Allanaator FT's swingimas[NL25].

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #61
    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    jap ma tõmbasin sulle 2 oudise hiljuti
    rofl

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #62
      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

      that was nice of you :) Aga ikkagi palju sa tahaksid minu kohta tehtud note'ide eest :)?

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #63
        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • SALSABOY
          FPP Pro
          • Jun 2010
          • 287

          #64
          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

          euuu miks ma ei oska youtube videot panna üles ? mis teema sellega on ? kuidas asi käib ... no JOKES.

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #65
            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

            Algselt postitas SALSABOY Vaata postitust
            euuu miks ma ei oska youtube videot panna üles ? mis teema sellega on ? kuidas asi käib ... no JOKES.
            [*YOUTUBE][/YOUTUBE]

            Sinna vahele paned youtube koodi, ehk nt MwEKA_cqAj0&NR mis iga video lingis olemas

            Comment

            • Allanaator13
              FPP Pro
              • Sep 2009
              • 285

              #66
              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

              Portugali üks kuulsamaid õllesi on Super Bock, õhtul saab testitud ka maitse :D

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #67
                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                pidavat maitsema nagu meie alecoq
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Allanaator13
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 285

                  #68
                  Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                  Super Bocki näol on tegu hästi mõnusa ja maheda õllega, ei oska eesti õlledega hästi võrdlusi tuua, minule ta isiklikult eriti alecoqi ei meenutanud.

                  Comment

                  • Allanaator13
                    FPP Pro
                    • Sep 2009
                    • 285

                    #69
                    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                    Tra elufeil.

                    Tahtsime Mäkki minna, bussipilet nii kallis, mõtlesime et mis see ikka kõndida on - oli ikka päris palju mingi 3,5km jõudsime mäki ette, 5 min tagasi suletud. Ok lähme mingisse bensukasse, ostame sealt munchest. Poes olles näeme buss sõidab mööda, failure ja tagasikõnd

                    Comment

                    • mislinn
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1734

                      #70
                      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                      Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                      Tra elufeil.

                      Tahtsime Mäkki minna, bussipilet nii kallis, mõtlesime et mis see ikka kõndida on - oli ikka päris palju mingi 3,5km jõudsime mäki ette, 5 min tagasi suletud. Ok lähme mingisse bensukasse, ostame sealt munchest. Poes olles näeme buss sõidab mööda, failure ja tagasikõnd
                      Kari fishe.

                      Comment

                      • Allanaator13
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 285

                        #71
                        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                        Hehe sain just 3 euriga HM'ist jalanõud, naiss. Sess algas aga sitasti, KK vs AA ja rida vs maja - viimase puhul minupoolt veits donkplay. Okei suht donkplay.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #72
                          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                          Nonii Portugal-Soome-Eesti ringreis sai läbi ja panen selle reisi graphi siia siis:)

                          Graph:
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Leidsin ka ühe huvitava käe mille kohta ootan teie mõtteid:)

                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (6 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG ($21.79)
                          MP ($7.74) 65/30/3,4 41 käe kohta
                          CO ($19) 40/18/08 33 käe kohta
                          Button ($19.32)
                          Hero (SB) ($88.19)
                          BB ($33.40) 50/13/3,9 86 käe kohta

                          Preflop: Hero is SB with 10, 10
                          1 fold, MP bets $0.20, CO calls $0.20, 1 fold, Hero raises to $1.02, BB calls $0.92, MP calls $0.82, CO raises to $18.98 (All-In), Hero????, BB calls $17.96, 1 fold

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Statsid väga ei loe kuna händhistory nende vastu üpriski väike. Teie mõtteid?

                          Endal jooksis juhe kokku ja ei suutnud otsustada seega riski vältimiseks otsustasin foldida.

                          Ootan teie arvamusi/mõtteid

                          Comment

                          • raunsz
                            Vana Tegija
                            • Jan 2010
                            • 1492

                            #73
                            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                            Easy fold. Parimal juhul flipp ning raha saab ka lihtsamalt.

                            Comment

                            • hoss23
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 2551

                              #74
                              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                              Arvan kah, et easy fold. Mõtetu flipata. Aga kuis tunne oli istuda lauas 880 bb deep???

                              Comment

                              • Allanaator13
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 285

                                #75
                                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                                Tänud vastuste eest!

                                Tunne oli, et võiks ikka 1000bb deep olla:D

                                Comment

                                Working...