Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].
Vabandust kõigi tulihingeliste blogihuviliste ees
, et ei ole endast märku andnud kuid vahepeal on palju tegemist olnud, laagriga, laagrist saadud vigastusega harjumisega(jalg kipsis) ja muude töökohustustega, igatahes panen oma juunikuu graafiku ja statsid siia! Vaatame koos mis on muutunud:)
Graafik
Statsid
Nüüd on neli päeva aega teha maxgrind, peale mida on jälle laagrisse minek kus arvatavsti jääb grindimata niiet tuleb järjekordne poolik kuu.
Vabandust kõigi tulihingeliste blogihuviliste ees
, et ei ole endast märku andnud kuid vahepeal on palju tegemist olnud, laagriga, laagrist saadud vigastusega harjumisega(jalg kipsis) ja muude töökohustustega, igatahes panen oma juunikuu graafiku ja statsid siia! Vaatame koos mis on muutunud:)Graafik
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Statsid
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Nüüd on neli päeva aega teha maxgrind, peale mida on jälle laagrisse minek kus arvatavsti jääb grindimata niiet tuleb järjekordne poolik kuu.


Comment