Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]
i smell spew ... spew comes from tilt imho ... Isegi kui "enda arust" hea mäng, ei pruugi see nii olla :)
i smell spew ... spew comes from tilt imho ... Isegi kui "enda arust" hea mäng, ei pruugi see nii olla :)


Comment