Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #1921
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Arvas, et sina oled viimane bettija.

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1922
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
      See Nescafe peaks siis parem olema kui Red Bull? :D
      Ei teaaaa, need lahendab ära ja juurde ei osta. Mahlad lahjendan veega pooleks.

      Comment

      • WeThePeople
        Vana Tegija
        • Mar 2010
        • 1163

        #1923
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
        Ei teaaaa, need lahendab ära ja juurde ei osta. Mahlad lahjendan veega pooleks.
        miks

        Comment

        • Jäämees
          Vana Tegija
          • Jun 2011
          • 1182

          #1924
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          ^

          vb on magu nõrk vb lihtsalt maitseb nii paremini

          Comment

          • Dzuu
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 445

            #1925
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
            miks
            Vaesus, ikka vaesus, mis muu..

            Comment

            • WeThePeople
              Vana Tegija
              • Mar 2010
              • 1163

              #1926
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
              ^

              vb on magu nõrk vb lihtsalt maitseb nii paremini
              vb sp küsisingi priidixi käest.

              Comment

              • Priidix
                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                • Jun 2009
                • 2839

                #1927
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Suhkrut palju. Väga palju.
                Last edited by Priidix; 06.08.13, 01:59.

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1928
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  300h my ass. Peale pikka sessi ja Samuil käimist magasin 12h. Ärkasin üles, grindisin 1h ja elekter läks ära.

                  Läpaka aku täis, hakkan starsi logima ja lööb sellise asja:



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Last edited by Priidix; 06.08.13, 05:09.

                  Comment

                  • Ints
                    Vana Tegija
                    • Nov 2010
                    • 1216

                    #1929
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Mul oli kunagi sama kamm, supporti saatsin kirja.

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1930
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Thanks, sain. 16h+ support ei vastanud/ei saanud mängida ja lõpuks tegid korda.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #1931
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                        [ ] 300h playing
                        [ ] 100h improvment
                        [ ] updates, sometimes
                        [ ] abs treening
                        [ ] NO HEADS UP!
                        [ ] Teha paar coaching sessi
                        [ ] Süüa tervislikult
                        [ ] Taking days off (2-3), taking breaks mid session.
                        [ ] Setting a stop loss.
                        1/3 kuust möödas ja olen rahul. Arvestades seda, et vahepeal ei saanud mängida ja olen suutnud ikkagist teha 1/3 tundide eesmärgist ära.



                        Improvment on olnud ka korralik, palju käsi arutanud, audiobooke kuulanud ja treening vide vaadanud.

                        NO HEADS UP - võib öelda, et success. Eile juhtus korraks selline asi, et loggisin telefoniga starsi sisse, et 1tablida PL100. Võtsin ühe laua juurde kuhu koheselt istus järgi mu suurim vihavaenlane kes koguaeg on järgi istunud. Telefoni settingud pole muutnud ja automaatselt postitas blindi. 10-15min mängisin sain 2bi ja kirjutasin talle (peale seda pole ta järgi istunud tho:))

                        coaching sesse pole teinud, võiks. Söömine oluliselt paremaks läinud.

                        Tundub, et kõik läheb kenasti. Peab olema lihtsalt tahtmist ; )

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        cu
                        Last edited by Priidix; 11.08.13, 10:50.

                        Comment

                        • $Lauri$
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2009
                          • 479

                          #1932
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          300h kuus natuke palju ei ole? Ma vaatan, et sa oled kogu aeg laudades. Muidu tubli oled, edu! :)

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1933
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Ei ole palju. Tean, et olen suuteline seda tegema.

                            Järgmine kuu tuleb ~15-20 grinderit kõrvale saarele. Rendime villa ning saab suht fun olema. Selleks, et seda endale lubada tuleb enne vaeva näha.

                            Tänud!

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #1934
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                              Järgmine kuu tuleb ~15-20 grinderit kõrvale saarele. Rendime villa ning saab suht fun olema.
                              Päris suur grinderite seltskond,Tai pealt kokku kogunemine või mingi rahvas terve maailma pealt kokku otsustas ümber kolida sinna ?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1935
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Mõlemast studygrupist grinderid. Enamus Slovakkia ja UK.

                                Comment

                                Working...