[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #211
    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

    Käis sama mõte läbi, aga ei julgenud 3bet potis OOP mängida :(

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #212
      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

      Jeee, fishid ärkasid... siin 59/10 agro isend

      Full Tilt Pot-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      UTG ($33.26)
      UTG+1 ($25)
      MP1 ($7.18)
      MP2 ($28.92)
      CO ($28.36)
      Hero (Button) ($57.17)
      SB ($13.71)
      BB ($27.76)

      Preflop: Hero is Button with A, K
      UTG bets $0.50, 4 folds, Hero raises to $1.85, 2 folds, UTG calls $1.35

      Flop: ($4.05) A, 4, 9 (2 players)
      UTG bets $2.02, Hero raises to $6, UTG calls $3.98

      Turn: ($16.05) J (2 players)
      UTG checks, Hero bets $11.28, UTG calls $11.28

      River: ($38.61) 7 (2 players)
      UTG bets $14.13 (All-In), Hero calls $14.13

      Total pot: $66.87 | Rake: $3

      Results:
      Hero had A, K (one pair, Aces).
      UTG had J, K (one pair, Jacks).
      Outcome: Hero won $63.87

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #213
        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

        kuradi kurat... eile oli kasum juba 122$ kui otsustasin et lauad autopost blind eest linnukese ära võtta ja loomulikult sattusin selle aja jooksul 2 korda AA-ga viie seti otsa. Dongine maksin välja ka mõlemad ~120bb sätkiga, neist viimane eestlasest regile või pigem lausa nitile. Savi nh, igatahes HEM tahab ka omadega õhtal olla juba, sessi ajal näitab võitu/kaotust üsna mööda, mõned käed jäävad välja, täna hommikul vaadates tundub, et loksus paika. Sellest ma ei räägi üldse, et selle kuu Expected value on üle 11k$...

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #214
          Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

          Pärast mõnigate videode vaatamist otsutasin teist kord tõsisemalt 6maxi. Peab ütlema, et jällegi tundus asi alguses lõbusam, lasin nelja lauda ja selectisin hoolega. Kõik oli paigas peale selle, et mingi vend pidevalt 3bettis ja 5 bettis mind ja mul polnud kunagi lehte, millega PF AI minna :D. Igatahes kasum tiksus 2BI peal ja nii nagu lõppes esimene shot 6maxi lõppes ka tänane. Kohe alguses shoveb idioot oma FD-d minu QQ vastu, neist 1 sama masti ja hitib ära. Poh... nagunii terve 2 kuud ühte auku, kus minu 15 auti ei tule kokku aga tema 8 tuleb. Järgmiseks saan fishi callima, riveril olen 70% stäkki sees ja fish hitib sinna tripsi, palju õnne. Pohhui mindset raudselt parem kui kunagi varem. Kohe järgmises lauas saan fishi callima ilmselge FD-ga. Panustan poti nii flopil kui turnil ja riverile tuleb mast kokku. Donkas kohe 10% potist sisse, mis mul muud üle jäi kui ära callida, näitab 95 ruutusi. Siin tahtis mänguisu ära kaduda, viimaks leidsin AA, esimest kätt mängiv vastane viib meid PF AI, näitab kunnid ette ja PERSEKELLAD HELLAD ! No kuidas kuradimoodi ma peaks enam kunagi tahtma 6maxi ??

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #215
            Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

            No palun lõpeta see sitt... peale kahe päevast pausi saan kohe rõvedalt aanusesse pidevalt
            EDIT: flop oli obv misclick, tahtsin seal shoveda muidu

            Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.25 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

            UTG ($25)
            UTG+1 ($33.96)
            MP1 ($37.62)
            MP2 ($16.26)
            CO ($31.53)
            Hero (Button) ($25.15)
            SB ($25)
            BB ($32.06)

            Preflop: Hero is Button with A, A
            2 folds, MP1 bets $0.75, 2 folds, Hero raises to $2.50, 2 folds, MP1 raises to $6.50, Hero raises to $13.50, MP1 calls $7

            Flop: ($27.35) 9, 8, 10 (2 players)
            MP1 checks, Hero bets $0.25, MP1 raises to $17.50, Hero calls $11.40 (All-In)

            Turn: ($50.65) J (2 players, 1 all-in)

            River: ($50.65) K (2 players, 1 all-in)

            Total pot: $50.65 | Rake: $2.53

            Results:
            Hero had A, A (one pair, Aces).
            MP1 had K, K (three of a kind, Kings).
            Outcome: MP1 won $48.12

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #216
              Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

              hoolimata eelmisest käest ja veel paarist suckoudist oli suht ilus hiiter. +118$ ja lauad kellaaja kohta ülltavalt fishised. Isegi 100/9/inf 27 käe peale isend sai ära nähtud, võttis kõigil raha ära ja kadus. Kuigi HEM näitab seda täitsa mööda, siis ilmselgelt jälle kõvasti alla EV sess :(. Enivies HEM näitab üldse kasumit 18$ :D, peab natuke kauem mõtlema, küll siis õigesti näitab. Õhtal proovime veel ilusa jooksu kinni püüda. BTW 118$ ongi nüüdsest best day

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #217
                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                No ilus algus kohe sessile, niigi sitt tuju ja nüüd seda vaja. ~80 kätt olen jõudnud mängida :D

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                vastas täielik tard
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                EDIT: Irw, veel korra set vs set. Mindset nii hea, et tilti veel pole :D aga selline run toob unetmati peale ja pokkerit kohe üldse ei vinna. FTP võiks siiski kodinaid imeda vahelduseks... piider
                Last edited by ristik; 17.08.10, 23:27.

                Comment

                • Mrt1989
                  Grinder
                  • Mar 2010
                  • 999

                  #218
                  Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                  Mis statsid sellel viimasel vanal olid ? Saad UTG vennalt 4 beti siis AK ga on parimaljuhul flippamine. Või tegu oli minig LAG pelajaga ?

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #219
                    Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                    VPIP ja PFR olid mõlemad 30+ ja 3bettis ka pidevalt. Varastasmine oli ka 70+ ja viimased 3-4 kätt oli iga kord open raise teinud, millest järeldasin, et on idioot.

                    Comment

                    • Mrt1989
                      Grinder
                      • Mar 2010
                      • 999

                      #220
                      Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                      Selliste vendade jaoks oleks just hea käsi oodata :D Lõpuks astub ise sinu KK , AA otsa :), muidugi nüüd juhtus just vastupidi

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #221
                        Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                        No palun laske mulle kuul pähe enne kui ma seda ise teen. Ainuke üks krdi persesaamine käib, nii üle hakkab viskama, jälle mingi set vs river overset, rida vs riverdatud mast. No täna on need riverid ikka eriti kuldsed, iga kord sumistavad ära :) p*tsi. Isegi kui nad kokku ei drawi, siis riveris hitib ikka oma ülekaardi. ja sel ajal kui ma kirjutan siis 77/10 vaal hitib minu muti seti vastu riverisse rea, kui veel paar kopikat oli alles. Sweeeeett... aga palun mitte kordagi vastupidi eks. Selle kuu märksõna on ilmselgelt " jumala eest ära tule draw kokku " vahest harva kui tuleb on vastas ikka full house või parem. Aitab halamisest, mängime edasi ja ehk lõppeb sitt ära. Öeldakse, et kel ei vea kaardimängus, veab armastuses. No ei tea... jään ootama siis kuni kuhjaga armastust taevast alla lendab.
                        Last edited by ristik; 19.08.10, 01:37.

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #222
                          Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                          Lõpuks veel KK vs AA mängija vastu kel oli see esimene käsi selles lauas, lugematud korrad olen sumpsi saanud nii. Tore et mul viimased 3 korda "ära on tulnud" AA vs KK... nussige mulle ahtrisse veel ja veel :))

                          Comment

                          • inward
                            Klubi Liige
                            • Sep 2009
                            • 6275

                            #223
                            Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                            Lol solid postid

                            Good luck! A sa mürkapersele pole proovinud 0.1 senti saata?..pidi luckboxi parandama.

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #224
                              Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                              Ajab mind ennast ka naerma :D Aga see naeratus kaob kiiresti kui ma pangarulli peaks nägema. Vähemalt peaks NL25 siiski plussis olema napilt nii et oleme eesmärkidega graafikus. Pealegi hakkab tunduma, et pokkeris pole skilliga enam midagi teha, samahästi mängi lotot: kunagi ei tea ette palju võidad või kaotad. Ilmselt on mu volüüm liialt väike ja downswingid tunduvad eriti pikad. Mürkapersest rääkida siis ma ei tea sellest midagi, äkki peaks proovima.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #225
                                Re: [NL25 FR] Ristik grindimas for life

                                no perse ma saan naerukrambid juba :D:D KK vs A8 pf all-in saan ka pähe juba :D:DD::D irw kinni sitt.
                                lähen panen wanki ilusa jooksu peale :D

                                Comment

                                Working...