[NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #106
    Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

    wtf ! Ja proovige öelda, et ei ole rigged!

    Comment

    • nalg
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2010
      • 489

      #107
      Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

      ma ei taha teada, mida sa tunned :/

      Comment

      • miksnii
        Grinder
        • May 2009
        • 580

        #108
        Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

        Ma kahjuks tian mida sa tunned......aga pea vastu.

        Comment

        • Kotkas1000
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 2305

          #109
          Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

          Oi plinn - mitme käe jooksul niimoodi ära tõmmati? Kaks korda vastased strflushi kokku saanud. Sinu flushi vastu. Ma ei mäleta oma 650K käe jooskul kordagi endal sellist juhust...

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #110
            Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

            pakun 50k käsi. ta teeb ju 13k sesse :D

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #111
              Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
              pakun 50k käsi. ta teeb ju 13k sesse :D
              see oli eilne sess, mis kestis 13k käsi. kõik käed sealt.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #112
                Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                Stars tahab ikka selle kirstukaane täiesti kinni naelutada

                PokerStars No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                saw flop | saw showdown

                Hero (SB) ($27.16)
                BB ($3.85)
                UTG ($11.22)
                UTG+1 ($5)
                MP1 ($13.09)
                MP2 ($13.13)
                CO ($14.02)
                Button ($7.01)

                Preflop: Hero is SB with K, K
                4 folds, CO calls $0.25, 1 fold, Hero bets $1.25, BB calls $1, CO calls $1

                Flop: ($3.75) K, 2, 6 (3 players)
                Hero bets $2.25, 1 fold, CO raises to $4.50, Hero raises to $16, CO calls $8.27 (All-In)

                Turn: ($29.29) A (2 players, 1 all-in)

                River: ($29.29) 6 (2 players, 1 all-in)

                Total pot: $29.29 | Rake: $1.45

                Results:
                Hero had K, K (full house, Kings over sixes).
                CO had 6, 6 (four of a kind, sixes).
                Outcome: CO won $27.84

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #113
                  Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                  Ulme, kuidas kaardijumal sulle selja on pööranud. Stay strong....

                  Comment

                  • Kotkas1000
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 2305

                    #114
                    Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                    No arvetsades seda, kui palju käsi sa mängid, siis sellised beadid on ju täiesti normaalsed. Ma pakun puusalt, et 2000 käe jooksul üks kord terve stack kaotada bad beadi tõttu on täiesti ok tulemus. Ja kui mängida mingi 11/9 rezhiimil 24 lauda ja ainult monsterit oodata, siis ei saagi winrate olla suurem, kui 4-5bb/100. ROHKEM 3-bette ja squeeze, härrased!!!!! Ärge häbenege 3-bettida POSITSIOONILT KQ, 89s jne. tüüpi kätega nõrkade mängijate vastu. Nad callivad sind oma 99-ga maha ja flopis potti maha võtta on juba ez game. Jälgige laudades, kuidas VÄGA head regid mängivad ja õppige, õppige, õppige. See viib olukorraini, kus saate ka väga sita kaardijooksu korral siiski ok tulemusi näidata ja seda just non-sd winningsite abil.

                    Comment

                    • rohelinekonn
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 3808

                      #115
                      Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                      lugesid mis laudu ta ikka mängib?

                      Comment

                      • Kotkas1000
                        Pokkerihai
                        • Nov 2009
                        • 2305

                        #116
                        Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                        Ups, ei lugenud. Sorry. Siis teine asi, ei tea 50bb laudades mängimisest essugi.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #117
                          Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                          Uuema aja pokkeriteooria ütleb nii, et kui su vastane oleks antud kätt sinu vastu samamoodi mänginud, nagu sina tema vastu mängisid, siis kumbki mingit kasumit ei saa. Kuna 50bb laudades on eriti palju selliseid olukordi, kus ainult üks võimalus mõlemalt poolt seda kätt mängida, siis raha peaks tulemagi kusagilt mujalt. light 3bettimised ja bluffshovemised kõlavad igatahes hästi.

                          Comment

                          • Divide03
                            Julm Donk
                            • Dec 2009
                            • 77

                            #118
                            Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                            Raha tuleb rakebackist siis!

                            Comment

                            • alaska
                              forever
                              • Oct 2008
                              • 6599

                              #119
                              Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                              ...ja vastase preflop leakidest. Niiet hull tableselecting ja bumhunting!

                              Comment

                              • Karikakar
                                Vana Tegija
                                • Jul 2009
                                • 1235

                                #120
                                Re: [NL25 50BB lauad] Karikakar - sm112 õpilane

                                Oehjah, kui ma neid asju ei teeks, siis saaks kenasti kõrvataha panna. Kahjuks (või õnneks?)on aktiivne table-selectimine just esimesi asju mida sm112 mulle õpetas ja mida ma selle diili käigus koguaeg järginud olen. Aa ja selle käe samamoodi mängimisest, siis mina oleks kas pre pannud 3BB või foldinud (kui mina oleks olnud vastane).

                                Divide03-le, raha ei saa tulla rakebackist kui ma mänguliselt kiiremini miinust toodan :)

                                Eilne sess kestis 5k käsi ja lõppes -120$ tulemusega. Leppisin iseendaga kokku, et kui täna peaks balance alla 600 langema, siis panen limiidid peale ja järgmise kuu veedan NL10s ja tunnistan, et ma olen nõrgem kui variatsioon.

                                E: Tahtsin ka stiilinäiteid panna, aga suutsin kuidagi posti perse keerata ja ei viitsi enam uuesti convertima hakata. Esimese kiire pilguga oli kokku 11 kätt kus sai all in mindud mingi flushdraw/random pasa vms vastu, mis tõmmati ära. Mu lemmik käsi oli AA vs K10 pfAI ja flop kenast K 10 x. Eilse päeva eripäraks olid veel kenad flopid kus mul on ülepaar vs täpselt ühe võrra kõrgem ülepaar.
                                Last edited by Karikakar; 30.06.10, 15:09.

                                Comment

                                Working...