Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme
ja ka turnal hitin hästi biite, eriti finaalis
Ei lasknud mul preflop rohkem panna miskipärast
ja ka turnal hitin hästi biite, eriti finaalis
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ei lasknud mul preflop rohkem panna miskipärast
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
, K
, Q
, 2
Comment