Allanaator FT's swingimas[NL25].

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Cypher0
    Pokkerihai
    • Jan 2010
    • 1512

    #91
    Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

    Äkki mängid liiga palju laudu vms? See JJ käsi mis sul eile oli ja mida ma nägema juhtusin, kus villain masti floppas, oli sul küll suht koledasti mängitud mu meelest.:)

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #92
      Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

      Sul on arvatavasti õigus, läksin natukene liiga hoogu ja hakkasin 16 tablema. Proovin täna natuke teist moodi mängida, vaatab mis saab.

      Edit:

      vaatasin käe üle ja tegin liiga suure cbeti flopil. Peale mida olin juba pot commited.

      Comment

      • g00000se
        Vana Tegija
        • Apr 2010
        • 1047

        #93
        Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

        Aga proovi mõnda aega näiteks max 9 lauda korraga. Kui ma hakkasin kahte erinevat limiiti mängima, siis ma tõmbasin alguses vapsjee 6 laua peale

        Comment

        • Allanaator13
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 285

          #94
          Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

          Ei ma alustasin ka nl25 6 lauaga, siis paari sessi pärast 9 ja lõpuks 16 kui need kaotused hakkasid tulema. panen endale nüüd eesmärgi. See nädal ei ületa mängitavate laudade arv üheksat :D

          Comment

          • noname
            Purjus foorumlaste kaitseingel :P
            • Oct 2009
            • 2366

            #95
            Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

            ou meil pea ühesugused graafikud

            Comment

            • raunsz
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1492

              #96
              Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

              Algselt postitas noname Vaata postitust
              ou meil pea ühesugused graafikud
              Tripeldan. :(

              Comment

              • Allanaator13
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 285

                #97
                Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                Algselt postitas noname Vaata postitust
                ou meil pea ühesugused graafikud
                High5

                Comment

                • Allanaator13
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 285

                  #98
                  Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                  hehe sõbranna pakkus 30min tagasi välja idee minna tartu jooma. Peab nõustuma. Igatahes täna sai veits mängitud:

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Peab meeldima:)

                  Comment

                  • mislinn
                    Pokkerihai
                    • Apr 2009
                    • 1734

                    #99
                    Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                    Mis toimub, ma ei saa aru, miks sa kodus oled?

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #100
                      Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                      Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                      Mis toimub, ma ei saa aru, miks sa kodus oled?
                      Wdf, mees, me oleme tartus, mida sa ajad?

                      Comment

                      • Allanaator13
                        FPP Pro
                        • Sep 2009
                        • 285

                        #101
                        Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                        Tra saa kaineks, nahhui sul viga on, hakka biitima.

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #102
                          Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                          Kui keegi näeb tartu vanalinnas üksinda liikuvat, fedos, valgete jalanõudega, sinise pusaga ja lühkarites tüüpi, siis see on allanaator.

                          Comment

                          • Allanaator13
                            FPP Pro
                            • Sep 2009
                            • 285

                            #103
                            Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                            [YOUTUBE]PULdPep_xfs[/YOUTUBE]

                            sõltuvus



                            appi kui paha on olla. Aga viimased graafikud on allamäge, nagu tavaliselt

                            Comment

                            • mislinn
                              Pokkerihai
                              • Apr 2009
                              • 1734

                              #104
                              Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                              Fedo kunn.

                              Comment

                              • Allanaator13
                                FPP Pro
                                • Sep 2009
                                • 285

                                #105
                                Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].

                                f u

                                Comment

                                Working...