[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #151
    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

    32 out of 44 kaarti palun

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #152
      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

      duubel jälle JJ-ga 16 out of 35

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #153
        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

        nojah gg, 32 koht ja 75$ pole ka halb imo

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #154
          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

          Ei viitsi isegi üritada enam, lauad kinni. Ilus sitt küll ikka

          1. Tahaks teada mida see tumba arvas biitivat siin turnis
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


          2. Saatsin chatis kiirelt ahtrisse, vana ütles selle peale ainult "was commited" wtf krdi eesel
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          3.
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          4.Tont
          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)






          Mitte ühtegi all-ini ei võitnud 624 käe jooksul. -34$ ja head ööd
          Last edited by ristik; 12.07.10, 01:29.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #155
            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

            tra see on nii perses et ma ei viitsi enam igiseda ka tildi kallal. täielik ajukepp või mingi nali ?? ma aru ei saa

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #156
              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

              lõpuks kuidagimoodi 43$ kasumit. Kahju rõvedatest suckoutidest kohe alguses, neid ikka jagus. Kõik korrad need värdjad oma flush drawga hitivad ära, standard eks. Aga närvi ajabki see, et kui mina oma straighflush draw all-ini ära lükkan või FD + ülekaardid, siis mitte kordagi pole seni ära tulnud ca 4-5 korda juba.

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #157
                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                no mida *EÄG*E*Gölrpo'hyj4 !?!?! Fakk ptsi REAALNE SITT ! Olin tegemas standard sessi, naiss kasum liikus kenast üle 30$ juba. Siis hakkab juhtuma.

                1. minu viga, mõtted uitasid kuskil mujal :S Aga ikkagi, mida sa sitt annad selle risti nahhuj ja mulle never ?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                2. tra regi ahv niimoodi donkab, värdjas bläd
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                krdi converter keerab ka sitta, vastane kräkkis AA ära KJ potidega

                ja viimased 2 eriti magusad ja obv viimased täna
                3.tramaivõi kui standard kui asi vähegi deep läheb vastane 80/21
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                4. Kohe järgmine käsi sama vastase vastu. kahma kotte krdi perseuss.
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                sess -1BI. No mida mul ikka enam öelda on...
                Last edited by ristik; 14.07.10, 00:52.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #158
                  Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                  Teed ju ikkagi head mängu. Rõvedalt saad sisse ka, aga ega kaua ei lähe kui hiiter tuleb ja siis hittid mahedalt :)

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #159
                    Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                    Nõustun sinuga, olen suutnud tildist hoiduda, väsinud/joogise peaga ei puutu üldse pokkerit. Distsipliin ja motivatsioon on laes. Ja siis 50 käe jooksul pannakse selline kirves maha et hakka halama, 3BI kasum muutub miinuseks 2 minutiga. Tõesti selline tunne, et persse sellest nüüd kasu oli, kui FT tahab et mai võida. Sisimas siiski tean, et selliseid asju juhtub vahel ja tavaliselt sellisele pasale järgneb hiiter, aga raibe ajab nii närvi, teist sessi järjest keerab perse. Nüüd nii palju käsi jäi mängimata ka. Lihtsalt igasugune viitsimine kaob ära, kui nii palju biite saad lühikese aja jooksul.
                    Last edited by ristik; 14.07.10, 01:04.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #160
                      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                      Arvata on. Kõige sitem variant on see imo. Kui on nö hiiter. Hittid hästi flopi, set% on laes, aga tõmmatakse ikka ära või ei maksta muhvigi välja. Ja no kui siis põud tuleb, siis on väga jama.

                      Comment

                      • raunsz
                        Vana Tegija
                        • Jan 2010
                        • 1492

                        #161
                        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                        4. käsi, miks sa turnil shovesid?

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #162
                          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                          1. Sellise wet flopi puhul peaks kohe panustama. As played oleks tõstnud 5$ peale.

                          Ülejäänud käed standard coolerid. Tho 4 käe overbet turnil väga ei meeldi. Mis eesmärk sellel oli?

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #163
                            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                            kasutasin chatis veidi krõbedaimaid sõnu, olles kindel, et kahte tal ei ole, siis lootsin, et ehk on 9, mille see idioot oleks iga kell välja maksnud varasemate kogemustele toetudes selle mehe vastu. Kusjuures enamus korrad töötavad. Võin tuua kohe 2-3 näidet, kus kohe peale ära tõmbamist, saadan chatis pikalt ja kohe järgmine käsi shoven preflop KK limbitud potis ja mingi tohman callib ära 99 näiteks. Töötas ka seekord
                            Last edited by ristik; 14.07.10, 19:21.

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #164
                              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              1. Sellise wet flopi puhul peaks kohe panustama. As played oleks tõstnud 5$ peale.
                              Tahtsin seal check-raiseda suurelt, kuna olin kindel, et SS läheb all-in siis üritasin teiselt ka raha saada. Paraku mõtles ta nii kaua, et kogu action oli mul juba ununenud teistes akendes sõelumise jooksul, et ei pannud tähele et pot nii suureks läinud. Puhkas lohakus ja nõustun täielikult, et 5$ oleks hea.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #165
                                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                                no massive IRW. sess algab kohe ilusate kätega. fakk FT

                                Comment

                                Working...