Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)
uurisin just hemist 3 betitud potte.Igakord kui ma saan flopist minraisi ,olen ma beat(tõmbeid väga ei minraisita,on siis kas õhk või nuts)Aga sellise stäkiga venna vastu oleks see fold nõrk jah.
uurisin just hemist 3 betitud potte.Igakord kui ma saan flopist minraisi ,olen ma beat(tõmbeid väga ei minraisita,on siis kas õhk või nuts)Aga sellise stäkiga venna vastu oleks see fold nõrk jah.

Q
T


Comment