Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
Kui stackid nagunii sisse lähevad, siis miks shoved, mitte ei calli ja anna teisel fishil võimalust ka callida?
Kui stackid nagunii sisse lähevad, siis miks shoved, mitte ei calli ja anna teisel fishil võimalust ka callida?
K 
J 
7
Comment