inward [NL10 6max]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fabulous
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 2674

    #316
    Re: Inward NL20 SH

    Algselt postitas Sass Vaata postitust
    teen 50kg 4x 10 aga 65+ 2ra ei tule... mis loogikaga inwardil +40 otsa tuleb
    Sest toda ta ei tõsta trenni jooksul 4x10 vms vaid 1-2 korda ainult?

    Comment

    • g00000se
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1047

      #317
      Re: Inward NL20 SH

      Algselt postitas Sass Vaata postitust
      teen 50kg 4x 10 aga 65+ 2ra ei tule... mis loogikaga inwardil +40 otsa tuleb
      Kui ta paar nädalat raskemat kangi käes hoiab, siis tuleb, rahulikult. Sa peaksid ka veidi muutma oma kava ja viskab sulle ka korralikult otsa. Tee vahelduseks püramiidi, ära tee kogu aeg 10seid. Tee 50kgx10, siis lisa 2.5kg juurde ja proovi sellega 8 teha, siis lisa veel 2.5kg ja tee 6 ja siis veel 2.5kg ja tee 4x või palju tuleb. Järgmine nädal proovi alustada 52.5kg'st, kui sellega hakkama said ja varu sisse jäi. Ja varsti ongi maximum ka väheke normaalsemate killast

      Comment

      • inward
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 6275

        #318
        Re: Inward NL20 SH

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        teen 50kg 4x 10 aga 65+ 2ra ei tule... mis loogikaga inwardil +40 otsa tuleb
        65 Peaks vabalt ära tulema nii tehes ju. Mismoodi sa teed oma seeriaid, lased poole peale v?

        Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
        5x10 veidi palju pole? Ma ise teen näiteks 3x12 või 4x10.
        5 vist on palju jah. Aga harjunud, trenni lõpus teen ühe viimase peale lihtsalt. 4+1 siis pmst.

        Comment

        • emmimees
          Klubi Liige
          • Aug 2010
          • 2719

          #319
          Re: Inward NL20 SH

          3x12, 4x10 jõudu eriti juurde ei tule, kui oled varem teinud, kui tahad arendada maxi, siis soovitaks võtta Kaido Leesmanni kava nt või miski püramiidi.
          Surusin 107,5kg enne seda kui pokkeriga tõsisemalt tegema hakkasin, nüüd pole juunist saadik trennis käinud :(((

          Comment

          • inward
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 6275

            #320
            Re: Inward NL20 SH

            Täna kerge miinussess. Just lõpus, kui mõtlesin, et tuleb be sess aga nujah :D.

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Üks viimastest kätest siis. Rõve spot igal juhul. Blindil oli mingi fish.
            Vastane 17/12/1.6/674 käe peale.
            3bet 2% fold to 3bet 44%

            Eks ma suckin ka 3bet potides, nl10s oli ikka märksa passiivsem.


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • emmimees
              Klubi Liige
              • Aug 2010
              • 2719

              #321
              Re: Inward NL20 SH

              Tra, ma ise oleks samuti mänginud. Aga kui loogiliselt võtta, siis tal suht ei saa kehvemat kätt olla(ei calliks Aj 3betti pf). Paneksin coooleri nahka selle või kas mõni leiab peale floppi check-foldi? :(

              Comment

              • camu
                Super Moderaator
                • Jan 2009
                • 3411

                #322
                Re: Inward NL20 SH

                suht standard kõik.

                Comment

                • mehumble
                  Jube Noob
                  • Nov 2010
                  • 175

                  #323
                  Re: Inward NL20 SH

                  Algselt postitas inward Vaata postitust
                  65 Peaks vabalt ära tulema nii tehes ju. Mismoodi sa teed oma seeriaid, lased poole peale v?



                  5 vist on palju jah. Aga harjunud, trenni lõpus teen ühe viimase peale lihtsalt. 4+1 siis pmst.
                  5 seeriat ei ole palju. Küll aga kui sa trennis kogu aeg 5 seeriat teed ühe ja sama raskusega, lihas harjub ära sellega, ei tule sul olulist arengut. Lihas vajab mingisugust ärritust. Püramiid oli hea soovitus.
                  Perse uuest nädalast hakkan ise ka korralikult käima. Peaks tegema teema OT ja seal võiksid suured jõmmi tüübid oma arengut näidata.

                  Comment

                  • Skyline
                    Grinder
                    • Dec 2008
                    • 510

                    #324
                    Re: Inward NL20 SH

                    nvm
                    Last edited by Skyline; 01.04.11, 18:46.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #325
                      Re: Inward NL20 SH

                      Jaa, teisi harjutusi tehes kasutangi püramiidi. Peaks surudes ka, ala 55-70 seeriad annaksid juurde rohkem, kui tuimalt 60kg lastes.

                      Peab tõdema, et tahtejõudu peab korralikult olema et pidevalt käia. Tra suht rutiinseks muutub ära ja eriti üksi käies. Siiamaani ühtegi sõpra obv ei ole suutnud vedada ka trenni. On raisad

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #326
                        Re: Inward NL20 SH

                        Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                        oled pacis?
                        Jah. Mis siis :D


                        Mis su enda nick ?
                        Last edited by inward; 01.04.11, 02:24.

                        Comment

                        • Skyline
                          Grinder
                          • Dec 2008
                          • 510

                          #327
                          Re: Inward NL20 SH

                          Ei midagi, eile olime laudades koos lihtsalt :D

                          Comment

                          • g00000se
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1047

                            #328
                            Re: Inward NL20 SH

                            Algselt postitas inward Vaata postitust
                            Jaa, teisi harjutusi tehes kasutangi püramiidi. Peaks surudes ka, ala 55-70 seeriad annaksid juurde rohkem, kui tuimalt 60kg lastes.

                            Peab tõdema, et tahtejõudu peab korralikult olema et pidevalt käia. Tra suht rutiinseks muutub ära ja eriti üksi käies. Siiamaani ühtegi sõpra obv ei ole suutnud vedada ka trenni. On raisad
                            kus sa trennis käid?

                            Comment

                            • inward
                              Klubi Liige
                              • Sep 2009
                              • 6275

                              #329
                              Re: Inward NL20 SH

                              Lasnamäe Spordihallis. 5 minutit jalutada ja kõik. Kuigi on suht kirves ja tööl saaks odavamalt. Aga ma ei viitsi töökohta vabal üldse näha ja sõita sinna, siis käin kodu lähedal.

                              Comment

                              • mehumble
                                Jube Noob
                                • Nov 2010
                                • 175

                                #330
                                Re: Inward NL20 SH

                                Informeeri mind palun paci kohta, kuidas rakebackiga sai on ? Soft ja liiklus ?

                                Comment

                                Working...