[NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #166
    Re: [NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

    Wow, kedagi huvitab minu käekäik! :)

    Hetkel olen pokkerist veits eemale tõmmanud. Vahepeal saab ajaviiteks toksitud, aga midagi sellist nagu varem sai lastud pole enam olnud. August oli üks totaalne tsükkel ja hetkel keskendun rohkem ülikoolile ja elule üldisemalt. Annan teada kui jälle pokkerilainele põrutan :)

    Comment

    • raunsz
      Vana Tegija
      • Jan 2010
      • 1492

      #167
      Re: [NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

      Armastan, ei armasta, on karikakar selleks ju loooooooodud.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #168
        Re: [NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib

        Algselt postitas raunsz Vaata postitust
        Armastan, ei armasta, on karikakar selleks ju loooooooodud.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tänada võib pastilaad.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        Working...