[NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #1

    [NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

    Ei osanud midagi vägevat pealkirja mõelda. Igatahes hakkan ka lõpuks seda päevikut pidama, hea koht kuhu progress jms. koguda.

    Ma leian, et mingit erilist sissejuhatust pole vaja. Enamasti olnud microgrinder (loe: NL2), peab edasi liikuma - suvi on selleks ainukene võimalus. Mängin enamasti 6maxi endale omases 24-laua stiilis. Kellele robot, kellele kõrgem $/h.

    Juuni eesmärgid:

    Liikuda ülesse NL10+
    Mitte tildata väga (Mai oli selle poole pealt super!)
    Saada goldstariks
    Volüüm!
    Last edited by Karikakar; 17.07.10, 00:45.
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #2
    Re: [NL5] Karikakar - suve parim volüüm

    Õhtul saab NL10sse mindud. Võtan endale 10BI ruumi, enne kui alla kavatsen jälle liikuda.

    Comment

    • Relamz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1467

      #3
      Re: [NL5] Karikakar - suve parim volüüm

      guud lakk

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #4
        Re: [NL5] Karikakar - suve parim volüüm

        Huh, õnneks on see esimene päev nüüd üle elatud. Kokkuvõttes võib tulemusega rahule jääda, +3BI. Vahepeal kartsin juba, et peab ikka vist tagasi liikuma, sest biite tuli vahepeal ikka mõnuga (5 minuti jooksul sain 2x AA pfAI vs KK/KQ aga ei pidanud)+ hunnik boardi metsajooksmisi, aga hoidsin pea selge ja tegin oma mängu edasi.

        Mängu juures olen seda märganud, et enam ei tõmba need biidid nii väga tilti vms. peale. Mõtlen koguaeg selle peale, et kas mingi käik on pigem +EV ja kui on, siis saan sellega igati rahul olla. Aa muidugi on selles ka asi, et tuleb FPPsi :D NL2s tuli neid ikka praegusega võrreldes VÄGA vähe.

        Silverstar on järgmiseks kuuks juba kindlustatud. Nüüd vaja ainult Goldstari poole liikuda.

        PS. Pealkirja saan NL10 ka praegu panna ;D

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #5
          Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

          Sul on 3. juunil NL10-s juba 750VPP-d tehtud? wtf?

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

            Ega sa ometi NL10 6-max enam 24-laua stiilis lase ?

            750*30=22500+ kätt see kuu ?

            Edit: Tule taevas appi !!! PTR näitab 02.06 ´´kõigest´´ 20267 kätt
            Last edited by Potsataja; 03.06.10, 08:29.

            Comment

            • Karikakar
              Vana Tegija
              • Jul 2009
              • 1235

              #7
              Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

              aa ei tegelt ma tegin kuskil 26k käe kanti

              no tra ma ei saa, mul on viimasel ajal nii huvitav mängida olnud.. isegi kui ma ei võida on mul ikka huvitav.. see oleks nagu mängida mingit huvitava storylinega mängu, lihtsalt aeg kaob :D

              ma varem ei suutnud üle 1 tunni mängida, lihtsalt aju jooksis kokku nii pea kui üks tund sai täis pmst.

              Comment

              • JakoJ
                Jube Noob
                • Sep 2009
                • 132

                #8
                Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                Ega sa ometi NL10 6-max enam 24-laua stiilis lase ?

                750*30=22500+ kätt see kuu ?

                Edit: Tule taevas appi !!! PTR näitab 02.06 ´´kõigest´´ 20267 kätt
                on karikakar selleks ju loodud!

                Comment

                • Karikakar
                  Vana Tegija
                  • Jul 2009
                  • 1235

                  #9
                  Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                  Algselt postitas JakoJ Vaata postitust
                  on karikakar selleks ju loodud!
                  :D:D

                  Comment

                  • Relamz
                    Vana Tegija
                    • Jan 2010
                    • 1467

                    #10
                    Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                    Kunagi mingit vastupidavus testi ei viitsi teha? Paneks mõned koppikad vahele ja ulmegrindi :D. Muidugi siis kunagi kui mingeid plaanitud paartisi või midagi ees pole.

                    Comment

                    • noname
                      Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                      • Oct 2009
                      • 2366

                      #11
                      Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                      Algselt postitas Relamz Vaata postitust
                      Kunagi mingit vastupidavus testi ei viitsi teha? Paneks mõned koppikad vahele ja ulmegrindi :D. Muidugi siis kunagi kui mingeid plaanitud paartisi või midagi ees pole.
                      VALE...
                      Tehke just a.la 3.päeva enne Jaanipäeva ja 3.päeva peale.
                      Võib põnevaks minna

                      wd karikakar.

                      Comment

                      • Relamz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1467

                        #12
                        Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                        :D

                        Comment

                        • Karikakar
                          Vana Tegija
                          • Jul 2009
                          • 1235

                          #13
                          Re: [NL10] Karikakar - suve parim volüüm

                          Relamz sinu vastu vastupidamistesti? :D Peaks raha peale kuri vist olema ;D

                          Igatahes no ma ootan juba isei, et millal see viitsimine otsa lõpeb, see kaua mängida viitsin on praegu ulmeline.

                          Kurb uudis ka, 400 piir on ületatud ja pean tagasi nl5 liikuma. Sain tunda starsi doomswitchi mis sütitas minus sita mängu. :(

                          Comment

                          • Karikakar
                            Vana Tegija
                            • Jul 2009
                            • 1235

                            #14
                            Re: [NL5] Karikakar - suve parim volüüm

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            + veel mu enda sitt mäng = k a t a s t r o o f. Esimene eesmärk mis juuni jaoks püstitatud on JUBA rikutud - mitte tildata. Midagi pole teha, eks vigadest peabki õppima.. lauad oleks pidanud ammu juba kinni panema ja ma arvan, et kui järgmine kord NL10 jõuan, siis ei hakka enam hommikul nende regularidega madistama, vaid ootan ikka öhtusemat aega. Õnneks tulevad varsti boonused, nii et peaks varsti jälle NL10s olema.
                            Last edited by Karikakar; 03.06.10, 17:00.

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #15
                              Re: [NL5] Karikakar - suve parim volüüm

                              Mis statsidega sa jooksed ütleme viimase 100k käe kohta. Vpip/PFR/agg/3bet/steal/cbet jne

                              Comment

                              Working...