[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #1021
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Kui stackid nagunii sisse lähevad, siis miks shoved, mitte ei calli ja anna teisel fishil võimalust ka callida?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1022
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      Algselt postitas -andres- Vaata postitust
      Kui stackid nagunii sisse lähevad, siis miks shoved, mitte ei calli ja anna teisel fishil võimalust ka callida?
      mis turnis teeme kui flush kokku tulb või A tuleb lauda või T või mõni muu ebamugav kaart?

      põmst ma siiski shovesin, shortyl oli Q7s ehk top pair ja mastitõmme, teisel oli JJ set.. flush tuli kokku..

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1023
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        no ****.. igakord kui fishi vastu saan käe ja callib vihase 3beti.. alati krdi tropp jobistab ära... alati on KK'ga A lauas

        Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 717267
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        NRWfan (BTN): $102.00
        Hero (SB): $102.50
        BetLady (BB): $100.00
        Jimmytri (UTG): $35.00
        lucky kenan (UTG+1): $61.50
        Standouts (MP1): $100.00
        murdock97082 (MP2): $72.40
        WalkingOnWater5 (CO): $100.00

        Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with K K
        1 fold, lucky kenan calls $1, 1 fold, murdock97082 raises to $4, 1 fold, NRWfan calls $4, Hero raises to $18, 2 folds, murdock97082 calls $14, 1 fold

        Flop: ($42.00) A J 7 (2 players)
        Hero bets $19, murdock97082 raises to $54.40 all in, Hero requests TIME, Hero folds

        Final Pot: $80.00
        murdock97082 wins $77.00
        (Rake: $3.00)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1024
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          natukene midagi haiget ka.. supernova vastu selline käsi..

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #1025
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            selgitad ka äkki? põnev oleks
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #1026
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              muide supernova saatus ei näita kohe kindlalt, et vastane hea mängija on. S elite on vast kõik mängijad tasemel, dongiseid supernovasid kohtab 6maxis küll, fullringi kohta e tea

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1027
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                selgitad ka äkki? põnev oleks
                ei oska suurt seletada.. aggrodonk nagu ma olen... steal oli tal kõrge.. flopis cbet tundus nii standard tema poolt, et ei pannud teda tugevale käele.. mängisin kätt nagu oleks mul set... turni re-raise call tema poolt oli üllatus... aga riveri kaart oli nii kena kaart bluffimiseks.. ainult set oleks mind vast seal callinud.. supernova kas jusht hea mängija.. aga mingi multitableja ikka.. kes oskab ka foldida...

                Comment

                • -andres-
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4546

                  #1028
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                  muide supernova saatus ei näita kohe kindlalt, et vastane hea mängija on. S elite on vast kõik mängijad tasemel, dongiseid supernovasid kohtab 6maxis küll, fullringi kohta e tea
                  SupernovaElite breakeven grinderite protsent nende hulgas on päris korralik. Ainult rakebackist elatuvadki mõned.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #1029
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    natukene midagi haiget ka.. supernova vastu selline käsi..
                    http://www.handconverter.com/hands/717325
                    Nii see punane joon teil tõuseb, härra :P nh wp.

                    Comment

                    • RudiTurbo
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 4167

                      #1030
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      See Elbeto87 peaks olema 17/15 mälu järgi võttes

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #1031
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        mängisin kätt nagu oleks mul set...
                        Monotone boardil mängid nii seti? :P
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1032
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          ta teadis, et turni ristit ei tule, sellepärast ei hakkanud ka floppi raisima

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #1033
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            ta teadis, et turni ristit ei tule, sellepärast ei hakkanud ka floppi raisima


                            Ma rohkem enda jaoks küsin, siis tean järgmine kord - osad raisevad, osad mitte.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1034
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 8 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              PrettyPolly (UTG): $105.40
                              michael979 (UTG+1): $77.70
                              ivanildo (MP1): $100.00
                              bertucho (MP2): $100.00
                              iluv87 (CO): $100.00
                              shar96 (BTN): $22.05
                              Hero (SB): $121.60
                              Thijsssss (BB): $119.25

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is SB with 7 7
                              2 folds, ivanildo raises to $3, 3 folds, Hero calls $2.50, Thijsssss calls $2

                              Flop: ($9.00) 5 7 Q (3 players)
                              Hero checks, Thijsssss checks, ivanildo checks

                              Turn: ($9.00) 8 (3 players)
                              Hero bets $5, Thijsssss raises to $15, ivanildo folds, Hero ???
                              mõlemad olid suht tight regid ca 100 handi kohta.. 3bet 4.5

                              Comment

                              • masterpuppet
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2094

                                #1035
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Call ning loodame, et laud paarduks ning saaks riveris stackid sisse?

                                Comment

                                Working...