Re: fyte [nl25-50 SH]
Sample suht olematu ikkagi, aga JJ+ ja AK kindlalt.
Praegu ma nit foldiks isegi selle AQ kuigi ma ei tea kas see on hea liigutus.
Sample suht olematu ikkagi, aga JJ+ ja AK kindlalt.
Praegu ma nit foldiks isegi selle AQ kuigi ma ei tea kas see on hea liigutus.

A
A
K
Comment