Allanaator FT's swingimas[NL25].

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Allanaator13
    FPP Pro
    • Sep 2009
    • 285

    #16
    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

    Algselt postitas raunsz Vaata postitust
    Ta tahtis öelda Mikel vist. :)
    Jep maibääd mõtlesin Mikelit

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #17
      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

      teemasse.
      Palju umbes reiki saad NL10-ga? Ma saan NL25s juba sitaks vähe, no tglt mul volüüm ka kesiseks jäänud.

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #18
        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

        Noh võtame näiteks maikuu, 35k käsi, rakei makstud 388$. Rakebacki sain mingi ca 80$ + mahaläinud rake väljavõtmise eest ja tellimise eest full tildi poest...

        Comment

        • Allanaator13
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 285

          #19
          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

          Nonii, eelmise hiiteri statsid ja graafik allpool. Kas AF pole mitte natuke suur?

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #20
            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

            Hakkab tulema

            Comment

            • flipmachine
              Pokkerihai
              • Jul 2009
              • 1857

              #21
              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

              Algselt postitas hoss23 Vaata postitust
              mul 26k kätt FTP-s NL10-s ja hemi näidu põhjal rake makstud 345$, nii, et võid umbkaudselt arvutada.
              Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
              Noh võtame näiteks maikuu, 35k käsi, rakei makstud 388$. Rakebacki sain mingi ca 80$ + mahaläinud rake väljavõtmise eest ja tellimise eest full tildi poest...
              Ei mina saa aru, kuidas te niipalju rake genereerite, kuigi me kõik mängime samas kohas ja samat limiiti. Endal on see kuu 25k käega 225$ rake HEM-i andmetel tehtud.Seletage lollile.

              Comment

              • Allanaator13
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 285

                #22
                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                Me mängime suuremaid pot'e?

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #23
                  Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                  ei tea ka jah, vaatasin just uuesti ja näitab ikka 25585 kätt ja nüüd ainult 337,70 daala, kõik nl10 lauad. Hem ajab segast, saan ise ka sellest aru juba.

                  Comment

                  • Timpz
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2029

                    #24
                    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                    no metagame plz :D

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #25
                      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                      Turniirid on homodele.

                      Eile sai starsis 12.5k guaranteed mängitud,

                      olin mingi 100/300st, kui AKo, Blindid 1000/2000 Minu stäck 55k ees 28k stack vend raiseb 6k, ma reraise all in, ta instacall Q2s, ja flopis Q. Fck jeah. SS'na BB'l Ees raise ja call, mul 66, nupud, mõlemad call. Mõlemal Ako ja flopis K ja turna läbi. 4,5h peli ja võit 7.20$ kõva.

                      Comment

                      • vilkar
                        Klubi Liige
                        • Jul 2009
                        • 1290

                        #26
                        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                        Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                        Turniirid on homodele.

                        Eile sai starsis 12.5k guaranteed mängitud,

                        olin mingi 100/300st, kui AKo, Blindid 1000/2000 Minu stäck 55k ees 28k stack vend raiseb 6k, ma reraise all in, ta instacall Q2s, ja flopis Q. Fck jeah. SS'na BB'l Ees raise ja call, mul 66, nupud, mõlemad call. Mõlemal Ako ja flopis K ja turna läbi. 4,5h peli ja võit 7.20$ kõva.
                        muig.. lasin täna trios 3k gtd turbot 6max (buy in 2.50+0,25) sain 19 koha.... lõpus läks 2-3 käega kõik viltu ja turna oli läbi... tulemus 36,80 euri kestis suts alla 2 tunni minu jaoks...

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #27
                          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                          Minu eilne ja tänase sess nägi umbes selline välja


                          Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.10 BB (7 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                          UTG ($3.43)
                          MP1 ($6.62)
                          MP2 ($9.95)
                          CO ($3.84)
                          Button ($2.39)
                          Hero (SB) ($23.17)
                          BB ($12.06)

                          Preflop: Hero is SB with K, K
                          5 folds, Hero bets $0.40, BB calls $0.30

                          Flop: ($0.80) 3, 9, 8 (2 players)
                          Hero bets $0.50, BB calls $0.50

                          Turn: ($1.80) Q (2 players)
                          Hero checks, BB bets $1.20, Hero raises to $4, BB calls $2.80

                          River: ($9.80) 7 (2 players)
                          Hero bets $9.80, BB calls $7.16 (All-In)

                          Total pot: $24.12 | Rake: $1.60

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          Oleksite midagi teisiti teinud? Betsizing riveril väiksem?

                          Enda mõtetest niipalju: panin ta peale turni check-raise'i calli ühe paari (pigem emanda) peale, koos flush ja koos gutshotiga ( Q10, QJ)
                          Last edited by Allanaator13; 15.06.10, 03:47.

                          Comment

                          • mislinn
                            Pokkerihai
                            • Apr 2009
                            • 1734

                            #28
                            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                            Kui su turni raise saab calli, siis ma kardaks ja läheks riveril check call mode, aga pole kindel kui hea see on...vbl keegi targem oskab öelda

                            Comment

                            • Allanaator13
                              FPP Pro
                              • Sep 2009
                              • 285

                              #29
                              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                              Downswing

                              Comment

                              • hoss23
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 2551

                                #30
                                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                                Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                                Downswing
                                No kidding

                                Comment

                                Working...