nõrk.. homme siis suppordiga hakkan suhtlema, kuidas ümber saaks vahetada... aga muidu oli ikka täiega hea ost..

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #879
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    Mm, pole hullu. Mul uksepolster 13k ... Taga akendele panin tooni, ja migni pohi värk et beed lohhid ei pane mingit matti ukse kylge korralikult kinni ja vesi p22seb sisse .. aga noh, õnneks sain vara jaole ... Esidnused on yldse saatanast..

                    Imo esinduses autot pesta/vahatada vms lasta on mõttetu. olen korra teinud (tho vw kohta ei oska öelda, teeb vist vw ka skodat?). hind on ka obv sitt ja yle persse tehakse. . mul yks tuttav tartus .. teeb 1kga kõik asjad .. pigid, vahad, nahad jne .. ok peab auto ta juurde kyll 24h viima, aga vana kyyrib velje vahesid hambaharjaga :) täitsa sick tyyp .. ja kui auto kätte saad on sama ilus nagu esindusest tulnud .. kus peab ikka isu olla tegema :D Ma soomest kalatripilt autoga tagasi, viingi puhastusse

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #880
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      maitea.. ma ei kurda... korralikku tööd tehakse... 1370 läks kogu kamm maksma.. auto lõhnab mõnusalt nagu uus, särab ja läigib... kuskil Jazzis ma küll ei taha seda asja ette võtta.. välipesu juba käib neil nii üle jala.. ühekorra lasin neil sisepesu ka teha, see oli fail, mitu hommikut kiskus armatuur ja esiklaas uduseks, pidin ise veel kuiva lapiga üle käima..

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #881
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        Ma ka ei kurtnud, nii kaua kuni leidsin selle inimese :D Tyyp on nii hingega asja juures et sick .. on ikka isu kyyrida .. 1370 on v2ga hea hind ka obv .. UMs oli imo 2k+

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #882
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          juhuks kui kedagi huvitab, siis täna viitsisin sellest FTP 300 chipikohvrist pilte ka teha, siis teate kas tellida või mitte.

                          ise olen rahul, kena metallist päris raske kohver, chiipo ei näe välja kuskilt otsast, chipid on ka parajad 11,5g vms nad olidki.. kaardid on jurad, ehk kuluvad kiirelt läbi, aga see on teisejärguline.



                          Comment

                          • kids1ke
                            Räme Fish
                            • Mar 2010
                            • 16

                            #883
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            Piktuuri pealt paistavad hallid ja punased chipid päääris buenod koos. Solid case.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #884
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              Peaks ka vist ära tellima. Palju see kohver sul rakebackist ära võttis?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #885
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                juhuks kui kedagi huvitab, siis täna viitsisin sellest FTP 300 chipikohvrist pilte ka teha, siis teate kas tellida või mitte.

                                ise olen rahul, kena metallist päris raske kohver, chiipo ei näe välja kuskilt otsast, chipid on ka parajad 11,5g vms nad olidki.. kaardid on jurad, ehk kuluvad kiirelt läbi, aga see on teisejärguline.



                                liiga kallis ei olnud?
                                palju kokku läks?

                                Comment

                                Working...