Re: [NL2] Karikakar - nii on, nagu elu käib
cbet enamikul kordadel kui enam-vähem missed flop on. Bluffimist ei harrasta kuna tegemist NL2 tasemel donkidega, kes ka kolmanda paariga lõpuni callivad.
cbet enamikul kordadel kui enam-vähem missed flop on. Bluffimist ei harrasta kuna tegemist NL2 tasemel donkidega, kes ka kolmanda paariga lõpuni callivad.

, A
, 6
Comment