Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • HerrJanks
    Pokkerihai
    • Jul 2011
    • 3769

    #1966
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Nl400 pole piisavalt rahastatud?

    Päris ilusaid kuid tegid ju ennem. Siis on tõesti väga halb run olnd viimasel ajal :/

    Comment

    • saugakarel
      FPP Pro
      • Oct 2008
      • 288

      #1967
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Õhuga kaklemine (Y) :D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1968
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Siis on tõesti väga halb run olnd viimasel ajal :/
        Pigem ütleks nii, et ei osanud rahadega ümber käia. Vigadest õpitakse. Jaa viimased 2-3 kuud on olnud fyte coaching abiks.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1969
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Algselt postitas Priidix Vaata postitust
          Jaa viimased 2-3 kuud on olnud fyte coaching abiks.
          norm puujalg on see

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #1970
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Pole kahtlustki, et saab ainult paremaks minna, edu!

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1971
              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Hey!

              2 päeva jäänud. Loodetavasti õnnestub väravad täita ja päeviku ikkagist elusana hoida. Järgmine kuu tuleb kindlastiii rohkem uuendusi/pilte/storysi jm. Hetkel midagi lisada pole.

              Ehk õnnestub hiljem mõni käsi postitada.

              cucu

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
              Last edited by Priidix; 29.08.13, 17:18. Põhjus: gurls

              Comment

              • Kakahirmutis
                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                • Oct 2010
                • 7079

                #1972
                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Äkki annad volüümi liiga palju? Mu BE strech sai läbi kui kuu aega pausi tegin ja snap hiiterisse

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1973
                  Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Kui ma 600s fishi jahin ja mingi reg mind ründab:

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1974
                    Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    400s

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1975
                      Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Not much to say..

                      MP: $212.14
                      CO: $523.24
                      Hero (BTN): $200.00
                      SB: $200.00
                      BB: $200.00
                      UTG: $200.00

                      Pre Flop: ($3.00) Hero is BTN with 9 4
                      2 folds, CO calls $2, Hero raises to $7, 2 folds, CO calls $5

                      Flop: ($17.00) 9 8 4 (2 players)
                      CO bets $2, Hero raises to $22, CO calls $20

                      Turn: ($61.00) Q (2 players)
                      CO bets $26, Hero raises to $132, CO calls $106

                      River: ($325.00) Q (2 players)
                      CO bets $322.20, Hero calls $39 all in

                      Final Pot: $403.00
                      CO shows T 5 (a pair of Queens)
                      Hero shows 9 4 (two pair, Queens and Nines)
                      Hero wins $400.20
                      (Rake: $2.80)

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #1976
                        Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 2 players

                        BTN/SB: $355.35
                        Hero (BB): $655.13

                        Pre Flop: ($3.00) Hero is BB with K K
                        BTN/SB raises to $6, Hero raises to $26, BTN/SB calls $20

                        Flop: ($52.00) 5 3 7 (2 players)
                        Hero bets $40, BTN/SB calls $40

                        Turn: ($132.00) Q (2 players)
                        Hero bets $100, BTN/SB calls $100

                        River: ($332.00) T (2 players)
                        Hero bets $198.90, BTN/SB calls $189.35 all in

                        Final Pot: $710.70
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                        Last edited by Priidix; 30.08.13, 03:12. Põhjus: although kutt alustas 40bb ja oli vahepeal 400+bb deep..

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #1977
                          Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          heal juhul jäid siis nulli, see 40bb läks rake peale

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1978
                            Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Jep!

                            Eilsest veel üks käsi. Action MS oli täiesti surnud ja otsustasin võtta mõned 100 lauad.

                            Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 9 players

                            Hero (CO): $200.00
                            BTN: $100.00
                            SB: $183.36
                            BB: $271.98
                            UTG: $109.60
                            UTG+1: $100.00
                            UTG+2: $238.19
                            MP1: $100.00
                            MP2: $107.24

                            Pre Flop: ($3.30) Hero is CO with J Q
                            5 folds, Hero raises to $3, 1 fold, SB raises to $10, 1 fold, Hero calls $7

                            Flop: ($22.80) 4 9 8 (2 players)
                            SB bets $10, Hero calls $10

                            Turn: ($42.80) 7 (2 players)
                            SB bets $15, Hero raises to $40, SB calls $25

                            River: ($122.80) T (2 players)
                            SB bets $123.16 all in, Hero calls $123.16

                            Final Pot: $369.12
                            Hero shows J Q (a straight, Eight to Queen)
                            SB shows 8 4 (a flush, Ten high)
                            SB wins $366.32
                            (Rake: $2.80)

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1979
                              Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              [x] 300h playing
                              [x] 100h improvment / rohkem
                              [semi] updates, sometimes
                              [nope] abs treening
                              [semi] NO HEADS UP! 4x ja üsna lühikesed matchid. 2x lauda alustades, 1xtelefoniga 2xvaalaga (paar kätt tagasi kes 40bb alustas)
                              [] Teha paar coaching sessi
                              [x] Süüa tervislikult / Algus on alati raske, 1x tegin krõpsu-õhtu, ülejäänud korrad korralik
                              [semi] Taking days off (2-3), taking breaks mid session. /0 vaba päeva, pause mängimise ajal tegin
                              [x] Setting a stop loss.
                              Pikemalt pole vaja kirjutada, tulevad pildid ütlevad nii mõndagi.

                              Dollari graafik overall:



                              bb graafik overall:



                              Graafik ilma gamblimiseta:



                              Gamblimis graafik:



                              Tunnid:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                              52749,69vppd x3,5 x 0,016 = 2953,98$
                              _________________________________
                              Overall: 12045,53$



                              Threadsaver:

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Kakahirmutis
                                🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                                • Oct 2010
                                • 7079

                                #1980
                                Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Holy fk mis volüüm :O ja well done nice graph :P

                                Comment

                                Working...