[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #46
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    praegu on küll tükk aega väga halb jooks, 50% cont betid saavad raised otsa(obv mitte siis kui seti taban), iga faking kord donk tabab oma ühe ülekaardi, kolmiku flopates floppab mingi vend maja. Mingi agro maniak OOP kräkib AK vs KJ. Ei tea... ei julgegi muud mängida kui KK/AA, sest nendega ei saa floppi näha vähemalt, hea lihtne.

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #47
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      Palun tooge mind maa peale ja öelge, et ma mängin ikka tõsiselt sitasti. Tundus väga ilusti minevat ja nüüd 2 päeva rekordmiinust


      Ütlen ausalt, mängin ATs alla 10%, tundus passiivne laud ja seega hea koht limpimiseks.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      No see käsi on puhtalt tildist, sai kopp ette sellest, et mingisugused 65/5 vennad mind igal flopil re-raise otsa tegid.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      34/27 agro donk, betib igas tänavas üle 60%. Minu plaan oli see, et ta ennast OOP üles pooks.

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



      39/10
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #48
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        1. kästi ATs raise kindlasti
        2. nojah, midagi pole öelda. anna turnis alla
        3. 3bet pre
        4. flopil sitt betsize, turnis raise ai
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • ristik
          Grinder
          • May 2010
          • 903

          #49
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          kas siis tõesti ATs MP3 positsioonilt on kasumlik NL5-s raisega mängida ? Too käsi minu ranges kindlasti ei ole, aga peaks ? Harrastan tihti ka AQ-d varajasest positsioonilt väga passiivselt mängida, mis on samuti vale ?

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #50
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            jah see on vale.
            kui mängid, siis agressorina üldjuhul
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #51
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              küsiks veel et kas AK tasub 3betida ainult troppide vastu nagu tolles käes oli ? (34/27 agro) või ka üldiselt ? Mida varaseb positsioon seda rohkem 3betime ilmselt ?

              Comment

              • k2snakalle
                Pokkerihai
                • Dec 2008
                • 2545

                #52
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                AK-ga lendab 3bet suhteliselt iga vastase vastu ja igalt positsioonilt. AK on premium käsi ja seda ei tohi karta! On väga väheseid olukordi kus ma ei 3beti AK-ga. Aga need on teatud vastaste vastu oop mängides.
                Last edited by k2snakalle; 27.05.10, 23:04.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #53
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  Täna tegime päris palju kaotusest tasa. BR: siis lühikese ajaga 130$ peale kosunud. Endiselt PT3 teeb trikke. Õnneks on häid uudised: Esimesed 100$ reiki sai täis ja koos sellega nüüd siis tasuta HEM :)). Boonusena CardRunnersi membership kolmeks kuuks. Kindlasti motiveerib edasi tegelema. Saab kasulikke videosi vaatama hakata, mida kindlasti päris innuga teen. HEM tuli küll täpselt õigel ajal. Kuu lõpp varsti käes ja siis teen pikema analüüsi ja kokkuvõtte. Tuleb paika panna tuleviku plaanid ning eesmärgid, mille ka siin päevikus kindlasti väja toon.

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #54
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    Täiesti p*rse kukkund värk. Setid on lihtsalt üüratus miinuses, miks kuradi pask see on ? 3000 käe jooksul ei makstud ÜHTEGI setti mulle ära, need 6 v 7 mille flopist kaugemale sain, absull 100% p*rse ja veel mõnesse auku pealegi. Tore, kui kuu üldse plussis lõppeb. Pole sõnu... fakkk

                    Comment

                    • ristik
                      Grinder
                      • May 2010
                      • 903

                      #55
                      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                      No esimesed käed on ju ikka head


                      1. Esimene käsi vastasel
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      2.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3. 70/26 vastane
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      4.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      võibolla kunagi lõppevad sellised naljad

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #56
                        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                        1. käsi pre oleks rohkem pannud (4bb+1 limpari eest + 1 oop) ja sellisel flopil nii end ära stäkkida on viga
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • ristik
                          Grinder
                          • May 2010
                          • 903

                          #57
                          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                          oli tundmatu ja kuna limpis sisse, siis võtsin selle riski, et ilmselt tal ässa ei ole

                          Comment

                          • kuco
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 1910

                            #58
                            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                            Algselt postitas ristik Vaata postitust
                            oli tundmatu ja kuna limpis sisse, siis võtsin selle riski, et ilmselt tal ässa ei ole
                            See on NL5
                            pole vaja üle mõelda

                            Comment

                            • nalg
                              Õpihimuline Mängur
                              • Feb 2010
                              • 489

                              #59
                              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                              $0.30 oleks ise pannud, aga ega seal muud midagi teha polnudki. vastane donk

                              ma ei tea mulle tundub, et sa tahad settidega liiga palju sloutada...lükkaks rahad varem keskele.

                              Comment

                              • ristik
                                Grinder
                                • May 2010
                                • 903

                                #60
                                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                                ei slouta midagi üldiselt, liiga palju vastu näppe saanud. Kui olen kindel, et bet on tulemas ja laud mitte kõige ohtlikum, siis OOP checkin, kui bet ligi pott, siis veel otsa ei pane, poole potist kindlasti check-raise, aga turnis ikka täiega.

                                Comment

                                Working...