inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #541
    Re: inward [NL30 6max]

    7nda ja 8nda sarika vahel lugedes vasakult :)

    Comment

    • Owner85
      Klubi Liige
      • Aug 2009
      • 2146

      #542
      Re: inward [NL30 6max]

      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
      7nda ja 8nda sarika vahel lugedes vasakult :)
      6nda ja 7menda vahelt:)

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #543
        Re: inward [NL30 6max]

        krt :)

        Comment

        • adam_q
          Vana Tegija
          • Feb 2009
          • 1453

          #544
          Re: inward [NL30 6max]

          Algselt postitas inward Vaata postitust
          Kerge seik eilsest. Tantsisin siis mingi normaalse naisega, lähedal oli mingi paksem krõhva ka üritas midagi rebida. Naisel viskas siibrisse ja läks korralikult pushima ja tõukama paksemat varianti. Ise mulle kõrva öeldes "Vihkan neid pakse ja ülbeid mutte". Selline füüsis siis :D:D
          lausa kisklevad sinu pärast?

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #545
            Re: inward [NL30 6max]

            Sedasorti situatsioon oli jah esmakordne. Paras huumori ja müstikasegu.

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #546
              Re: inward [NL30 6max]

              Üsna kole on terve nv selliste ilmadega grindida.

              Comment

              • inward
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 6275

                #547
                Re: inward [NL30 6max]

                Tra terve öö ajasin kaotusi taga. Hakkasin veel viimast sessi tegema, kui üks sama konkreetne pede regular 24/21/3.3 3bet 8% | sb pealt 14%| jälle 5betshoves. Lõin lauad kinni ja vsjo. Homme peab puhkama, üle 5p ei saa mängida, liiga kinni kiilub....u 3BI sitta keerasin ka.

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                e: 4s päev ilma suitsuta läheb nüüd. No väga keeruline on olla. Olin harjunud mängides nii 1-2 suitsu tunnis tegema vms.
                Last edited by inward; 05.06.11, 01:55.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #548
                  Re: inward [NL30 6max]

                  Tegemist tõsise degeniga 77/18/1.6 77kätt. Mängis 2 eelnevat kätt sedamoodi, ühe minu vastu, teise teise fishi vastu.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  UTG fish siin.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Cassava Poker $0.15/$0.30 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1338181
                  DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                  Hero (BB): $29.98
                  UTG: $30.00
                  MP: $30.00
                  CO: $42.31
                  BTN: $38.59
                  SB: $37.83

                  Pre Flop: ($0.45) Hero is BB with J J
                  2 folds, CO raises to $1.05, 2 folds, Hero raises to $3.30, CO calls $2.25

                  Flop: ($6.75) 5 6 5 (2 players)
                  Hero bets $5.40, CO calls $5.40

                  Turn: ($17.55) Q (2 players)
                  Hero checks, CO bets $17.55, Hero raises to $21.28, CO calls $3.73

                  River: ($60.11) A (2 players)

                  Final Pot: $60.11
                  Hero shows J J
                  CO shows 3 7
                  Hero wins $57.11
                  (Rake: $3.00)

                  Comment

                  • inward
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 6275

                    #549
                    Re: inward [NL30 6max]

                    Nojah siis.

                    Cassava Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 1346623
                    DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                    UTG: $169.75
                    MP: $67.62
                    CO: $54.75
                    Hero (BTN): $50.00
                    SB: $59.04
                    BB: $50.75

                    Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with A A
                    2 folds, CO raises to $1.75, Hero raises to $5.50, 1 fold, UTG calls $5, 1 fold

                    Flop: ($13.00) T 6 J (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $8, UTG calls $8

                    Turn: ($29.00) 3 (2 players)
                    UTG checks, Hero bets $19, UTG raises to $38, Hero calls $17.50 all in

                    River: ($102.00) 4 (2 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $102.00
                    UTG shows 6 3
                    Hero shows A A
                    UTG wins $96.50
                    (Rake: $5.50)

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #550
                      Re: inward [NL30 6max]

                      Tra selliseid setupeid ühe sama tüübi vastu annab saada 5 minuti jooksul.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #551
                        Re: inward [NL30 6max]

                        Ma nüüd küll ei mäleta, aga ilmselt on selle aasta esimene terve nädal, kus alkoholi piiska ka mu kehasse pole jõudnud(mõnes mõttes häbiväärne, et selleks kulus pool aastat). Lisaks homme saab 20 päeva, kui pole ühtki suitsu teinud. Esimesed päevad olid väga keerulised, edasi lihtne nagu ikka. Tänane öine kerge comeback graph siis.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • TaistoJ
                          Grinder
                          • Aug 2010
                          • 787

                          #552
                          Re: inward [NL50 6max]

                          Lugesin ka paar viimast lehekülge läbi, solid päevik.
                          Vahest ikka saab sinuga ka madistatud :D
                          Edu laudades!

                          Comment

                          • vilkar
                            Klubi Liige
                            • Jul 2009
                            • 1290

                            #553
                            Re: inward [NL50 6max]

                            norm päevik, endalgi plaanis suitsust ja alkos paus teha ja parimal juhul suits maha jätta üldse...

                            Comment

                            • g00000se
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1047

                              #554
                              Re: inward [NL50 6max]

                              näen et blogi pealkiri on NL50 mitte NL30 - gratz

                              Comment

                              • inward
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 6275

                                #555
                                Re: inward [NL50 6max]

                                Üritan kanda kinnitada nl50s, miskit kindlat pole veel.

                                Comment

                                Working...