[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #226
    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    Tööd tuleb teha, küll need soovitud tulemused ka lõpuks tulevad. Sul on volüüm ka tihti väike ja mängid suht palju laudu korraga, samuti ei ole sa ju nl50 pikalt mänginud, et kohe kõik peaks sujuma nagu soovid. Nüüd kui väike swing ka veel on, siis sellises tulemuses ei ole midagi ülemõistuse 5maxis veel eriti. Samuti vist olid tubade vahel ringi rännanud, see ei ole ka kohati hea, sest vahepeal rushi mängides vaja jälle kohaneda jne, parem keskendu ühes toas mängimisele on kindlasti tõusam.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #227
      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

      Tänud!

      Igatahes jah, kuna FTPs ühe boonuse jupi vabastamisest pole kuigi palju puudu ja mingi 100$ kanti seal vedeles, siis sai pisut rushi pelatud.
      Sessi algus polnud just meeldivaim, kui järjekordne 90-10 olukord riverisse ära imeti, kuid lõpuks sai ikkagi plussi jäädud:

      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players -

      SB: $27.18
      BB: $25.32
      Hero (UTG): $24.75
      MP: $30.10
      CO: $19.14
      BTN: $25.48

      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with 9 8
      Hero raises to $0.75, 1 fold, CO raises to $1.25, 3 folds, Hero calls $0.50

      Flop: ($2.85) T 7 J (2 players)
      Hero checks, CO checks

      Turn: ($2.85) K (2 players)
      Hero bets $2.50, CO raises to $5, Hero raises to $18, CO calls $12.89 all in

      River: ($38.63) J (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $38.63
      Hero shows 9 8 (a straight, Jack high)
      CO shows T J (a full house, Jacks full of Tens)
      CO wins $36.70
      (Rake: $1.93)




      Ja siis tuli siuke kentsakas käsi veel. Igatahes kes ütleb õigesti ära, mis herol ja villainil siin jaotuses käes oli, sellele võin FTPsse 10$ shippida. Et asi lihtsam oleks, siis igal osalejal on võimalik pakkuda 2 vastusevarianti (ühes postituses). Aega on praegusest kuni homme kella 12ni.

      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players -

      BTN: $14.25
      SB: $17.16
      BB: $41.96
      Hero (UTG): $57.84
      MP: $25.74
      CO: $20.34

      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG with XX
      Hero raises to $0.75, 3 folds, SB calls $0.65, 1 fold

      Flop: ($1.75) Q 2 K (2 players)
      SB bets $1.75, Hero calls $1.75

      Turn: ($5.25) 9 (2 players)
      SB bets $2, Hero raises to $6, SB calls $4

      River: ($17.25) 7 (2 players)
      SB bets $8.66 all in, Hero calls $8.66

      Comment

      • mikk2468
        Vana Tegija
        • Nov 2009
        • 1039

        #228
        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

        Hero 1)KdTd 2)22
        SB 1)K7o 2)77
        10 daalast suva, lihtsalt tahan arvata.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #229
          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

          1.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • con
            Pokkerihai
            • Jul 2010
            • 1954

            #230
            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

            hero KQ, vil KTd

            hero 22, vil KTd

            Comment

            • petteri
              Jube Noob
              • Feb 2011
              • 162

              #231
              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

              1. Hero: Kd Qs SB: Ad 2d
              2. Hero: Ad Kc SB: 2d 7s

              Comment

              • kardaanirist
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 3675

                #232
                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                Hero: QQ / K K
                Villain: J T / J T

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #233
                  Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                  Hero AKo, KK
                  SB TJo, KJdd

                  Comment

                  • Vandalar
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 3577

                    #234
                    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                    Hero AdJd, QQ
                    Villain Kd2d, Ts9s
                    Villaini käsi pakkusin vist liiga tugevaid aga midagi pidi pakkuma.

                    Comment

                    • KristjanLaas
                      Pokkeritark
                      • Oct 2009
                      • 6450

                      #235
                      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                      Algselt postitas fyte Vaata postitust
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      1. Hero AdJd, Villain 9s7s
                      2. Hero Qs9s, Villain Td8d

                      Comment

                      • con
                        Pokkerihai
                        • Jul 2010
                        • 1954

                        #236
                        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                        Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                        1. Hero AdJd, Villain 9s7s
                        2. Hero Qs9s, Villain Td8d
                        Hea teksti analüüs, alles nüüd märkasin:)

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #237
                          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                          Kui offsuit on, siis piisab lihtsalt sellest kui 'o' on lõpus, nagu tavaliselt ;D
                          Last edited by fyte; 28.05.11, 23:57.

                          Comment

                          • I R Baboooon
                            FPP Pro
                            • Jan 2010
                            • 235

                            #238
                            Re: fyte [nl25-50 SH]

                            1)Hero AA, villain 27o
                            2)Hero AA, villain 97o
                            Last edited by I R Baboooon; 29.05.11, 00:21.

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #239
                              Re: fyte [nl25-50 SH]

                              Herol AA , villain KJd
                              Herol 22, villain q9s

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #240
                                Re: fyte [nl25-50 SH]

                                1. Hero: J T Villain: A K
                                2. Hero: J T Villain: any2

                                Comment

                                Working...