Re: [NL?] Karikakar - nii on, nagu elu käib
Wow, kedagi huvitab minu käekäik! :)
Hetkel olen pokkerist veits eemale tõmmanud. Vahepeal saab ajaviiteks toksitud, aga midagi sellist nagu varem sai lastud pole enam olnud. August oli üks totaalne tsükkel ja hetkel keskendun rohkem ülikoolile ja elule üldisemalt. Annan teada kui jälle pokkerilainele põrutan :)
Wow, kedagi huvitab minu käekäik! :)
Hetkel olen pokkerist veits eemale tõmmanud. Vahepeal saab ajaviiteks toksitud, aga midagi sellist nagu varem sai lastud pole enam olnud. August oli üks totaalne tsükkel ja hetkel keskendun rohkem ülikoolile ja elule üldisemalt. Annan teada kui jälle pokkerilainele põrutan :)
Comment