Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rigged
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2535

    #1816
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Everyman sleeping method?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1817
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Algselt postitas Priidix Vaata postitust
      Juuli eesmärgid:

      [ ] 200h playing
      [ ] 100-150h improvment
      [ ] A++ game
      [ ] Try everyman sleeping method
      [ ] Blog updates
      Mis on everyman sleeping meetod?

      E: rigged jõudis ette. teema oli kauem lahti.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1818
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]



        Saab koostada erinevaid variante, mis endale kõige parem/mugavam on.

        * 4-5 uinakut, magamis aeg kokku 2.8-3.2 h (1.5h põhiline uinak, 4-5x 20min power nap)
        * 3 uinakut, magamis aeg kokku 4.0-4.5 h (3-3.5h põhiline uinak, 3x 20min power nap)
        * 2 uinakut, magamis aeg kokku 5.2 h (4-5h põhiline uinak, 2x 20min power nap)
        Last edited by Priidix; 02.07.13, 07:21.

        Comment

        • hoss23
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 2551

          #1819
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Lol, burnouti ei karda selle meetodiga nüüd, kus oled redbullist loobunud :)?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1820
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Ei karda! Peaksin?
            Last edited by Priidix; 02.07.13, 07:34. Põhjus: -

            Comment

            • hoss23
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 2551

              #1821
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Ei oska öelda. Tundub päris väsitav lihtsalt

              Comment

              • pastilaa
                kuum poiss
                • Apr 2009
                • 7518

                #1822
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                mul tuttav, kes üliõpilasena kanadas sessi ajal praktiseeris umbes sama. tulemus oli võrratu - nädal oli tähtsa eksamini ja esimesed 4 päeva oli timm, siis hakkas kahtlane ja boonus oli see, et magas eksamiks sisse ja tegi 24h powersleepi. töötab.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1823
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Inimesed on erinvad.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1824
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Sa redbulli enam ei joogi ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #1825
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                      mul tuttav, kes üliõpilasena kanadas sessi ajal praktiseeris umbes sama. tulemus oli võrratu - nädal oli tähtsa eksamini ja esimesed 4 päeva oli timm, siis hakkas kahtlane ja boonus oli see, et magas eksamiks sisse ja tegi 24h powersleepi. töötab.
                      Ma miskipärast arvan, et tolle magamiskavaga harjumine võtab ikka omajagu aega enne, kui rutiiniks saan.

                      Aga pokkerimängija puhul, kellel rutiin puudub, ja elab suht suva järgi => kahtlen, et töötab, sest rutiini ei saavutata.

                      EDIT: aga ootan tulemusi. hoia kursis. väga huvitav.

                      Comment

                      • camu
                        Super Moderaator
                        • Jan 2009
                        • 3411

                        #1826
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1827
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Algselt postitas camu Vaata postitust
                          Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.
                          No mängid DOTA-t ldo.

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1828
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Sa redbulli enam ei joogi ?
                            Jah, päeva pealt jätsin maha.
                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Ma miskipärast arvan, et tolle magamiskavaga harjumine võtab ikka omajagu aega enne, kui rutiiniks saan.

                            Aga pokkerimängija puhul, kellel rutiin puudub, ja elab suht suva järgi => kahtlen, et töötab, sest rutiini ei saavutata.

                            EDIT: aga ootan tulemusi. hoia kursis. väga huvitav.
                            Hoian kursis.
                            Algselt postitas camu Vaata postitust
                            Kui magamise arvelt kokkuhoitud aega suudaks veel kasulikult planeerida ka, oleks asjal pikas perspetkiivis täitsa jumet.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #1829
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Jah, päeva pealt jätsin maha.
                              Meeldib!

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #1830
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                                Jah, päeva pealt jätsin maha.
                                Sa jõid neid päevas päris palju, 3-4tk? Võõrutusnähud vms ka tekkisid?

                                Comment

                                Working...