Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme
oi minu paha, ei pannud tähele et flopist on jutt mitte preflop :D. Tolles lauas oli palju idioote ja flopist ka min-raise. Lootsin et läheb actioniks ja korjan ülejäänutelt ka raha, aga ju siis sel hetkel ei tahetud rohkem enam panna.
EDIT: ja samas ei saanudki hullemat kaarti tulla kui 5
oi minu paha, ei pannud tähele et flopist on jutt mitte preflop :D. Tolles lauas oli palju idioote ja flopist ka min-raise. Lootsin et läheb actioniks ja korjan ülejäänutelt ka raha, aga ju siis sel hetkel ei tahetud rohkem enam panna.
EDIT: ja samas ei saanudki hullemat kaarti tulla kui 5


Comment