[NL200-400 SH] fyte

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • The_Meer
    Grinder
    • Apr 2010
    • 765

    #196
    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

    uurisin just hemist 3 betitud potte.Igakord kui ma saan flopist minraisi ,olen ma beat(tõmbeid väga ei minraisita,on siis kas õhk või nuts)Aga sellise stäkiga venna vastu oleks see fold nõrk jah.

    Comment

    • fyte
      Pokkerihai
      • Jun 2010
      • 3378

      #197
      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

      Pfft, enamus ajast sessi vältel võib mindset ju korras olla, aga lõpuks ajab ikka selline sitarahe ketasse küll.




      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #198
        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

        Päris pahasti hitivad villanid.

        Comment

        • oohoh
          Grinder
          • Oct 2009
          • 547

          #199
          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

          QQ vs KK on paha, aga muud on ju suhteliselt tavaline värk :D?

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #200
            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

            Ei viitsind kõiki käsi välja otsida lihtsalt, ikka oli veel mingi ~150bb potis turni hititud 3-outer jne.
            QQ vs AK käes oli ka suurema stackiga villainil aint 34% equityt, eks ta standard on jap, aga tore oleks kui pmtl kõik suuremad potid ei läheks valele poole. Tahaks siukest mindsetti omada, et siukestele kätele vaatamata ei saaks A-game kannatada. :/

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #201
              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

              Peaks nendele donkamentidele bloki peale panema kuidagi.. jälle -70$ sai ära põletatud pmst. Igakord pärast mingit rõvedat biiti turna hilises faasis mõtlen, et peaks neist eemale hoidma edaspidi, aga ei võta õppust. :D
              Sisuliselt mängi kuitahes hästi, aga lõpuks taandub ikkagi kõik ühele käele, kui mingi donkey crackib nt KK ära ja pot liigub tema poole.
              No luckbox, no $$$, i guess.

              Comment

              • fyte
                Pokkerihai
                • Jun 2010
                • 3378

                #202
                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                Mnjah, mõtlesin, et teen pooletunnise sessi enne magaminekut veel, aga järjekordselt imeti semideep stackidega potis riverisse ära.




                Üks fun käsi ka:
                Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1262766
                DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                SB: $48.33
                Hero (BB): $24.55
                UTG: $25.00
                MP: $28.42
                CO: $25.35
                BTN: $99.07

                Pre Flop: ($0.35) Hero is BB with 8 9
                3 folds, BTN raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2, BTN calls $1.50

                Flop: ($4.10) K K 3 (2 players)
                Hero bets $2.45, BTN raises to $13, Hero raises to $22.55 all in, BTN folds

                Final Pot: $30.10
                Hero wins $28.60
                (Rake: $1.50)

                Comment

                • qjet
                  Grinder
                  • Apr 2009
                  • 806

                  #203
                  Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                  väga jube shove sinu poolt ja veel jubedam fold villainilt.

                  Comment

                  • fyte
                    Pokkerihai
                    • Jun 2010
                    • 3378

                    #204
                    Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                    Ok, qjet, järgmine kord ei arvesta oma reade, vaid küsin hoopis sinult nõu!
                    Sinu arust on huvitav vaadata ainult ülimalt standartseid jaotusi, kus pole midagi pistmist sellega, kuidas vastane mängib etc?

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #205
                      Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                      Algselt postitas qjet Vaata postitust
                      väga jube shove sinu poolt ja veel jubedam fold villainilt.
                      It's called skillpoker!

                      Wp, fyte.

                      btw: milline su ajastus oli? Kas shippisid kohe või ootasid natuke?
                      Last edited by raunsz; 05.04.11, 13:59.

                      Comment

                      • qjet
                        Grinder
                        • Apr 2009
                        • 806

                        #206
                        Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                        ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #207
                          Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                          Algselt postitas qjet Vaata postitust
                          ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol
                          Ja sul puudub igasugune ära tõmbamis equity. Selleks peab ikka väga raudkindel read olema. Aga noh seekord tuli välja :D

                          Comment

                          • fyte
                            Pokkerihai
                            • Jun 2010
                            • 3378

                            #208
                            Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                            Algselt postitas qjet Vaata postitust
                            ma leian selliste liigutuste jaoks parema koha, kui liin, kus villain on pot commited ja sa shoved...lol
                            Nojah, paraku ei ole vahet, kas ollakse investeerinud 50bb või nt 75bb, sest air folditakse niikuinii 3bet-shove peale.

                            Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                            btw: milline su ajastus oli? Kas shippisid kohe või ootasid natuke?
                            Mõtlesin ikka veits, mis siis? :P

                            Comment

                            • fyte
                              Pokkerihai
                              • Jun 2010
                              • 3378

                              #209
                              Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                              Teen siis väikse updeidi, aprillis senini 9k kätt rushis mänginud ning paar bi miinuses, run on kehv olnud ja alla EV ka, aga eks jah - ei imesta kui miski 3-4bi on lihtsalt tildi nahka läinud, kui olen mõttetult lightilt maha callinud jne.


                              Igatahes panen mõningad käed praegusest sessist:

                              1. Kaalusin riveril veel kerget valueraise'i, kui siukest betti nägin, aga jäin siiski kõhklema - kes krt teab, äkki too reg tegigi sellise beti induce'miseks.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              2.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              3. Flopil ehk oleks võinud tsipa rohkem panna, kuid üldiselt sain vast max value kätte.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              4. Nojah, miskipärast jäi paar senti puudu ta täielikust allinist, ja retard ei tulnud ise ka muidugi pf selle peale, et need sisse lükata. Aga jah - mitte et see oleks käekäiku muutnud.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              5. Kas keegi oleks flopil üle raisinud veel? Imo reg (SB) eriti halvemaga ei calli, parim variant oleks flipata AcQ vastu vm.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              6. Nii magus, see kuu esimene kord, kui mulle ka lõpuks tuleb mingi taoline 2-outer ära, fag slowrollis ka veel flopil.
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • The_Meer
                                Grinder
                                • Apr 2010
                                • 765

                                #210
                                Re: fyte [nl25-50 SH] päevik uues kuues :)

                                wtf:D
                                1käsi.Turn on kindlasti kas bet/c või siis c/r.Riveril ei pane keegi nii õhukeselt sinust parema käega,kas siis 6x või siis mastiga.
                                3käsi.Limp/c preflop.Callib flopi ja donkab turni ise pool poti on insta märkus,et ta seal raisile maha ei pane.Niiet turni raisin raudselt.Seal on igasuguseid 2 paari combosid või tõmbeid täis.
                                Ylejäänd käed on minumeelest suht standard.

                                Comment

                                Working...