Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].
Hehe, nati aega tagasi lõppes sõbra Mislinn juures väikene sessike - ca 7h. Lisasin graafiku kus on ka juures paar viimast sessi:
Sessi algus oli väga jube, lendasin ca -60 peale (Olin nii donk, et ei suutnud fishe biitida). Väike paaritunnine paus ja uus grind ja +120 (Tulid fishimad fishid ja dongimad regularid keda sai mõnusalt abusetud).
Ei tea kuidas homse päevaga on, ilgelt tööd vaja teha + Eesti-Läti mäng aga loodetavasti saab veits kvaliteetpokkerit pelatud.
Ja natuke muusikat ka:)
[YOUTUBE]2pzABURlha8[/YOUTUBE]
Hehe vaatasin just weedsi
Hehe, nati aega tagasi lõppes sõbra Mislinn juures väikene sessike - ca 7h. Lisasin graafiku kus on ka juures paar viimast sessi:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Sessi algus oli väga jube, lendasin ca -60 peale (Olin nii donk, et ei suutnud fishe biitida). Väike paaritunnine paus ja uus grind ja +120 (Tulid fishimad fishid ja dongimad regularid keda sai mõnusalt abusetud).
Ei tea kuidas homse päevaga on, ilgelt tööd vaja teha + Eesti-Läti mäng aga loodetavasti saab veits kvaliteetpokkerit pelatud.
Ja natuke muusikat ka:)
[YOUTUBE]2pzABURlha8[/YOUTUBE]
Hehe vaatasin just weedsi
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

, K
, 10




Comment