Allanaator FT's swingimas[NL25].

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #46
    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    see mis sa vaatad, on tähtis, aga veel tähtsam on see, kes su paremal käel istuvad.
    hint: nitid ei ole need, keda sa oma paremale käele ootad
    Lol, tal pole õrna aimugi, kes on nit või mitte, ta ei kasuta trackerit, ega hemi.

    Comment

    • Allanaator13
      FPP Pro
      • Sep 2009
      • 285

      #47
      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

      Not true.

      Üle-eelmisest sessist saadik kui kuidagi sai korda statide asetus lauas olen kasutanud:)

      Comment

      • Allanaator13
        FPP Pro
        • Sep 2009
        • 285

        #48
        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

        Nonii 10 päevane puhkus pokkerist ja õpinguperiood on läbi ja teeme siis esimese sessi:)

        Õpingute ajal sai kuulatud Tommy Angelot, vaadatud päris mitu deucescrackedi videot - endal on küll selline tunne, et sai selle aja jooksul arenetud rohkem kindlasti kui viimase 6 kuu jooksul niiet loodame parimat :)

        Comment

        • Allanaator13
          FPP Pro
          • Sep 2009
          • 285

          #49
          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

          Nonii esimene sess läbi ja tekkis ka 1 küsimus:


          Mida oleksite teisiti teinud?


          Vastane 15/11/4 102 käe peale


          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Cypher0
            Pokkerihai
            • Jan 2010
            • 1512

            #50
            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

            Preflop oleks 3bettinud, kui ta 4betib, siis fold, kui callib siis sellise flopiga cbet, kuigi vaevalt 15/11 tüüp siin callima hakkab. Flopis meie poolt call on kõige kehvem, kindlasti 3bettida ja siis edasi vaadata mis saab. Riveris maiteagi, foldiks vist ära, NL10s saab lihtsamalt ka raha kätte, kui selliste riveri callidega.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #51
              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

              3bet AJ :O ? As played, turni callisid ja siis river ka.

              Comment

              • Allanaator13
                FPP Pro
                • Sep 2009
                • 285

                #52
                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                Hehe, hetkel portugalis, esimene tõsisem sess sai ka tehtud, kasumit ca 60 ringis, kui aega kuidagigi leiduks paneks statse jms ka, niipalju võin öelda et ilm on ilus ja viski on kõrval siis paremat puhkust olla ei saa:D


                Üks probleem on, kas Portugalis ilusaid naisi pole või olen ma nii vales linnaosas?

                Comment

                • Allanaator13
                  FPP Pro
                  • Sep 2009
                  • 285

                  #53
                  Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                  Nonii viimased 2 päeva on saadud veidikene grinditud natuke teistmoodi kui enne, nati loosemalt ja deep laudu, statid on olnud 23/16/3. Mänginud olen rahulikult 6 tabledes.

                  Graph:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  lisaks huvitavaid käsi ka, aga nüüd ülevaadates pole leidnud midagi märkimisväärset. Ja mingeid runnar runnareid ja bad beate ei näe põhjust panna siia


                  Vahepeal sai loetud läbi David Lodge'i "Väärt töö", mis oli minumeelest päris huvitav, soovitan. Ja uueks raamatuks võtan siis Mindseti käsile:) vaatame kuidas see mu mängu parandab.




                  väike lõdvestav Weeds ja nokki, homme jälle.
                  Last edited by Allanaator13; 18.07.10, 00:12.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #54
                    Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                    Algselt postitas Allanaator13 Vaata postitust
                    [SPOILER][YOUTUBE]xwBK31tC5QM[/YOUTUBE]

                    FYP

                    Comment

                    • Allanaator13
                      FPP Pro
                      • Sep 2009
                      • 285

                      #55
                      Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                      sänks, oskad sa mulle ka seda öelda kuidas sa fixisid?

                      Comment

                      • rohelinekonn
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 3808

                        #56
                        Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                        Edaspidi lisa youtube kastikeste vahele ainult lõpp. Bolditud osa lingist



                        http://www.youtube.com/watch?v=xwBK31tC5QM

                        Comment

                        • Allanaator13
                          FPP Pro
                          • Sep 2009
                          • 285

                          #57
                          Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                          Nonii lühike sess sai tehtud:

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          Igatahes nüüd Portugali U18 vs Eesti U18 tüdrukute mängule. Kõik pöidlad pihku! :D

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #58
                            Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                            portugalis on ilusaid tüdrukuid. mis teed muidu seal ja kaua/kus oled?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • Allanaator13
                              FPP Pro
                              • Sep 2009
                              • 285

                              #59
                              Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                              Kusagil Lissaboni äärelinnas, olen TU18 korvpalli Koondisega siin treeninglaagris, mänedzer olen. Olen kuni 23nda hommikuni siin. Täna saime portugalilt ca 15ga tappa, kohutav mäng oli homme õnneks uus katse.

                              Küsin korra üle mis su FTP kasutaja on kalaniki?:D

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #60
                                Re: Allanaator FT's reiki grindimas[NL10].

                                jap ma tõmbasin sulle 2 oudise hiljuti
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...