Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1846
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Algselt postitas nocaring Vaata postitust
    No neid naisi on tuhanded 50+ valged mehed põrutanud juba enne. Hetkel olen tais ja asjad siin on ikka väga crayzid selle kohapealt.

    pattaya ja phuketi peatänaval küll aga kuskil random külas/väikelinnas, kus päeva peale näed 2-3 valget veel, ei pruugi asjad nii pses olla.

    Comment

    • karupoeg
      Pokkerihai
      • Jun 2012
      • 3823

      #1847
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      sul red bulliga seda ei ole, et ärgates (olgu selleks siis hommik või õhtu) ei saa kuidagi käima kui ühte sisse ei võta?

      oli endal ka u selline 6 kuune periood talvel-kevadel, kus päevas sai 3 seda 0.455 red bulli joodud ning ka päeva pealt ära lõpetades olid teatud mõttes võõrutusnähud. Kuskil nädalake oli hommikuti siuke tuim ja loid tunne kerge peavaluga, mis peale kohvi joomist läks üle.

      mõnus lugemine btw! Illustratiivne materjal on hea boonus

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #1848
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Norm lugemine jha (y)

        Comment

        • fyte
          Pokkerihai
          • Jun 2010
          • 3378

          #1849
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Algselt postitas nocaring Vaata postitust
          No neid naisi on tuhanded 50+ valged mehed põrutanud juba enne. Hetkel olen tais ja asjad siin on ikka väga crayzid selle kohapealt.
          Tais elab umbes 70 miljonit inimest. Obviously kogunevad enamus baaritüdrukuid turistikatesse nagu kuulsamatest nt Patong Beachile Phuketis, Nana Plaza'sse Bangkokis, Pattaya baaridesse jnejne. Kuna nii suure osa turistide kogemused ja kokkupuuted piirduvadki vaid taoliste piirkondade naistega, siis ollakse kibekiired üldistama. See ei tähenda mōistagi nüüd seda, et peaks kōiki pealtnäha ok taustaga tüdrukuid kinnisilmi usaldama, vaid lihtsalt üritada omi järeldusi teha tema jutu, sōprusringkonna, mineviku jms pōhjal.

          Kui liiga kergesti annavad end kätte, siis on üldjuhul tōepoolest targem suhtuda skeptiliselt.
          Last edited by fyte; 02.07.13, 16:44.

          Comment

          • SANGPOMM
            Õpihimuline Mängur
            • Mar 2010
            • 479

            #1850
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            opa. Pane samas vaimus edasi, väga chill lugemine :)

            Comment

            • FreakyJason
              Klubi Liige
              • Jan 2009
              • 1381

              #1851
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Lahe lugemine jah

              Comment

              • Mrt1989
                Grinder
                • Mar 2010
                • 999

                #1852
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                Palju umbes kuus raha kulub Tais elamise peale?

                Comment

                • Priidix
                  240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                  • Jun 2009
                  • 2839

                  #1853
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Nice bump!

                  Comment

                  • Priidix
                    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                    • Jun 2009
                    • 2839

                    #1854
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    Inimesed on erinevad, seega on väga seda summat öelda. Ma arvan, et kui ladybaarides ei käi ja väga suur alkohoolik pole siis see summa peaks jääma 500-1000€ vahele (inc. üür, elekter ja roller)

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #1855
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      seems legit.

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #1856
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        Kuidas läheb? Üks käsi sinu vastu, mis paar päeva tagasi aset leidis jäi kummitama. Äkki räägid oma mõtetest käe jooksul? PS, oleksin tänulik, kui mu kasutajanime avalikult ei mainiks.

                        PokerStars No-Limit Hold'em, €1.00 BB (9 handed) - PokerStars Converter Tool from http://www.flopturnriver.com

                        UTG+1 (€41)
                        MP1 (€44)
                        MP2 (€114.28)
                        MP3 (€108.23)
                        CO (€110.49) 42/17/11 91 kätt
                        Hero (Button) (€103.92)
                        SB (€119.56)
                        Priidix
                        BB (€112.38)
                        UTG (€103.75)

                        Preflop: Hero is Button with 8, J
                        2 folds, MP1 bets €2.50, 2 folds, CO calls €2.50, Hero calls €2.50, SB raises to €12.50, 2 folds, CO calls €10, Hero calls €10

                        Flop: (€41) A, 7, 10 (3 players)
                        SB checks, CO bets €4, Hero calls €4, SB raises to €24, 1 fold, Hero calls €20

                        Turn: (€93) 10 (2 players)
                        SB checks, Hero bets €21, SB calls €21

                        River: (€135) K (2 players)
                        SB checks, Hero bets €46.42 (All-In), SB calls €46.42

                        Total pot: €227.84 | Rake: €2.15

                        Results below:
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • donkament
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1945

                          #1857
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          räägi parem oma mõtetest

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1858
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            tuleb donkamendiga nõustuda - pre on juba ülimalt kahtlane, et suudad 3bet potis seal +EV mängu sellise käega teha arvestades palju sisse investeerid. postflop aga arvestades su kätt ja boardi, sizinguid on imo lihtsalt räige spew

                            Comment

                            • Mr_Kenny
                              Vana Tegija
                              • Jun 2011
                              • 1357

                              #1859
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              Väga nice lugemine!

                              Comment

                              • $Lauri$
                                Õpihimuline Mängur
                                • Aug 2009
                                • 479

                                #1860
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                Minu mäng selles käes ongi spew, ei vaidle.

                                Comment

                                Working...