[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • seep
    Grinder
    • Dec 2009
    • 698

    #721
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    4bet gayraise ja sa OOP QQ, imo fold kui vastas pole maniakk, tuleb lihtsamaid kohti, kust raha teenida.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #722
      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

      Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      UTG: $52.30
      UTG+1: $104.25
      MP1: $22.05
      Hero (MP2): $51.70
      CO: $50.00
      BTN: $50.00
      SB: $62.65
      BB: $51.85

      Pre Flop: ($0.75) Hero is MP2 with K K
      3 folds, Hero raises to $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, 1 fold

      Flop: ($3.50) 3 J 3 (2 players)
      SB checks, Hero bets $2, SB calls $2

      Turn: ($7.50) 7 (2 players)
      SB checks, Hero bets $4.50, SB raises to $16, Hero ???
      90 handi kohta 20/11/1.7 ja 3bet 0.0

      oleme beat? fold? shove?
      Last edited by Rage; 05.03.10, 21:04.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #723
        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

        Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 8 players
        The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

        SB: $50.25
        Hero (BB): $56.75
        UTG: $18.55
        UTG+1: $81.55
        MP1: $48.50
        MP2: $10.00
        CO: $9.25
        BTN: $11.50

        Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 5 5
        6 folds, SB raises to $1.50, Hero calls $1

        Flop: ($3.00) 3 6 5 (2 players)
        SB bets $2, Hero calls $2

        Turn: ($7.00) 7 (2 players)
        SB bets $5.50, Hero raises to $13.50, SB raises to $36, [color=red]Hero ???
        olen taga? flopis.. kas oleks pidanud 3betima? imho krdi try flop ja 3beti ei calli miski.. andsin omaarust turni cbeti võimaluse bluffiks/cbetiks

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #724
          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

          vastase koha mingit infot?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #725
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            vastase koha mingit infot?
            20 handi vist.. ehk nothing

            Comment

            • chrosmos
              Õpihimuline Mängur
              • Apr 2009
              • 340

              #726
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              tõsta flopis just. ei ole see nii dry board midagi, vastane võib panna su igasugu paar+straightdraw peale
              turnis muudad oma käe natuke juba bluffiks.
              aga kui nii mängisid, siis turnis parem veel callida.
              Last edited by chrosmos; 06.03.10, 09:50.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #727
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                callida? pigem shup juba

                Comment

                • Owner85
                  Klubi Liige
                  • Aug 2009
                  • 2146

                  #728
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  kui donk siis paneks vb isegi A4 peale aga kuna statsi pole siis raske öelda aga ise foldi ilmselt ei leiaks!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #729
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    mõlemas käes olin taga...

                    esimeses käes opli vastasel obv JJ ja ma shipisin talle..

                    teises käes.. no tra tegelt ka.. mina ei näinud mõtet flopis paugutada.. aga turnis sai mees om K4'ga rea kokku.. riverisse mulle fh..

                    Comment

                    • Owner85
                      Klubi Liige
                      • Aug 2009
                      • 2146

                      #730
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      siis ei pannudki mööda pmts!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #731
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        hirmsat vaeva olen näinud viimase kuu jooksul uuesti oma mängu leidmisega.. koguaeg punane jookseb üles ja sinine alla.. nüüd vaikselt hakkab vist looma...

                        reedel tuli sõber külla... kilone rum kaasas... jõime rumi ja mängisime pokkerit.. st sõber vaatas pealt.. passis peale, et ma lollusi ei teeks.. õpetas mind rohkem foldima...

                        leidsin juutuubist ühe tyybi playlisti.. kuulasin seda listi grindides.. superhea playlist, selline väga mõnus chillout muusika.. hoidis mindseti 100% korras..

                        igatahes vist kõikide nende asjade koosmõju... ja...

                        tegin siis täna uue rekordi.. sessiga +14BI

                        Comment

                        • leits
                          Hundinui
                          • Apr 2009
                          • 9562

                          #732
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          hirmsat vaeva olen näinud viimase kuu jooksul uuesti oma mängu leidmisega.. koguaeg punane jookseb üles ja sinine alla.. nüüd vaikselt hakkab vist looma...

                          reedel tuli sõber külla... kilone rum kaasas... jõime rumi ja mängisime pokkerit.. st sõber vaatas pealt.. passis peale, et ma lollusi ei teeks.. õpetas mind rohkem foldima...

                          leidsin juutuubist ühe tyybi playlisti.. kuulasin seda listi grindides.. superhea playlist, selline väga mõnus chillout muusika.. hoidis mindseti 100% korras..

                          igatahes vist kõikide nende asjade koosmõju... ja...

                          tegin siis täna uue rekordi.. sessiga +14BI


                          nice heater, leiaks endalegi sellist, kus 2ssad peaks :)

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #733
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            Algselt postitas leits Vaata postitust
                            nice heater, leiaks endalegi sellist, kus 2ssad peaks :)
                            vähemalt korra crackiti preflop AI ässad ära.. + need korrad kui olin sunnitud postflopis oma ässad foldima:-)

                            Comment

                            • -andres-
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4546

                              #734
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              Soliidne :).

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #735
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                                vähemalt korra crackiti preflop AI ässad ära.. + need korrad kui olin sunnitud postflopis oma ässad foldima:-)
                                4way crackimine on veits kehvem + 3x HU juurde :)

                                aga oled tubli, keep it going

                                Comment

                                Working...