[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #271
    Re: fyte [nl25-50 SH]

    Algselt postitas krayzie Vaata postitust
    #6 kui tal midagi pole miks me flopil ei raise? Call on kõige halvim variant seal olukorras.
    Ei ole nõus, fyte ise ütles ära, mispärast. Ei saa ka aru, mis see diskussioonile juurde annaks, kui ma neid käsi välja kaevaks.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #272
      Re: fyte [nl30-50 SH]

      Algselt postitas peete82 Vaata postitust
      Mis sa seal 4. käes turnis checkid, üritad bluffima meelitada? Panid JJ-QQ, AQ+ peale?
      Tal oli väikse sample peale üsnagi nitised statid preflop kohta, seega ta eeldatav range on TT+, AQ(AJ)+ ja vb veel mõni broadway. Pmtl ühelgi käel, mida juhin, ei ole riverisse üle 7% equityt, seega IP on variant saada ka riveril teda bluffima/herocalle tegema.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #273
        Re: fyte @ nl4 5max

        Väike update siis. Eelmise kuu seis jäigi selliseks nagu paar posti üleval pool graph näitas - koos rb'ga mingi sott plussi vm. Eks 20k kätt ole väike sample ja paratamatult võib teha variatsioon oma töö.

        --

        Igatahes olen vaikselt hakanud HU cashi laskma ning tundub päris põnev.



        Ca ~1h'ne sess siis ühe fishise bumhunteri vastu, ptr järgi oli ta nl50hu winrate 13bb/100 üle 26k käe, kuid tal oli ikka päris mitmeid obv leake, mida mina kui üsnagi HU-võõras grinder, märkasin kohe. Fwiw, olin eile ja üleeile ka ta vastu sesse teinud ning mõlemad jäid plussi paar BI ja hakkas kohe chatis põrkama ka obv. :D
        Täna siis nägin teda taas lauas istumas ja otsustasin joinida, panen mõned highlightid mängust.


        Hand #1 - see cooler ning 2 fullstack flippi kaotasin jutti - sellest ka graphi alguses suur langus.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hand #2 - kuna niii palju halbu võimalikke turne, siis otsustasin lihtsalt 2 tänavaga rahad sisse saada.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hand #3 - lol. Oleks ta chk-raisenud oma setti sellisel boardil nagu standard on, siis oleks ta märksa suurema poti maha võtnud probably..
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hand #4 - irw
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Hand #5 - Oeh jah. Turn oli selline imelik kuidagi - completes mitmed paremad 2pr combod + read samuti. Oleks keegi suuremalt bettinud?
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




        Hand #6 - ja see käsi pmtl sessi lõpetas, kuna ta sitoutis. Flopi raisel ei näinud antud vastase vastu eriti mõtet.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • sadptr
          Julm Donk
          • May 2011
          • 64

          #274
          Re: fyte [nl25-50 SH]

          Algselt postitas krayzie Vaata postitust
          Näita mulle sellist kätt kus sa A kõrgega flopil bet/callid, turni barrelile ei foldi ja käe võidad
          Ei nõustu antud analüüsiga (ka. eelmine post) kuuenda käe puhul.
          1)Kui me usume et vastane on full of shit, siis on tal üldiselt suht vähe eq meie vastu ja mina igaljuhul tahan küll et ta paneks rohkem raha panka ennem kui ma panga maha võtan (seda siis eeldavastu turnis AI raisedes)
          2)Tegemist on NL30, kus keskmist vastast ei huvita mida ta repib, ta vaatab ohooo A tuli turni, hea koht enda bluffimist nüüd jätkata kuna A on sceary kaart, teda absoluutselt ei huvita et A eriti tema range ei mahu.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #275
            Re: fyte [nl25-50 SH]

            Algselt postitas sadptr Vaata postitust
            2)Tegemist on NL30, kus keskmist vastast ei huvita mida ta repib, ta vaatab ohooo A tuli turni, hea koht enda bluffimist nüüd jätkata kuna A on sceary kaart, teda absoluutselt ei huvita et A eriti tema range ei mahu.
            NL30 tõesti kehv villain vaatab, et A on hea scarecard?
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • sadptr
              Julm Donk
              • May 2011
              • 64

              #276
              Re: fyte [nl25-50 SH]

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              NL30 tõesti kehv villain vaatab, et A on hea scarecard?
              No ei oska nüüd kõigi eest rääkida, aga selline mulje on jäänud mulle, et keskmist regurali ei huvita mis ranget ta üldiselt esindab, ta võib iga tänav muuta mida ta repib. Oh mast tuli maha, hea koht masti reppimiseks jne. Muidugi mõtlen selliseid agresiivsemaid regurale (kes on üldiselt imo selles limiidis halvad, st. enamus agresiivseid regurale on breakeven või miinuses, võidavad just natuke passiivsemad - loogiline kah, ootavad võimalust kus valuebettida ja teevad seda siis) ja antud käes tundub olevat villain natukene aggro.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #277
                Re: fyte [nl30-50 SH]

                Paar nutsist kätt viimasest sessist, mis välja maksti. :)
                Esimeses käes pole flopi raise obv standard, aga antud villain cbettis ainult tugeva rangega, nii et polnud mõtet eriti lasta halba turni näha.

                Hand #1
                Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1406395
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BTN/SB: $48.43
                Hero (BB): $50.50

                Pre Flop: ($0.75) Hero is BB with 7 7
                BTN/SB raises to $1.50, Hero calls $1

                Flop: ($3.00) 7 7 5 (2 players)
                Hero checks, BTN/SB bets $2.25, Hero raises to $7, BTN/SB raises to $24, Hero calls $17

                Turn: ($51.00) 6 (2 players)
                Hero checks, BTN/SB bets $22.93 all in, Hero calls $22.93

                River: ($96.86) 8 (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $96.86
                BTN/SB shows J J (TWO_PAIR JACK, SEVEN)
                Hero shows 7 7 (FOUR_OF_A_KIND SEVEN)
                Hero wins $95.86
                (Rake: $1.00)

                Hand #2
                Ongame Network $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 2 players - View hand 1406396
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                BB: $68.91
                Hero (BTN/SB): $53.23

                Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN/SB with T K
                Hero raises to $1.50, BB raises to $4.50, Hero calls $3

                Flop: ($9.00) 9 J Q (2 players)
                BB bets $6.75, Hero calls $6.75

                Turn: ($22.50) 4 (2 players)
                BB bets $22.50, Hero raises to $41.98 all in, BB calls $19.48

                River: ($106.46) J (2 players - 1 is all in)

                Final Pot: $106.46
                BB shows K T (STRAIGHT KING)
                Hero shows T K (STRAIGHT_FLUSH KING)
                Hero wins $105.46
                (Rake: $1.00)

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #278
                  Re: fyte [nl30-50 SH]

                  nh fyte

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #279
                    Re: fyte [nl50 SH]

                    August:
                    Algselt postitas fyte Vaata postitust
                    Volüüm oli taaskord väike, aga tulemus enamvähem okei. Nl50 ja nl30 pooleks ning vahepeal mõnituhat kätt HU ka. Sai ka vaadatud mitmeid videoid jms, et mängu arendada.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Samas kuu alguses sai ühel teisel saidil nl50€ mängitud ja halvasti joostud, nii et sealt ca -300$.
                    Rb 230$ ja seega kuu kokku ligikaudu +600$.

                    September:
                    * rohkem volüümi
                    * A-game
                    * vähemalt 20h vaadata 6maxi kohta vide
                    Fwiw, HU tegi graphi swingiseks. Ainult 6m oli siuke:

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #280
                      Re: fyte [nl50 SH]

                      #2 käsi raise flop. flop nii wet ja turn võib actioni tappa. seal läheb ta bustosse any Ad ja 2p combod jne.

                      Comment

                      • fyte
                        Pokkerihai
                        • Jun 2010
                        • 3378

                        #281
                        Re: fyte [nl50 SH]

                        Mnja, vb tõesti, kuid too vastane oli ka suht bluff-happy, nii et ei oleks imestanud kui ta multistreet bluffi 78o'ga läbi viib. Pärast turni pottimist oli ta range obv tugevam - sp ka shove.

                        Comment

                        • fyte
                          Pokkerihai
                          • Jun 2010
                          • 3378

                          #282
                          Re: fyte [nl50 SH]

                          Hehe, tegin kerge sessi ja ühe shortstack fishi vastu oli kena run. Jaotused olid ca poole tunni sees kõik.

                          1. vaatus:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          2. vaatus:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          3. vaatus:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Kõikides kätes flopil ca 85% favoriit. Ehk siis ca 0.3% tõenäosus, et igas käes SDl võidab. :D
                          Last edited by fyte; 03.09.11, 16:12.

                          Comment

                          • muruntau
                            • Jan 2009
                            • 4325

                            #283
                            Re: fyte [nl50 SH]

                            tra, hakka imema

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #284
                              Re: fyte [nl50 SH]

                              Algselt postitas muruntau Vaata postitust
                              tra, hakka imema
                              Panen midagi vahele, et see poiss saabus äsja peolt ja kapist. qq

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #285
                                Re: fyte [nl50 SH]

                                haha, solid muru! :P

                                Comment

                                Working...