Re: Allanaator FT's swingimas[NL25].
Äkki mängid liiga palju laudu vms? See JJ käsi mis sul eile oli ja mida ma nägema juhtusin, kus villain masti floppas, oli sul küll suht koledasti mängitud mu meelest.:)
Äkki mängid liiga palju laudu vms? See JJ käsi mis sul eile oli ja mida ma nägema juhtusin, kus villain masti floppas, oli sul küll suht koledasti mängitud mu meelest.:)

Comment