Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]
Nl400 pole piisavalt rahastatud?
Päris ilusaid kuid tegid ju ennem. Siis on tõesti väga halb run olnd viimasel ajal :/
Nl400 pole piisavalt rahastatud?
Päris ilusaid kuid tegid ju ennem. Siis on tõesti väga halb run olnd viimasel ajal :/

4
8
4







Comment