Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1741
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
    Ma olen algaja , teisel levelil alles.
    16x15, 18x12, 20x10
    ---
    ja kükid

    5x15, 6x12, 7x10

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #1742
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Palju Biol ?
      Mul hetkeseisuga 6 trenni ja 402 kätekat, täna õhtul teen väikse kätekõverduste sessi vast.
      Kuna ma olin jõusaalist suht pikalt eemal, siis pärast trennipäeva on õhtuti paras porno neid kätekaid teha( eriti pärast rinna ja triitsa päeva ), aga pole hullu midagi. Teen suht nii, kuidas tuju tuleb, vahel hommikul, vahel õhtul, panen kõhulihaste kava ka hetkel. Jäämees, päris hea pakkumine, mis vastu paned ? :D

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #1743
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Algselt postitas Jäämees Vaata postitust
        Peaks mingi 25ndal Mail ka tegema käteka beti, et tõmban 2x rohkem kui te kaks kokku. Tasuks, siis 10% BRist.
        Ehk et vaja läheks umbes 2800 kätekõverdust 7 päeva jooksul. See teeb päevas 400 kätekõverdust. Mnjaa...see on juba katsumus. Tehtav iseenesest.
        Last edited by inward; 15.05.13, 21:58. Põhjus: Arvutuskunn....

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #1744
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Just arutasime pubis, et kas teeks 500 ära tunniga
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #1745
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Ma usun, et rohkem kui 2800, ma ei jää 700 peale pidama kui ära hitin :)
            500 tunniga on paras pähkel, aga tehtav ma usun, oleneb muidugi KES :D

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #1746
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
              Palju muidu rinnalt lükkad ja paljuga kükki teed?
              rinnalt hetkel mingi 70-75kg, küki maxi polegi proovinud, aga 80-ga mingi 10-ne seeria teha no problem... 100+ läheb ilusti ma arvan, sünnist saati jalad tugevad

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #1747
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                100+ läheb ilusti ma arvan, sünnist saati jalad tugevad
                Peavadki olema, muidu ei jõuaks sind vedada.

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #1748
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Sinu nahas olles oleks ma edaspidi väga-väga ettevaatlik oma kirjutistega, sest viimase info põhjal võib oodata, et ma tulen 24. mai Tallinnasse.

                  Comment

                  • Matu
                    FPP Pro
                    • Aug 2009
                    • 284

                    #1749
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    kiired jalad päästavad

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #1750
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                      Sinu nahas olles oleks ma edaspidi väga-väga ettevaatlik oma kirjutistega, sest viimase info põhjal võib oodata, et ma tulen 24. mai Tallinnasse.
                      Shit, ma siis just maale ära! :(

                      Comment

                      • Jäämees
                        Vana Tegija
                        • Jun 2011
                        • 1182

                        #1751
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Vastu pakun 10% oma 360~ daalasest NL 10 rollist :D

                        Fair deal IMO.

                        Ok tegelt nali naljaks 2x oleks jah raske.. 400 päevas minu jaoks kindlasti raske kuna töötan 5-6 päeva nädalas 8-12 tundi pidevalt kätega. Mingi reaalne variant oleks vb see, et teen võtija arvu kätekaid 1 või poolteist korda sama palju poole aja jooksul.

                        Mis sellise beti vahele panna ma ei tea kui aus olla.

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #1752
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          Enne kui mingeid bette teete , leppige tehnikas ka kokku. Kätekõverdusel ja kätekõverdusel on vahe. Ma võrreldes ülejäänud kompaniiga nägin välja nagu Schzarzenegger ja tegin sõjaväes 50 täiuslikku kätekõverdust puudutades rinnaga maad igal kõverdusel, mingid paksud vanad lasid kolmurga asendis 10cm käsi kõverdades 80 korda rahulikult ära ja olid paberil minust kõvasti kõvemate meestena kirjas :D

                          Comment

                          • bi0hazard
                            Vana Tegija
                            • Jul 2010
                            • 1342

                            #1753
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            hah, jep Rudi sul õigus, meeletu vahe on tegelikult sees, aga see on juba enda asi.Ma usun, et me mõlemad teeme ikka korralikult. Ma ei näe lihtsalt mõtet teha neid mõttetult, sest eesmärk on ikkagi selle trenni arvelt areneda :)

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1754
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              I totally agree!

                              Tavaliselt olen teinud 3x10 metronomiga mis on natuke erinev tava-kätekõverdustest.

                              Comment

                              • bluetramm
                                Julm Donk
                                • Aug 2009
                                • 74

                                #1755
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                mul koolis pandi piiksuv kummimänguasi maha rinna alla, et kui piiksu ei käinud, siis kätekõverdus ei lugenud

                                Comment

                                Working...