Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane
Pokerstars võitis :P
Ükskord mängisin freerolli ja sain QQ. Koos minuga läksid veel 4 tüüpi allin. Täiesti järjekorras läksid TTst kuni AAni, suu jäi lihtsalt lahti. Kahju, et screenshoti ei teinud..HH pole kah, sest see oli ammuammu...polnud vist isegi pokerstars.
Vabandust offtopicu pärast.
Pokerstars võitis :P
Ükskord mängisin freerolli ja sain QQ. Koos minuga läksid veel 4 tüüpi allin. Täiesti järjekorras läksid TTst kuni AAni, suu jäi lihtsalt lahti. Kahju, et screenshoti ei teinud..HH pole kah, sest see oli ammuammu...polnud vist isegi pokerstars.
Vabandust offtopicu pärast.



, A
, J
Comment