Liquicity@pokerstars [NL10 FR]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #91
    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

    Solid volüüm.

    Comment

    • Liquicity
      Õpihimuline Mängur
      • Mar 2010
      • 454

      #92
      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
      Solid volüüm.
      Ty! hetkel 63k kätt ja 65h. Jõuluks tahaks 150h täis teha, käte arv pole oluline.

      Comment

      • Liquicity
        Õpihimuline Mängur
        • Mar 2010
        • 454

        #93
        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

        Eile tegin vist halvima päeva sellel kuul. miski -130$ Peale sitta sessi oli ilgelt vaja võtta NL25st paar lauda ja hävida 2x25$ Ühekorra seti otsa ja teise korraga KK vs AA. Peale seda oli vaja veel 6maxi teha ja veel miski 30$ õhku lasta. Tra ma tean, et kui mul on sitt run siis ei tasu punnida juurde aga ikka oli vaja igast jama korraldada bluffcatchida jne. Tagatipuks tuli peavalu ka aga läksin õnneks magama ära.
        Tänast päeva alustasin uuelt lehelt. Ainult 8 lauda! enamasti NL10 ja NL16 deep ante lauad + lisaks mõned NL16 lauad. Tulemuseks selle kuu parim päev. Miski 95$ plussis täna ühe 1000käelise sessiga. Lisaks veel goldstar ka käes.

        Kui nüüd limiite vaadata siis NL10 tavalaudasid masstableda on ülimõttetu, sest meeletult nitte täis. Pigem vaatan, et eurolauad NL10s on väga ilusti tootnud ca 9K käega 100$ Eurolaudade saadavus on kahjuks ainult valitud kellaaegadel.

        70k kätt ja 75h....counting
        järgmine update 100h juures.

        Comment

        • Liquicity
          Õpihimuline Mängur
          • Mar 2010
          • 454

          #94
          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

          2 royal flushi olen ka see kuu saanud :P

          Eile nägin NL25s sick handi, kus ühel tüübil oli käes AQ ja teisel 55 ...board oli 5AQQ5
          sellise käe juhtumise tõenäosus?
          Last edited by Liquicity; 09.12.12, 16:45.

          Comment

          • Mrt1989
            Grinder
            • Mar 2010
            • 999

            #95
            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

            Korralik volüüm ikka . 2013 Supernova ?

            Comment

            • Liquicity
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2010
              • 454

              #96
              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

              Algselt postitas Mrt1989 Vaata postitust
              Korralik volüüm ikka . 2013 Supernova ?
              Võimalik,,, volüümi poolest olen suuteline. Kuna seni olen hobikorras mänginud. Seeaasta tuleb kahjuks ainult 45000vpp täis.

              Comment

              • Liquicity
                Õpihimuline Mängur
                • Mar 2010
                • 454

                #97
                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]



                Vastane 13/11 regular ja 99% kindel ,et vastasel on flopist saadud set.
                Pokerstove järgi on meil ainult 32,4% siin.
                Seega kindel fold?
                Kuidas mängida sarnast boardi ,siis kui potis on lisaks mõni mängija sees, kes callib turni panuse? (positsioonid ei oma tähtsust)
                Kuidas mängida antud olukorras kui vastase ja hero stackid deepimad (200+BB)?

                Küsin seda seetõttu kuna ikka juhtub olukordi, kus flopist on open ender ja turnist lisandub flushdraw ning kätt raske maha panna.
                Last edited by Liquicity; 20.09.13, 17:36.

                Comment

                • donkament
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1945

                  #98
                  Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                  pildi peal kirjas pot odds 30% (ilma impliede arvestamata veel)
                  sinu jutu järgi stovesid ja sul on 32,4% ja arvad et kindel fold

                  paneb kukalt kratsima veits

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #99
                    Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                    sul pot oddsid juba 30%, mismoodi see siis kindel fold on?

                    Comment

                    • p0l1
                      Grinder
                      • Jan 2011
                      • 581

                      #100
                      Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                      Preflop kahtlase liigutuse tõttu oled siin spotis OOP oma SG-ga niti vastu.

                      Mis preflop juhtus ja miks ?

                      Comment

                      • Liquicity
                        Õpihimuline Mängur
                        • Mar 2010
                        • 454

                        #101
                        Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                        Algselt postitas p0l1 Vaata postitust
                        Preflop kahtlase liigutuse tõttu oled siin spotis OOP oma SG-ga niti vastu.

                        Mis preflop juhtus ja miks ?
                        Pre oleks pidanud foldima käe aga kuna kolm inimest oli potis, siis aeg ajalt callin suited connectoreid, gappereid kaasa blindidelt. Flopis MP leadis ja antud vastane raises üle, callisin kuna implied oddsid tundusid head.



                        Lihtsalt tahtsin kindel olla, kas antud call oleks vähemalt Break-even , kui teada et vastas set?

                        Comment

                        • Liquicity
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 454

                          #102
                          Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                          Sain juba vastuse arvutuste teel

                          .32,4(5,72) - .67.6(2,42) = 1,853 - 1,63 = 0,223$ call

                          .32,4(8,16) - .67.6(8,16) = 2,643 - 5,516 = -2,873$ shove turnis

                          turnis foldides = -1,25$

                          Kergelt BE call on jh. Kui vastane oleks bettinud potsize beti siis oleks call väikse miinusega.
                          Lisaks annab iga ärtu , mis boardiga ei paardu bluffimisvõimaluse riveris, millele nit võib foldida.
                          Last edited by Liquicity; 20.09.13, 19:58.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #103
                            Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                            Call on BE aga sinu kasum on see sama 2.44$, mis tal taga on kui riveriks hitid.

                            Comment

                            • Liquicity
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2010
                              • 454

                              #104
                              Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                              Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                              Call on BE aga sinu kasum on see sama 2.44$, mis tal taga on kui riveriks hitid.
                              Sul on õigus, et call on õigustatud.

                              Comment

                              • Liquicity
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2010
                                • 454

                                #105
                                Re: Liquicity@pokerstars FR [NL2 - 25]

                                Mingi 10päeva tagasi hakkasin taas üle pika aja mängima alustades kohe esimesel sessioonil 18BI downeriga NL2s tänaseks aga vaikselt NL10sse ära rabelenud, kus 10K kätt mängitud suht niru winratega. Kuu lõpuks saab ehk ka NL16 kätte.



                                norm tunnid on ka juba kogunenud

                                Comment

                                Working...