Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RudiTurbo
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 4167

    #1891
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]


    Grabbed by Holdem Manager
    NL Holdem $2(BB) Poker Stars
    Hero ($202)
    BB ($208)
    UTG ($200)
    UTG+1 ($172)
    UTG+2 ($382)
    CO ($276)
    BTN ($200)

    Dealt to Hero T 9

    fold, fold, fold, fold, BTN raises to $4, Hero raises to $12.30, Riidix raises to $22, fold, Hero calls $9.70

    FLOP ($48) T 6 7

    Hero checks, Riidix bets $15, Hero calls $15

    TURN ($78) T 6 7 8

    Hero bets $37.60, Riidix folds

    Hero shows T 9

    Hero wins $75.20

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1892
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Ilus käsi
      Last edited by Priidix; 26.07.13, 22:59.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1893
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Poker Stars $1/$2 No Limit Hold'em - 7 players

        MP: $123.47
        Hero (CO): $200.00
        BTN: $229.12
        SB: $356.23
        BB: $200.00
        UTG: $128.28
        UTG+1: $79.60

        Pre Flop: ($3.00) Hero is CO with 4 A
        3 folds, Hero raises to $4, BTN calls $4, 2 folds

        Flop: ($11.00) K 6 J (2 players)
        Hero bets $6, BTN calls $6

        Turn: ($23.00) J (2 players)
        Hero checks, BTN checks

        River: ($23.00) 4 (2 players)
        Hero bets $2, BTN raises to $24, Hero calls $22

        Final Pot: $71.00
        Hero shows 4 A (two pair, Jacks and Fours)
        BTN shows 8 T (a pair of Jacks)
        Hero wins $68.20
        (Rake: $2.80)

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1894
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Tais tonte ka juba näinud oled? Soovitan kindlasti lugeda subtiitreid.

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1895
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Ei.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1896
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Kogun natuke, et update teha. Otsin materjali.

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #1897
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                Kogun natuke, et update teha. Otsin materjali.
                more qbjohn stuff plz

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1898
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Nii.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Mängitud tunnid/minutud/per day:




                  Üsna masendav. Olen teinud palju selleks, et sellele swingile"downerile"be jooksule kriips peale tõmmata. Natuke on seis ka parem. See kuu tegin jällegist -EV mängu. Mängisin seal kus ei oleks tohtinud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Players less than 3:



                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Häbi on postitada graafikut:

                  BB:


                  Dollarz:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Päris hea distsipliin oli lõpus, kahjuks rikkus HU kõik selle.

                  VPP/FPP: 37050/129675

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1899
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Juuli eesmärgid:

                    [x] 200h playing
                    [fail] 100-150h improvment
                    [ei teaa] A++ game
                    [fail, ei proovinud ] Try everyman sleeping method
                    [nu, ?] Blog updates
                    AUGUST, I AM READY!



                    [ ] 300h playing
                    [ ] 100h improvment
                    [ ] updates, sometimes
                    [ ] abs treening
                    [ ] NO HEADS UP!
                    [ ] Teha paar coaching sessi
                    [ ] Süüa tervislikult
                    [ ] Taking days off (2-3), taking breaks mid session.
                    [ ] Setting a stop loss.

                    mmmmmmmsmsmsmmmmmm, gl!

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Karelkorm
                      Grinder
                      • Nov 2009
                      • 856

                      #1900
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Võimsad gollid, motiveerib endalgi jalgu perse alt välja võtma :) Külmkapi sisu küll ei meeldi. Joo vett parem selle suhkru ja kofeiini asemel. GL igatahes.

                      Comment

                      • Priidix
                        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                        • Jun 2009
                        • 2839

                        #1901
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Ei joo kohvi väga palju tbh, ärgates ja vahel kui kerge uni. Marketis oli soodukas ja võtsin kõik mis letis.

                        Comment

                        • Pythagoras
                          Grinder
                          • Apr 2012
                          • 589

                          #1902
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Võtsin kõik, sest lihtsalt nii odav oli. Keegi on midagi taolist kuskil teemas öelnud :D

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #1903
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            Sattusin ka su hu matshi observima. Üsna masendav värk niimoodi auku panna pmst. pool kuu kasumist. Aga küll sa välja rapsid.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1904
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Kelle vastu mängisid? Mis limiidil?

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #1905
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                140k kuskil palmi all kütta on suht epic.
                                gl järgmiseks kuuks, motti on nagu näha.

                                Comment

                                Working...