[NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #61
    Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

    Algselt postitas nalg Vaata postitust
    see on tõsiselt sick, kuid kahtlen kas ta oleks selle 3/4 poti cbeti peale ka foldinud, turni peale oleks ta niivõinaa sind callinud. pole midagi teha, vastas oli retard, kuid ma olen kindel, et sa oled talt kordades rohkem raha ära võtnud kui see konktreetne summa, mis tolle käega kaotasid , niiet pole mõtet pead norgu lasta
    donk caller aka STATION ma ka selliseid ohtralt näinud..

    täna 1 käsi > AQ vs T9 flop TQX cbet calliti rahuga maha 2/3 potti ja turnis säras 9 ja river T ja riveris loobusin donk shove peale = nuts sellistel härrade...

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #62
      Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

      vanad elatavad ennast donkamisest

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #63
        Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

        Ei ole talt midagi ära võtnud kahjuks :(

        Ja selline bet sellepärast, et SELLINE donk callib seal 99% kordadest ükskõik mis Ax + Kx + väike paar käega, aga no 78 oli kõrgem füüsika isegi minu jaoks.

        Inspireerituna sm112 graafikust proovisin eile NL10 50BB laudu, sest olin 100BB laudades ikka enda standard crappi mekkinud, aga no kui tahab perse minna, siis läheb ikka - ei loe mida mängida. PS. Esimene käsi on pühendusega kõikidele superuseritele.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Eilse 50BB shotiga jooksin 9BI alla EV :(

        Comment

        • sm112
          Grinder
          • Jun 2009
          • 776

          #64
          Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

          Ma hakkasin võitma siis, kui ma ei lasknud ennast enam halvast jooksust häirida ja lasin tuimalt oma A-mängu edasi. See 78 käsi on ju superhea, sellistest raha tulebki. See, et ära tõmmati, on üsna ebaoluline. Kui mängid kuus 100k+ käsi, siis tuleb päris mitu korda ette karme kukkumisi ja sekka samapalju hiitereid, aga kokkuvõttes loeb see, kui palju sa sellest ajast oma A-mängu mängisid ja kui palju B või C-mänguga raha kaotasid.
          Ja kui variatsioon häirib, siis väldi teadlikult flippamist ja mängi ainult nutsi. Isegi NL100-s ma enne mõtlen veidi, kui näiteks AK/QQ-ga PFAI lähen, sest ei ole ju mõtet AK-ga pushida, kui donk iga PP-ga sind ära callib. Parem hittida ja bettida suurelt siis, kui ees oled, ja võtta tasuta/odavalt kaart, kui drawid. Ning bluffida pole üldse mõtet, laksi ainult suuri valuebette.

          Comment

          • vilkar
            Klubi Liige
            • Jul 2009
            • 1290

            #65
            Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

            see käsi AK vs KK preflopis normal aga jah A flopis .... grats...

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #66
              Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

              Algselt postitas vilkar Vaata postitust
              see käsi AK vs KK oled ise süüdi .... tõesti lootsid seal mitte A näha... isegi mingi donki A2 beadiks sind seal pikka puuga... ülejäänud käed rebiti suht ära...
              Oot mis käest sa räägid? KK vs AK pfAI?

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #67
                Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
                Eks ta seal kuskil 4-6 tunni vahel on viimasel ajal kõikunud. Päeval vähem, aga alates 0:00sist tekib isu mängida.
                krdi hea mindset ikka sellise 24-table robotitöö jaoks. Mina tunnen küll max. peale 2 tundi (märksa vähem laudu), et kvaliteet langeb, ei keskendu enam piisavalt, otsused tulevad autopiloodi pealt.

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #68
                  Re: [NL5-NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                  King Niche: one day your grinding on a 5'3 asian woman who loves you for your money the next day your in a public restroom having a shave while a hobo clips his toe nails right next to you at the sink. thats poker

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #69
                    Re: [NL25] Karikakar - suve parim volüüm

                    NL25? wat :D

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #70
                      Re: [NL?] Karikakar - suve parim volüüm

                      nl25 shortstack?

                      Comment

                      • Karikakar
                        Vana Tegija
                        • Jul 2009
                        • 1235

                        #71
                        Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                        Nonii, nüüd siis pikem postitus selgitamaks mis on juhtunud ja mis saama hakkab. Ei hakanud stake alafoorumi alla tegema kuna leidsin, et mul on siia parem postitada + teil parem lugeda.

                        Neli päeva tagasi sai käed löödud sm112 stake + coach osas. Võtame ette 50BB lauad, kus sm112 on jumal ja hakkame minust kasvatama tema mantlipärijat. Stake oli 300$ mis kombineerituna minu 400$ andis mõnusalt tummise rolli, et hakata NL25s madistama.

                        Esimene päev sai siiski NL10 tehtud, sest mul olid limiidid peal (insert facepalm.jpg) Algus polnud lihtne, NL10s tuli ~-40$ (tingituna mitmest faktorist nagu harjumine uue formaadi, strateegia, programmide, laudade laotuse jms.) Järgmine päev sai mindud juba NL25 ja seal ma praegu ka olen. Kokku on kasumit algsele 700$ tulnud ~100$ . Kasumiga ei saa väga rahul olla, aga see eest mänguga küll (ainuüksi eile jooksin 100$ alla EV :D). Vigu esineb, aga koos oleme käed üle vaadanud, asjade üle arutanud ja proovin vigadest õppida. Alles algus ikkagi. Nagu sm112 ütles, siis loodetavasti on see millegi ilusa algus.

                        Panen siia diili reeglid ka:

                        Diili kestvus mänguliselt 300 h , ajaline kestvus 31.07.2010 (parandus 24.06.2010)
                        Coachimine lõppeb 31.07.2010, diil lõpeb siis kui tunnid täis.
                        Diil sisaldab stake 300$
                        Kasumijaotus 50/50. Kasumi alla kuulub ainult laudadest saadud $$$
                        Mängulised reeglid: Ei tohi tildata, A-mäng, aktiivne table-selectimine

                        Edu meile!

                        PS. Varsti tuleb platinumstar ära :D
                        Last edited by Karikakar; 24.06.10, 21:27.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #72
                          Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                          Edu diilis!

                          Väike küsimus ainult.
                          Juuli lõpuks 350k käsi :O?

                          Comment

                          • nikitheone
                            Mr. Puujalg
                            • Aug 2009
                            • 6446

                            #73
                            Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                            ta enne mängis imo 24 lauda korraga ka
                            ehk palju sa nüüd korraga lased?
                            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                            Comment

                            • ingu
                              Bännitud
                              • Jan 2010
                              • 1283

                              #74
                              Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                              24 lauda @ NL5 saab hakkama aga NL10-s on seda minuarust ikka kohutavalt palju.
                              NL25 kohta ei oska kosta.

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #75
                                Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                                Praegu varieerub laudade arv 15-20 vahel (fullring), sest mu arvuti ei vea rohkem välja (lol).

                                Volüümi arendan teistpidi - igapäev mängin suhteliselt palju ajaliselt, nii et ma ei näe põhjust miks käte arv ei peaks täis saama juuli lõpuks/augusti alguseks :)

                                Comment

                                Working...