Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)
Tööd tuleb teha, küll need soovitud tulemused ka lõpuks tulevad. Sul on volüüm ka tihti väike ja mängid suht palju laudu korraga, samuti ei ole sa ju nl50 pikalt mänginud, et kohe kõik peaks sujuma nagu soovid. Nüüd kui väike swing ka veel on, siis sellises tulemuses ei ole midagi ülemõistuse 5maxis veel eriti. Samuti vist olid tubade vahel ringi rännanud, see ei ole ka kohati hea, sest vahepeal rushi mängides vaja jälle kohaneda jne, parem keskendu ühes toas mängimisele on kindlasti tõusam.
Tööd tuleb teha, küll need soovitud tulemused ka lõpuks tulevad. Sul on volüüm ka tihti väike ja mängid suht palju laudu korraga, samuti ei ole sa ju nl50 pikalt mänginud, et kohe kõik peaks sujuma nagu soovid. Nüüd kui väike swing ka veel on, siis sellises tulemuses ei ole midagi ülemõistuse 5maxis veel eriti. Samuti vist olid tubade vahel ringi rännanud, see ei ole ka kohati hea, sest vahepeal rushi mängides vaja jälle kohaneda jne, parem keskendu ühes toas mängimisele on kindlasti tõusam.
8
7
J
K
Q
T
Comment