[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #16
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    Tänud teile :)

    Igatahes tegin päeval pea 3 tunnise mängu ja suutsin 8,5 dollarit kasumit näidata vaatamata üsna kohutavate lüüasaamistele. Algus oli üsna kole, laud rikkus mitu korda minu kolmikud ära, kuigi sain vastase ilusti kaasa suurte panustega. Kohe peale seda suutsin maja flopata ja neliku vastu orki lennata :(. Päeval oli lauad ülimalt nitised ja minu stealimis protsent oli 50 ümber, vastu ei hakatud pea üldse. Ilusaid potte ei saanudki, mõne dollari kaupa võitsin neid. Hiljem ilmusid mõned ala 70/20 fishid ka, siiski nende rahakotid jäid alles. Õhtal mängime veel natuke.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #17
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      Tänase päeva lõpetame miinuses. Pehmelt öeldes ***** läks see. esimesed käed olid koledad nagu alati, suured miinused sealt. Selles saan ainult ennast süüdistada, kui suutsin uskumatu pirni maha panna ja 2BI vastu taevast lasta. Edasi mis hakkas juhtuma, oioioioi. Sellist madinat pole ma terve elu jooksul kokku olnud ja otse loomulikult pole nii palju ka kokku tõmmatud minu vastu. Kurat, distsipliin absoluutselt puudus. FAKK !

      1. Mõtlesin, et võtan korra über dongi ette. Uskumatu, et selliseid asju suudan teha veel
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2. 44/4 fish... muidugi
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      3. Kohe järgmine käsi. See udu jõudis lauas olla 4 kätt
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      4. Teine uskumatult halvast mängitud käsi. Läksin jällegi 47/0 fishi kinni püüdma.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      5. Läks hästi üks kordki
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      6. Set makstakse ilusti ära
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      7. Ilus maasikas jällegi, river rikkus ära
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #18
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        8. Vale jack...
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        9. miskisugune 57/26 donk shoveb, insta call
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        10. 16/12 regular, panin FD peale ja kurat... ma tean et ma ei saa callida riveril enam
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        11. 60/10 vastu ilus flopang ja mitte nii ilus lõpp
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        12. **** Esimest korda otsustan SS vastu slowplayda, full house ei ole piisav ja saan mööda kella nii et terve maailm kajab
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        13. Ja peale seda kadus igasugune isu mängida
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Suuri potte jagus veelgi, aga kõike ei jõua siia tuua. Seda kõike nägin ma ainult 907 käe juures. Õhtune sess kõikus siis +10 dollari ja -15 dollari vahel. Terve päev jääb kokku 3 dollarit miinust. Ise olen süüdi ilmselgelt. tuleb mõned märkmed ning järeldused teha ja edasi minna..

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
        Last edited by ristik; 17.05.10, 22:26.

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #19
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          1. minu meelest täiesti ok, ma oleks tema flopi 3beti peale kohe shovenud.
          Sul on flopis TPTK+nutFD, seal rahad sisse saada on väga hea, palju parem, kui callida suuri bette ja missida hilistematel tänavatel.

          2. standard. Preflop ma oleks rohkem otsa pannud, 1,2-1,3$.

          4. kui on 47/0 passiivne fish, kes 3betib sind flopis, siis parem usu tema kätt. TP sita kikkeriga ei ole kaart, millega shoveda, kindel fold.

          7. IMHO, riveris ei saa shoveda, pot on liiga väike selleks, sa saad sellega madalamad flushid ka foldima. pot või near pot size bet, kui tal on nut flush, küll ta siis nupud lükkab. (pole oluline, ei vaadanud vastase stäkki)
          9. flopis min3beti peale oleksin kohe rahad sisse pannud, muidu standard.

          10. fold preflop, see on isegi suited variandis pigem halb käsi, NL5 seda ei mängiks. Eriti kui postflop mäng tugev pole. (ei vaadanud, et oleme BB-l)
          As played, check/fold river. 2 paariga võib alguses juhtuda, et ei pane counterfeiti tähelegi. Ma ei saa aru, 8. käes suutsid küll setiga riveris foldida, kust nüüd selline riveri call tuli?

          11: FOLD preflop! Õpi ära termin "positsioon", muidu on sinu tulevik pokkeris 110% kindlalt bustoks minemine. Ranka tabel rangelt ette, saad positsioonitunnetuse kätte. Ehk UTG foldid ka AJs, aga buttonilt openraised ka 57s.
          As played, mina oleks turnis alla andnud. Monotone flop, ei ole mõtet oma rida nutsiks pidada.

          12. Unusta ära igasugune slowplay NL5-s. Kui on käsi, bet for value, kui pole, anna alla.

          Rohkem ei olnud hetkel aega käsi läbi vaadata, sry. Loodetavasti ei lugenud ma mõnda kätt valesti kiiruga, mul teinekord juhtub seda :)
          Last edited by nomerlot; 18.05.10, 16:09. Põhjus: vikade parantus

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #20
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            7. käes CO-l oli vaid 1 dollar alles, mugav oli vajutada endal max nuppu :P

            ja siis 10. käes olin BB, ei saanud kuidagi foldida preflop :D

            kuidas mängime sellist kätt 18/0/1.60 vastase vastu 110 kätt

            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            Hero (MP1) ($4.71)
            MP2 ($9.53)
            CO ($2.50)
            Button ($5.26)
            SB ($6.83)
            BB ($5.30)
            UTG ($5)
            UTG+1 ($5.35)

            Preflop: Hero is MP1 with 10, 10
            2 folds, Hero bets $0.20, 3 folds, SB calls $0.18, BB calls $0.15

            Flop: ($0.60) 4, 8, 2 (3 players)
            SB checks, BB bets $0.30, Hero raises to $0.80, 1 fold, BB calls $0.50

            Turn: ($2.20) 9 (2 players)
            BB bets $0.40, Hero ??
            Last edited by ristik; 18.05.10, 13:04.

            Comment

            • atsetoon
              Joomas õlut Atsetooniga
              • May 2009
              • 1105

              #21
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              passiivne, ja arvatavasti halb mängija, minu arvates lõhnab seti järgi.

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #22
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                st, anname turnil poti ära ?

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #23
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  Algselt postitas ristik Vaata postitust
                  st, anname turnil poti ära ?
                  turnil calliks maha veel 0,40 bet pole palju ja sul over pair.

                  Pigem drawib seal mingit flushi või on ala stiilis A8s A9s või off suit kaart käes.

                  samas võibolla raisi peale paneks ta oma jama maha ka ehk eil julgeks seal enam drawda , kui 0,40 betti peale raisiks teda 2 dollarit.

                  aga see minu arvamus.

                  Comment

                  • nomerlot
                    Klubi Liige
                    • Sep 2009
                    • 2233

                    #24
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    nojah, ma arvasingi, et selle käte hulga peale ma mõnda kätt ikka valesti vaatasin:)

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #25
                      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                      Täna ikka eriti sitt päev. Ulme run, mitte midagi ei taba. Flushid crushitakse suuremate flushide poolt, riveris olen vist juba 3 või 4 korda seti tabanud ja siis slowplaytud overseti vastu saanud. Drawd ei tule eales kokku, ässade vastu olen väga palju kordi PF all-in. mingisugused AQ vs A7 kus mina floppan 2 paari ja mingi tühikargaja riverdab ikka endale maja. Hea, et terveks olen jäänud siin arvuti taga ja tiltis peaga midagi lollisti teha ei jõudnud. tänased setid on kohe kindlasti miinuses. Kahjum sitased 10 dollarit on isegi väga hästi veel. Õhtal mängime veel ja siis mõned käed panen siia. praegu on tõesti FULL TILT

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #26
                        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                        nahhui sa veel mängid kui tilt peal. Loe teooriat, vaata videosid või võta päev-kaks täiesti pokkerist vabaks. Muidu põletad veel rohkem raha maha.

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #27
                          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                          kui paned käsi, ära üle 3 (max 5) pane. enamus ei viitsi rohkemat analüüsida/kommenteerida
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #28
                            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                            vastane 16/8/1.88 667 kätt Õigustatud fold ?

                            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.05 BB (9 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                            CO ($7.95)
                            Hero (Button) ($9.79)
                            SB ($6.44)
                            BB ($5.48)
                            UTG ($5)
                            UTG+1 ($5.02)
                            MP1 ($4.88)
                            MP2 ($3.42)
                            MP3 ($8.36)

                            Preflop: Hero is Button with Q, Q
                            2 folds, MP1 calls $0.05, 2 folds, CO calls $0.05, Hero bets $0.25, SB calls $0.23, 1 fold, MP1 calls $0.20, 1 fold

                            Flop: ($0.85) 4, 3, 5 (3 players)
                            SB checks, MP1 checks, Hero bets $0.85, SB raises to $2.05, 1 fold, Hero folds

                            Total pot: $2.55

                            Results:
                            SB didn't show
                            Outcome: $2.55 returned to SB

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #29
                              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                              Täna jälle suur miinus. Igasuguseid biite juhtus, lõpuks tõmmati ühe audisega ka kott pähe. Üldse kaotasin preflop all-ine ässadega 2 korda. Flopist all-in minnes kaotasin samuti ässa poksiga palju raha, põhi miinus tulebki sealt. Ei oskagi öelda, osalt halvad oskused ja osalt halb run. Igatahes, homme teeme lühikese sessi, saame 10k kätt täis ja siis peab tegema pikema analüüsi.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #30
                                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                                pehmelt öeldes kopp ees sellistest naljadest

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)





                                Flopis tuli väike näpukas, mis aga über dongi vastu nagunii midagi ei muutnud
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                üli agro donk kes oli enne seda mitu korda suvalise koha peal shovenud, ei uskunud ja kindel call
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                EPIC
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...