[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #106
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    ja ka turnal hitin hästi biite, eriti finaalis

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ei lasknud mul preflop rohkem panna miskipärast
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #107
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      2 tunniga uhasin kõik kaotuse tagasi mis ma viimane kord 5 minutiga ära kaotasin, hakkas ka juba kasum vaikselt tulem, vot siis hakkas juhtuma ja sellist kaotuste rida pole veel mina kogenud. Kui ennem oli probleem, et minu premiume ei callitud kunagi, siis pika peale hakati pokkeri moodi mängu mängima ja minu rahakotti kergendama. Sette mingit kuradimoodi ei maksta ikka. Session 5 dollarit miinust. Fakk juu Full tilt ! FAKKK

      1. 36/2 fish. Stäkk oli raisal igas lauas nii suur, luckbox karjus kaugelt.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      2. Ja sama ahv taas aktsioonis, teine 62/9 fish
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      3. 62/6 NO TERE HOMMIKUS !
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      4. 38/27 kes mulle vägevat pe*senussi korraldas enne seda
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      5. Aga et mul ka joppaks... ja joppaski, ei kaotanud vähemalt
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      Laud on fishe paksult täis, aga kui ära tõmmatakse, siis pole midagi teha seal.
      MASSIVE MA ÜTLEN
      Last edited by ristik; 19.06.10, 23:11.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #108
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        irwwww... no aitähh... 100$ + 9$ pileti Main Event Guarantee eest peavad sellised asjad juhtuma :)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


        Tere tore, mina sain 2h tühja taguda. KÄI ***** TILT

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #109
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          Otsustasin esimest korda 6max NL10 ka proovida ja ohohooo, väike hiiter. Loomulikult hakkas meeldima. Eks ajapikku proovin veel ja kui see paremini sobib siis võibolla kolin sinna üle, aga eks aeg näitab. Sess oli päris lõbus, alustuseks kinkis reg mulle BI kes millegipärast JJ shoves mu AA vastu preflop. Hetk hiljem jäin lauda üksi ja just kui olin lauda kinni panemas saabus üks vennike sinna. Juhtus ka üks põnev käsi, kus kohe straight flushi floppasin. Igatahes see mees oli 9 käega tühi. Edasi oli rohkem sügamine. Lõpupoole ka väike downswing, kui reg otsustas mu vastu mingi ime move teha ja 2 korda mingisuguse J4 ja Q6 sarnaste kätega mu AK/AA ära callis ja hittis. Graafik ka


          Ma ei arva, et ma hästi mängisin, pigem oli hea run arvatavasti.

          EDIT: Vahetan liimiti ka ametlikult
          Last edited by ristik; 20.06.10, 19:15.

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #110
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            irw, "ülivõimas" jooks, Buy-inne lendab igas ilmakaares minema.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #111
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              Peale eelmist õnnetut sessi, mille peale kogunes miinust kuskil 32$ poole tunniga , tegin õhtul uue otsa ja vahepeal oli kasum juba ligi 70$. Päris ilus, igatahes 6max lauda enam naljalt puutuda ei julge. Siiski tulid lõpus 2 suurt kaotust fishidele ja kogu päev siis kasumis ~20$. Pole paha arvestades seda, kui halb tunne mul peale seda kaotavat sessi oli. Kahe päevaga juba ~3600 kätt teinud, RB tuleb see reede vist eriti kena :) Ulme väsimus peal.

              Comment

              • Karikakar
                Vana Tegija
                • Jul 2009
                • 1235

                #112
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                Mõtle pikemas perspektiivis. Kui kõik ise õigesti teed, siis küll see raha ka tuleb. :)

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #113
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  Jah, ma polekski julgenud teist sessi otsa teha, kui poleks mõelnud, et see oli lihtsalt ulme halb run ja sama halb mäng minu poolt. Võtsin ennast kokku, mängisin oma mängu ja tulemus oli käes: vaid paar kopikat jäi parima sessi tulemusest puudu ja sedagi sellepärast, et lõpus tulid halvad biidid fishide vastu. Suured tänud julgustavate sõnade eest :)

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #114
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    nõme kui kiiresti võib ilusa sessi ära rikkuda. 2 korda mõne minuti jooksil set vs set. 36$ kasumist alles aind 14. NÕMEKAS

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #115
                      Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                      mis kuradi pask !??! 94/68 üliagro. No mida tilt ??

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      ja kohe pärast seda idioot poole stäkine surub oma TT all-in mu AK vastu. No kas AK võidab mõne flipi ? kohe kindlalt mitte

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #116
                        Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                        jess jess, teeme KK vs AA ka ära, muidu on igav

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #117
                          Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                          ja teeme teist korda ka

                          Comment

                          • ristik
                            Grinder
                            • May 2010
                            • 903

                            #118
                            Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                            sess jäi 24 dollarit plussi. Kui tilt nii palju sitta poleks keeranud, siis upuks rahas arvatavasti. Õhtul teeme kuu kokkuvõtte ka, praegu Tartusse.

                            Comment

                            • Ämmapets
                              Jube Noob
                              • Oct 2009
                              • 171

                              #119
                              Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                              Algselt postitas ristik Vaata postitust
                              mis kuradi pask !??! 94/68 üliagro. No mida tilt ??

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              ja kohe pärast seda idioot poole stäkine surub oma TT all-in mu AK vastu. No kas AK võidab mõne flipi ? kohe kindlalt mitte
                              Riveri call väga väga halb. Kas paned ise väikese beti ja foldid raisele või callid mingi väikese bet, mitte bet pot.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #120
                                Re: [NL10 FR] Ristik grindimas for life

                                meil oli tegemist super agroga, mingit väikest betti polnud siin mõtet panna, oleks igasuguse pasaga mind üle tõstnud ja potti suuremaks teinud, pigem oli minu eesmärk seal võimalikult vähe raha sisse panna.

                                Comment

                                Working...