[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vilkar
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1290

    #91
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    well mul trios roll 281 ja kogun ilusti 300 kokku enne kui nl 10 lähen,

    aeg ajalt olen 1-2 nl 10 lauda soojenduseks võtnud kõrvale ja sisse elamiseks.

    Plaan endal nii et 300 euri pealt võtan nl 10 ette korralikult ja 4 lauda korraga ja kui peaks mingi pask run tulema ja 250 peale langen siis uuesti nl 4 aga usun et biidin nl 10 ka sujuvalt ning liigun nl 20 suunas milleks pean koguma 600 euri et oleks kenasti 30 buy inni koos et rahulik oleks shotte võtta.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #92
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      halleluuja ! 200$ on ületatud praeguseks, grindin rahus edasi veel.

      Comment

      • SALSABOY
        FPP Pro
        • Jun 2010
        • 287

        #93
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        Algselt postitas ristik Vaata postitust
        irw oih, hittisin vist :D



        Olude sunnil jõudsin alles ca 2 paiku koju ja nüüd lõpetasin. Tuju hea, roll 186$. Ilus jooks kusjuures oli võimalik palju rohkem teenida, aga see selleks. Praeguseks head ööd.
        Svingid võiks välja lõigata

        Kasum kõvasti suurem kui 12k käega nagu sipsti.
        Õnne $200 puhul ja edu edaspidiseks

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #94
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          teist päeva järjest ilus hiiter: 27,76$ siis kasum ~1200 käe peale. Seal sees mõned NL10 pot limit käed. BR: 214$ :)) Hakkab vaikselt looma. Loodame et hea jooks kuhugi ei kao ja enda mänguga olen ka väga rahul.
          Last edited by ristik; 16.06.10, 01:13.

          Comment

          • SALSABOY
            FPP Pro
            • Jun 2010
            • 287

            #95
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            Algselt postitas ristik Vaata postitust
            teist päeva järjest ilus hiiter: 27,76$ siis kasum ~1200 käe peale. Seal sees mõned NL10 pot limit käed. BR: 214$ :)) Hakkab vaikselt looma. Loodame et hea jooks kuhugi ei kao ja enda mänguga olen ka väga rahul.
            Palju sa päevas mängid üldse ? Teed ühe sessi ja sellega asi piirdub ?
            Kui jooksed hästi mängu ajal ja kaarti on siis pikemad sessid oleks +EV

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #96
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              1-2 sessi päevas tavaliselt. Eile tuli kokku näiteks 300 minutit mängu. Lasen max 4 või 5 lauda korraga, kuna üritan veel natuke rohkem õppida ja eks ajapikku hakkan laudade arvu ka suurendama kui ennast kindlamana tunnen. Viimasel ajal kahjuks vähe aega ja ei saa mängida nii palju kui tahaks. Siiski 2 tundi päevas ma ikka aega leian :)

              Comment

              • SALSABOY
                FPP Pro
                • Jun 2010
                • 287

                #97
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                1-2 sessi päevas tavaliselt. Eile tuli kokku näiteks 300 minutit mängu. Lasen max 4 või 5 lauda korraga, kuna üritan veel natuke rohkem õppida ja eks ajapikku hakkan laudade arvu ka suurendama kui ennast kindlamana tunnen. Viimasel ajal kahjuks vähe aega ja ei saa mängida nii palju kui tahaks. Siiski 2 tundi päevas ma ikka aega leian :)
                Kui sa tahad limiiti jääda siis võid mängida kuni 24 lauda. Kui aga soov on liikuda järjest ülespoole siis üle kuue laua pole üldse mõtet hakata punnitama, kuna sellega ei jõua kuhugi. 4 lauda on täiesti piisav, mida rohkem teadmisi koguneb ja sa rakendad neid lauas, läheb mõtlemiseks kauem aega ja suuremas limiidis vastased vajavad ka rohkem jälgimist.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #98
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  Täna siis 5 tunnine sess. esimese kahe tunniga sain kiiresti kasumi 30$ peale, peale seda vist väsisin ära, tegin mõned ilmselgelt lollid otsused, mõne luckisin ära ja mõne sain pähe ka. Viimased 3 tundi oli üks paras uimamine. PL10 on ikka kuradi nuts aeg-ajalt. Kogu kasum 34$. Väga ilusti läheb, loodan et ära ei sõnu.

                  EDIT: Tellitud kaardipakk jõudis ka ilusti kohale peale pooleteist nädalast ootamist

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #99
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    irwww, ei tasu ikka kahtlase peaga mängida, 10 käega o erpair vs 47s kotti, rida vs riveril suurem rida. -10$ eg'ülõü mine ***** tra fakk ****** aõs'õrlgtopõ
                    2üon'hm äewgäwõ' traaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #100
                      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                      tra ajuvaba faking pask, kuidas see võimalik no tra ainuke kaart mida ma sinna riverisse ei taha ja tema surub ka kõik tänavad. no Ää*************** *********'''' mine ptsi

                      Comment

                      • JarmoH
                        Julm Donk
                        • Jun 2009
                        • 73

                        #101
                        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                        purjus?

                        ära siis küll mängi :D

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #102
                          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                          Peale heaterit tavaliselt tulebki selline jooks. Get used to it!
                          Edu tegemistes!

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #103
                            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                            Algselt postitas JarmoH Vaata postitust
                            purjus?

                            ära siis küll mängi :D
                            siiski mitte. Jõudsin ca 10 kätt teha, kohe oli näha et edasi pole mõtet.

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #104
                              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                              eile oli üli svingine ja sitt mäng minu poolt, ei suutnud keskenduda piisavalt. Igatahes ei annagi vist väga võita kui 2 korda järjest saad samalt idioodilt preflopis AK vs A8 mööda mune. lõpuks tuli veel AK vs AQ vs QT, turni T. Hakkas vaikselt tilt tulema: tiltasin masti kokku, jesss ! aga vastas oli riverdatud full house muidugi. Read said koguaeg kotti suurema riverdatud reaga jne."coinflippidest" ma ei hakka üldse rääkimagi. Kõige sellega 3$ plussis :D. Täna võtame ennast kokku ja teeme hea sessi jälle.
                              Last edited by ristik; 19.06.10, 12:15.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #105
                                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                                Mõtlesin et saan siin vaikselt pealkirja ära muuta aga huiatki. Millega ma sellise jooksu olen ära teeninud ? Miks NL10 nii valusalt tervitab ?

                                80/0 vaal
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                standard mindfuck
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                                No mitte ei tule see mängutuju nii. Premiumeid viskasin mucki nii et vähe polnud
                                Last edited by ristik; 19.06.10, 17:58.

                                Comment

                                Working...