[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • g00000se
    Vana Tegija
    • Apr 2010
    • 1047

    #166
    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

    Algselt postitas ristik Vaata postitust
    Tahtsin seal check-raiseda suurelt, kuna olin kindel, et SS läheb all-in siis üritasin teiselt ka raha saada. Paraku mõtles ta nii kaua, et kogu action oli mul juba ununenud teistes akendes sõelumise jooksul, et ei pannud tähele et pot nii suureks läinud. Puhkas lohakus ja nõustun täielikult, et 5$ oleks hea.
    Märk sellest, et peaksid laudu vähemaks võtma

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #167
      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

      pigem polnud piisavalt ärkvel, olen juba pikemat aega 9-12 lauda mänginud ja sellega piisavalt kaua harjunud, et selliseid asju ei tohiks sisse tulla ainult laudade arvu pärast

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #168
        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

        tra miinust tiksub ikka päris vägeva hooga, samas tiltscore = 0. Tavaliselt oleks ammu lõpetanud, aga kui ma nüüd igakord sellise jooksu peale ära lõpetan, siis saan ma kuus heal juhul 1k käsi kokku. palun tule mõistusele tilt ja ära riverda mind nii palju
        Last edited by ristik; 14.07.10, 22:30.

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #169
          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

          grindis läbi suure häda paari daalasesse plussi, julm miinus oli vahepeal. Praegu väike paus ja siis edasi

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #170
            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

            mull mull mull mull väiksed kalad, kus on teie väiksed jalad... mingi eestlane tegin hit and runni, sai oma ässad mu kunnide vastu ja kohe minekut :D

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #171
              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

              pehmelt öeldes kopp ees, raisad hitivad niimoodi, et hakka oksele. mingisugused 6/4 vanad lasevad järjest 3bette otsa preflopis juba. AK oli tänan ülekaalukalt "parim" käsi. heal juhul 5% hittis midagi. Lõpu poole juba tuleb kiusatus maha visata, tee mis tahad ei taba never ever. "Natuke" kusine run ka muidugi ja omad vead kah maksid kõvasti. -1BI jällegi ja head ööd.

              Comment

              • Ämmapets
                Jube Noob
                • Oct 2009
                • 171

                #172
                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                pehmelt öeldes kopp ees, raisad hitivad niimoodi, et hakka oksele. mingisugused 6/4 vanad lasevad järjest 3bette otsa preflopis juba. AK oli tänan ülekaalukalt "parim" käsi. heal juhul 5% hittis midagi. Lõpu poole juba tuleb kiusatus maha visata, tee mis tahad ei taba never ever. "Natuke" kusine run ka muidugi ja omad vead kah maksid kõvasti. -1BI jällegi ja head ööd.
                -1 BI peale pole küll mõtet närvi minna, see ju täitsa ok halva runi puhul. Oleks mingi -10 BI, siis saaksin veel aru...

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #173
                  Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                  sunnitud oludel 5 päeva pokkerist eemal oldud juba :(. Pole netti. STV ajab oma joru. Ilmselt peab siis teenusepakkujat vahetama. Volüüm kannatab nüüd päris rängalt, sest ilmselgelt kuu alguses eesmärgiks seatud 35k kätt jääb tulemata seekord. Aga pole viga, kuni veel head ilmad on, siis perse see nett. See nädal tuleb niikuinii väga sisutatud ja raske. Loodan juba paari päeva pärast tagasi olla. Praegu istun mingise netipulga otsas millega pole lootustki normaalselt pokkerit mängida.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #174
                    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                    Kui sa tahad pokkeripro olla jäta STV parem kohe maha :D

                    Comment

                    • k2snakalle
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2545

                      #175
                      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                      mul pool aastat nüüd STV olnud ja siiani täiesti probleemivaba.

                      Comment

                      • Madis Very
                        Bännitud
                        • Aug 2009
                        • 2951

                        #176
                        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                        Tegelt jah ega ei saagi öelda, et STV nüüd kõige hullem jne.. aga kui ühe kogemuse juba kätte saad siis sellest juba piisab ja jääbki teatud teenusepakkujast halb mulje.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #177
                          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                          guess who's back ?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          täna hakkame kohe hullu panema :)

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #178
                            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                            *DANG* HEM ei impordi käsi... nojah, tunduski liiga ilus

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #179
                              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                              uuenda hemi
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #180
                                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                                obv proovisin aga ei paista funkavat hetkel

                                Comment

                                Working...