Build up 50NL -> z500

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #1771
    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

    Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em $0.20 Ante - 2 players

    Hero (BB): $320.90
    BTN/SB: $416.72

    Pre Flop: ($1.90) Hero is BB with T J
    BTN/SB raises to $4, Hero raises to $12, BTN/SB calls $8

    Flop: ($24.40) T 2 5 (2 players)
    Hero bets $18, BTN/SB calls $18

    Turn: ($60.40) J (2 players)
    Hero checks, BTN/SB bets $14, Hero raises to $71, BTN/SB raises to $386.52 all in, Hero calls $219.70 all in

    River: ($641.80) 8 (2 players - 2 are all in)

    Final Pot: $641.80
    Hero shows T J (two pair, Jacks and Tens)
    BTN/SB shows 9 K (high card King)
    Hero wins $641.30
    (Rake: $0.50)
    Last edited by Priidix; 25.05.13, 02:27. Põhjus: <3 mbn

    Comment

    • kjmrc
      Pokkerihai
      • Aug 2009
      • 4541

      #1772
      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

      EIno hea kui niimodi kingitakse :D

      Comment

      • Priidix
        240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
        • Jun 2009
        • 2839

        #1773
        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

        Okei, pmst kohal.

        Lennujaamas ei hakanud üksi taksot võtma, kuna kui üksi võtad siis pead maksma 500bahti. Kui saad kamba kokku siis 100-150per face. Ütlesin info-tüdrukutele, et okei ma siis ootan.. natuke aega läks mööda kuni tuli mingi ärikas, ilma kohvrita ja ütles, et tahab limusiini. Infi-naised ütlesid, et ma ootan kedagi, kes oleks nõus minuga takso võtma. Mees natuke mõtles ja ütles, et tellige ära I ship.

        2min läks mööda kuni jõudis üsna üsna baller maastur ette ja oligi minek. Taksoga palju ei pidanud sõitma ja nüüd ma siis siin olengi :

        Väljast -



        Seest -



        800bahti öö, peab meeldima. Rõdu, vaade merele ja rahulik. Probably oleks saanud tingida kui üksi siia oleks tulnud.
        Last edited by Priidix; 26.05.13, 14:53.

        Comment

        • qbj0hn
          Auk on auk. FAKT!
          • Nov 2008
          • 7091

          #1774
          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

          Comment

          • Priidix
            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
            • Jun 2009
            • 2839

            #1775
            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

            Ma ei oska kirjutada.

            Igaljuhul, hetkel olen üksi Ko-Samuil. Homme hommik läheb laev teisele saarele ja siis saab vaadata midagi reaalsemat elamiseks.

            Comment

            • Priidix
              240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
              • Jun 2009
              • 2839

              #1776
              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

              Tänane setup:

              Comment

              • qbj0hn
                Auk on auk. FAKT!
                • Nov 2008
                • 7091

                #1777
                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                ergonoomiline tool

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #1778
                  Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                  Algselt postitas Priidix Vaata postitust


                  800bahti öö, peab meeldima. Rõdu, vaade merele ja rahulik. Probably oleks saanud tingida kui üksi siia oleks tulnud.
                  Seinad on jube kõverad selle raha eest.

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1779
                    Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                    nice rsk! Tool on ülikõvv!

                    Comment

                    • virukunn
                      Pokkerihai
                      • Jul 2010
                      • 2036

                      #1780
                      Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                      Pane tuimalt pilte, ainult vaataks.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #1781
                        Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                        800 bahti eest tundub päris hea (Y)

                        Comment

                        • SANGPOMM
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2010
                          • 479

                          #1782
                          Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                          apdeits mate? :)

                          Comment

                          • Priidix
                            240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                            • Jun 2009
                            • 2839

                            #1783
                            Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                            Last edited by Priidix; 26.06.13, 03:28.

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #1784
                              Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                              24 tabling?

                              Comment

                              • Priidix
                                240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                                • Jun 2009
                                • 2839

                                #1785
                                Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]

                                noppe :)

                                Multitabling ratio on 11.
                                Last edited by Priidix; 26.06.13, 06:08. Põhjus: from last 350k hands

                                Comment

                                Working...