Re: [200NL FR] Midstakes, highstakes ... ? [2013]
Nonii, õnnelikult kohal. Paras seiklus ikka. Olin varem juba googeldanud ja teadsin suht-koht mida teha. Võtsin lennujaamast metroo pileti (35MYR, 350baht, 8€) ja sõitsin KL Sentrisse. Netist otsisin soovitatavad hotellid välja ja hakkasin siis jala otsima :D ~2h läks kuni lõpuks leidsin.
3 tärni hotell, öö on 150myr = 35€ .. kallis. 7elevenis ka hinnad jubedalt kallid.
Homme varahommik Tai viisat tegema ja eks näis kuidas seal asjad kulgevad. Loodan, et positiivselt.
cu

samui lennujaam, lebos

phuket

kualala

hotelli otsingutel :D

vaade

vaade
Nonii, õnnelikult kohal. Paras seiklus ikka. Olin varem juba googeldanud ja teadsin suht-koht mida teha. Võtsin lennujaamast metroo pileti (35MYR, 350baht, 8€) ja sõitsin KL Sentrisse. Netist otsisin soovitatavad hotellid välja ja hakkasin siis jala otsima :D ~2h läks kuni lõpuks leidsin.
3 tärni hotell, öö on 150myr = 35€ .. kallis. 7elevenis ka hinnad jubedalt kallid.
Homme varahommik Tai viisat tegema ja eks näis kuidas seal asjad kulgevad. Loodan, et positiivselt.
cu

samui lennujaam, lebos

phuket

kualala

hotelli otsingutel :D

vaade

vaade
8
6
K


. Kas välismaalasel/turistil Taist üldse solid tüdrukut (kes raha pärast koos pole*) on võimalik leida? Kahtlen kuidagi.
Comment