Re: [200NL FR] Smallstakes, midstakes, highstakes ... ? [2013]
Mäletan ka täpselt sama. Põhjuseks pidi olema kõrvaklappide sees olev magnet, mis võib jätta monitori ekraanile laigu, kui pikalt hoida.
Algselt postitas vsiu100
Vaata postitust








Comment