Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1861
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    priidixi mäng wp imo

    Comment

    • Priidix
      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
      • Jun 2009
      • 2839

      #1862
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      Algselt postitas $Lauri$ Vaata postitust
      Kuidas läheb? Üks käsi sinu vastu, mis paar päeva tagasi aset leidis jäi kummitama. Äkki räägid oma mõtetest käe jooksul? PS, oleksin tänulik, kui mu kasutajanime avalikult ei mainiks.

      PokerStars No-Limit Hold'em, €1.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

      UTG+1 (€41)
      MP1 (€44)
      MP2 (€114.28)
      MP3 (€108.23)
      CO (€110.49) 42/17/11 91 kätt
      Hero (Button) (€103.92)
      SB (€119.56)
      Priidix
      BB (€112.38)
      UTG (€103.75)

      Preflop: Hero is Button with 8, J
      2 folds, MP1 bets €2.50, 2 folds, CO calls €2.50, Hero calls €2.50, SB raises to €12.50, 2 folds, CO calls €10, Hero calls €10

      Flop: (€41) A, 7, 10 (3 players)
      SB checks, CO bets €4, Hero calls €4, SB raises to €24, 1 fold, Hero calls €20

      Turn: (€93) 10 (2 players)
      SB checks, Hero bets €21, SB calls €21

      River: (€135) K (2 players)
      SB checks, Hero bets €46.42 (All-In), SB calls €46.42

      Total pot: €227.84 | Rake: €2.15

      Results below:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
      Hey!

      Pole olnud motivatsiooni päevikut bad-beatide/coolerite ja runbadiga updeitida. Neid on omajagu. Viimased päevad olen mänginud 12h+, ja arvatavasti teen seda seni kuni see pask lõppeb.

      Käest, pre standard. Üldiselt minu silmis kui regid callivad järgi 3beti/squeezi siis ei saa nende range ultimate tugev olla AT-AQ, SC, 55-JJ (olenevalt regularist). Kuna meil varem historyt pole olnud siis oli olukord.

      Anyways, note oli see, et Fish donkas alati anyflop sp ma ka c/raisesin floppi. Vaadates statse ja mõeldes range peale oli Sinu call üllatav.

      Turn, mis on hea ja samas halb. Ma ei näe mõtet seal bettida, kui ma saan raise siis pean ägisedes foldima, seega valisin station liini.

      River, tank call. Olin foldimas, kuid samas mõeldes korralikult rangede peale ... kui on AT siis on, vaevalt. Ainuke käsi mis on loogiline oleks 77.

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1863
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Tai jm kohta tuleb juttu täna, hiljem.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #1864
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
          tuleb donkamendiga nõustuda - pre on juba ülimalt kahtlane, et suudad 3bet potis seal +EV mängu sellise käega teha arvestades palju sisse investeerid. postflop aga arvestades su kätt ja boardi, sizinguid on imo lihtsalt räige spew
          Kui algne callija fish, siis suht kindel, et suudab. 8Js teeb draw ~25% of the time + lisa paar+ käed. Seega postflop fit&fold mängides peaks ka +EV olema. Teiseks sa ei pea näitama plussi. Pead kaotama vähem kui 250 BB/100 ning vähesed käed teevad seda.

          Seega, kui 3beti call on +EV, siis küsimuseks jääb, kas esiaglen coldcall on +EV?

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1865
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Jutt jätkub sealt kust eelmine kord pooleli jäi.

            Mõned päevad hiljem naisega jauramist läksime sööma - mina, fyte ja üks tüüp Kanadast. Too tüüp on elanud Phangannil 6aastat ja teab väga palju kohalikest ja nende historyt. Sain teada seda, et too naine on fully degen. Varastab, petab, kaob ära jpm. Jumal tänatud, et ma magama ei läinud. Pole temaga peale seda tegemist teinud.

            Nii, millalgi, teab mis ajast tagasi nägin ilusat tüdrukut oma lemmikbaaris. Küsisin sõbrannalt, et kas teab kes too on. Ütles, et köögis töötab, aga mitte midagi muud ei tea. Pakkus mulle variandi, et küsib numbri ja nu jah mis seal ikka, why not. Nii number käes ja mis edasi?? Sain teada veel seda, et tüdruk räägib 0 inglise keelt .

            Mõned päevad möödas ja jälle olen oma lemmikbaaris ja mõtlen, et peaks ikkagi selle tüdrukuga rääkima. Andsin oma telefoni, et ta oma facebooki sõbraks lisaks ja rääkida saaks. Tehtud.

            Nädalake, kaks sai suheldud. Tüdrukust - basically 0 suhet olnud elus, pai ja aus. Töötab 12h per/day, 28p kuus, 2p vaba, saab 7000baht mo (170€). Päris masendav ikka.

            Üks päev tuli rääkima, et "Hey, mul puhkus. Mida Sa soovitaksid teha?"

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Pakkusin välja, et läheks randa. Mõeldud, tehtud. Peale randa tulime siia, näitasin kodu ja õpetasin bumhuntima.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Ilmad suht nutused. Peale grindi midagi muud teinud pole. See tüdruk kellest alguses juttu oli (malaysias töötab) läksin lahku. Kirjutasin sõbralikult nii nagu asjad on.

            Homme lõpetan ka selle tüdrukuga teemad, kuna tõsiselt tõsiselt raske on suhelda inimesega kes ei oska inglise keelt. Ilus tüdruk küll, aga kui almost mitte midagi temast ei tea (inglise keeles annab ühe sõna ja ise peab ülejäänud story mõtlema) on suht raske.

            Comment

            • Roomet
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 211

              #1866
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              kui hea pilt. "Õpetasin bumhuntima" :D:D

              Comment

              • harryahven
                Pokkerihai
                • Dec 2009
                • 1964

                #1867
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                2 esimest spoilerit loool :D ei süvenenud nii üldse ja obv raske elu ja kahju, aga epic lihtsalt..

                Comment

                • kardaanirist
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 3675

                  #1868
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]



                  moar!

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #1869
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Algselt postitas Priidix Vaata postitust
                    Jutt jätkub sealt kust eelmine kord pooleli jäi.

                    Mõned päevad hiljem naisega jauramist läksime sööma - mina, fyte ja üks tüüp Kanadast. Too tüüp on elanud Phangannil 6aastat ja teab väga palju kohalikest ja nende historyt. Sain teada seda, et too naine on fully degen. Varastab, petab, kaob ära jpm. Jumal tänatud, et ma magama ei läinud. Pole temaga peale seda tegemist teinud.

                    Nii, millalgi, teab mis ajast tagasi nägin ilusat tüdrukut oma lemmikbaaris. Küsisin sõbrannalt, et kas teab kes too on. Ütles, et köögis töötab, aga mitte midagi muud ei tea. Pakkus mulle variandi, et küsib numbri ja nu jah mis seal ikka, why not. Nii number käes ja mis edasi?? Sain teada veel seda, et tüdruk räägib 0 inglise keelt .

                    Mõned päevad möödas ja jälle olen oma lemmikbaaris ja mõtlen, et peaks ikkagi selle tüdrukuga rääkima. Andsin oma telefoni, et ta oma facebooki sõbraks lisaks ja rääkida saaks. Tehtud.

                    Nädalake, kaks sai suheldud. Tüdrukust - basically 0 suhet olnud elus, pai ja aus. Töötab 12h per/day, 28p kuus, 2p vaba, saab 7000baht mo (170€). Päris masendav ikka.

                    Üks päev tuli rääkima, et "Hey, mul puhkus. Mida Sa soovitaksid teha?"

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Pakkusin välja, et läheks randa. Mõeldud, tehtud. Peale randa tulime siia, näitasin kodu ja õpetasin bumhuntima.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ilmad suht nutused. Peale grindi midagi muud teinud pole. See tüdruk kellest alguses juttu oli (malaysias töötab) läksin lahku. Kirjutasin sõbralikult nii nagu asjad on.

                    Homme lõpetan ka selle tüdrukuga teemad, kuna tõsiselt tõsiselt raske on suhelda inimesega kes ei oska inglise keelt. Ilus tüdruk küll, aga kui almost mitte midagi temast ei tea (inglise keeles annab ühe sõna ja ise peab ülejäänud story mõtlema) on suht raske.
                    wait that? inglise keeles kepid w?

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #1870
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]



                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #1871
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Kägar

                        Comment

                        • Priidix
                          240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                          • Jun 2009
                          • 2839

                          #1872
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]







                          Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players
                          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                          BTN/SB: $40.25
                          Hero (BB): $207.91

                          Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with Q 3
                          BTN/SB calls $0.25, Hero checks

                          Flop: ($1.00) 9 J Q (2 players)
                          Hero checks, BTN/SB checks

                          Turn: ($1.00) Q (2 players)
                          Hero bets $0.50, BTN/SB raises to $39.75 all in, Hero calls $39.25

                          River: ($80.50) 8 (2 players - 1 is all in)

                          Final Pot: $80.50
                          BTN/SB shows T J (a straight, Eight to Queen)
                          Hero shows Q 3 (three of a kind, Queens)
                          BTN/SB wins $80.00
                          (Rake: $0.50)

                          Comment

                          • saugakarel
                            FPP Pro
                            • Oct 2008
                            • 288

                            #1873
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            run good

                            Comment

                            • Priidix
                              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                              • Jun 2009
                              • 2839

                              #1874
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Poker Stars $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 8 players

                              SB: $100.00
                              BB: $104.50
                              UTG: $83.29
                              UTG+1: $55.44
                              Hero (MP1): $100.00
                              MP2: $100.00
                              CO: $101.86
                              BTN: $100.00

                              Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with Q Q
                              UTG calls $1, 1 fold, Hero raises to $4, 5 folds, UTG calls $3

                              Flop: ($9.50) T 6 5 (2 players)
                              UTG bets $1, Hero raises to $9, UTG calls $8

                              Turn: ($27.50) 6 (2 players)
                              UTG bets $1, Hero raises to $21, UTG calls $20

                              River: ($69.50) 2 (2 players)
                              UTG bets $5, Hero raises to $15, UTG calls $10

                              Final Pot: $99.50
                              UTG mucks 4 K
                              Hero shows Q Q (two pair, Queens and Sixes)
                              Hero wins $96.70
                              (Rake: $2.80)

                              Ohhohohohoi

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1875
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Poker Stars $0.50/$1 Pot Limit Hold'em - 9 players

                                UTG+2: $104.00
                                Hero (MP1): $100.00
                                MP2: $100.00
                                CO: $76.51
                                BTN: $100.00
                                SB: $135.70
                                BB: $107.47
                                UTG: $100.00
                                UTG+1: $100.00

                                Pre Flop: ($1.50) Hero is MP1 with K J
                                3 folds, Hero raises to $4.50, 1 fold, CO calls $4.50, 2 folds, BB calls $3.50

                                Flop: ($14.00) T Q A (3 players)
                                BB checks, Hero bets $10, CO calls $10, BB folds

                                Turn: ($34.00) 5 (2 players)
                                Hero checks, CO bets $7, Hero raises to $32, CO calls $25

                                River: ($98.00) 7 (2 players)
                                Hero checks, CO checks

                                Final Pot: $98.00
                                Hero shows K J (a straight, Ten to Ace)
                                CO shows J 9 (a flush, Ace high)
                                CO wins $95.70
                                (Rake: $2.30)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...