[NL100-200 HU/ HT] Ristik vallutab heads-uppe

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #61
    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

    Ma ei saa aru, fishidelt peaks see raha ju tulema, selle asemel roogivad nad mu rahast nii tühjaks, et paha hakkab. Kõriauguni nendest riveritest. Iga seti taban nii scary boardil, et ükski idioot ei calli mind, või kui callivad, siis on juba kaugel ees.

    1. 46/1/ ca 60 kätt Jah, siin on minu poolt küll halvasti mängitud vist
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    2. 69/6 pole vist parim positsioon AJ jaoks, aga leian et täiesti sobilik kalalt raha võtta sellisega
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    3. 43/20 puhta muts oli peast
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    4. tundmatu, ei julgenud 3bettida
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    5. 88/7 fish
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



    Mida küll ette võtta

    Comment

    • ristik
      Grinder
      • May 2010
      • 903

      #62
      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

      Niisiis, mai kuu sai otsa ja graafik selline



      polegi midagi öelda, alguses üritasin nagu õppida, palju sitta mängu kohe kindlasti. Keskel hakkasin juba ennast kindlalt tundma vahepeal, kohati tundus väga lihtne. See enesekindlus kadus aga natuke hiljem päris kiiresti, millele järgnes downswing, lõpus oli juba üks paras tiltamine ja ega see jooks ka kõige parem nüüd ei olnud. Kokkuvõttes koos RB-ga ligi 50 dollarit plussi, mis pole ju paha esimese kuu kohta

      statse kah:


      Väiksed järeldusi ka, mida analüüsides leidsin. Kõigepealt sain parajalt naerda, kui nägin, millised floppe ma põhimõtteliselt õhuga cbettisin, päris kohutav leak esimesed 25k kätt. Teiseks ei suutnud foldida min reraise peale kõikidel tänavatel, tihti commitisin ennast ära ja olin kaotajaks 95%. Siis kindlasti mis veel silma jäi on agresiivsuse puudumine: ei mängi piisavalt agressiivselt. Võibolla keegi leiab veel midagi, mis ei tundu päris korras olevat. Positsioonimängu sain lõpuga nüüd enamvähem korda. Ainult statsid kannatavad veel veidi, sest alguses oli halb mäng.

      Räägime siis uue kuu eesmärkidest kah

      1) Esimene ja kõige suurem: vähem laudu !
      Kui see kuu lasin kõik sessid kõige vähem seitsme lauaga, siis see kuu püüan mitte üle nelja-viie võtta, et õppimine ja areng vähe parem oleks ja rohkem tulemusi annaks

      2) Rohkem õppimist: Kuna nüüdsest oman Cardrunnersi premium membershipi kolmeks kuuks, siis tuleb see ka maksmaalselt ära kasutada. Olen juba ligi viie tunni eest videosi vaadanud, mis väga palju aitavad kaasa mängu lugemisele.

      ja lõpuks 3) Bankroll NL10 jaoks: Täiesti reaalne eesmärk, kui suudame vältida tiltamist ja kui õppimine plaanipäraselt kulgeb. Kuna NL10 suuresti NL5-st ei erine, siis ei pelga sinna üle minna nii kiiresti , kui BR seda lubab.

      Over and out !
      Last edited by ristik; 01.06.10, 15:09.

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #63
        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

        Mis krdi pask see on ? saan 78/45 oina ilusti bluffima ja siis raibe hitib ära !!? mine ***** ausalt kah. Eluaeg toidan selliseid ahve vist. 4 või 5 BI puhtalt faking fishidele läinud.. väga hea ...

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #64
          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

          Algselt postitas ristik Vaata postitust
          Mis krdi pask see on ? saan 78/45 oina ilusti bluffima ja siis raibe hitib ära !!? mine ***** ausalt kah. Eluaeg toidan selliseid ahve vist. 4 või 5 BI puhtalt faking fishidele läinud.. väga hea ...
          imo pigem fishile,kui regularile

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #65
            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

            fishid jagavad minu raha edasi regularidele ikkagi :D

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #66
              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

              Kuidagimoodi ei õnnestu premium kätelt value saamine. Viimase tunni jooksul vist ca 12 tükki saanud ja täpselt 2 korda olen nendega preflopist kaugemale jõudnud ja mõlemad korrad buy-in vastu taevast jälle. WTF IS GOING ON !?

              Comment

              • ristik
                Grinder
                • May 2010
                • 903

                #67
                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                Eile oli päris põnev päev. Alguseks mängisin hommikul ca poolteist tundi ja sain selle eest 20 daala (: Lõpuks hakati käsi kinni ka maksma. 2 suuremat potti kaotasin küll preflop all-inis KK vs AK ja miskine sarnane käsi veel, aga sinna ei andnud küll ise midagi teha. Õhta poole siis laivis ka cashi. Rahvast oli jube vähe, alustuseks toksisime sõbraga HU-d kuni saabusid paar mänguhuvilist. Mängisin ca tund aega ja jooks oli ikka ülemõistuse võimas. Kiiresti võtsin kõik rahakotid, kokku 300.- kasumit ja peale seda ei olnud enam kellegiga mängida :(
                Last edited by ristik; 03.06.10, 10:02.

                Comment

                • ristik
                  Grinder
                  • May 2010
                  • 903

                  #68
                  Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                  Selle käega rikkusin enda ilusti kulgeva sessi ära. Mis on teie arvamused sellisest käest ? vastane 13/8 agg 3.0 61 käe peale. Üsna väike sample aga mängijast saame midagi ikka aimu. Lisaksin veel et BTN oli nit ja seega saame CO-d võtta kui buttonit. See tähendab, et sisuliselt läksin vargile. River oli minu poolt küll ülim lollus, aga mind huvitaks just flopi ja turni mäng.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • ristik
                    Grinder
                    • May 2010
                    • 903

                    #69
                    Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                    massive mindf*ck

                    Comment

                    • qbj0hn
                      Auk on auk. FAKT!
                      • Nov 2008
                      • 7091

                      #70
                      Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                      Algselt postitas ristik Vaata postitust
                      Selle käega rikkusin enda ilusti kulgeva sessi ära. Mis on teie arvamused sellisest käest ? vastane 13/8 agg 3.0 61 käe peale. Üsna väike sample aga mängijast saame midagi ikka aimu. Lisaksin veel et BTN oli nit ja seega saame CO-d võtta kui buttonit. See tähendab, et sisuliselt läksin vargile. River oli minu poolt küll ülim lollus, aga mind huvitaks just flopi ja turni mäng.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                      Riverit ära küll raise

                      Comment

                      • ristik
                        Grinder
                        • May 2010
                        • 903

                        #71
                        Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                        mis nüüd siis ? vastane 67/13/4.0 60 käe peale, seega üpriski agro idioot
                        Kas me tõesti peame uskuma siis A2/67 ?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        ja siis üks käsi millega BI kaotasin. Turnis oli junn nii kuradi jahe. Tardusin täiesti paigale ja mõtlesin millist liini võtta. Aja lõppedes siis mõtlesin odavalt showdownile jõuda (ilmselgelt flushi kartuses). Vastane 13/5/1.5. Kuidas oleksite ise mänginud ?


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #72
                          Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                          1. käsi - miks sa slowplayd madalat kolmikut 6 vastase vastu?? Flop korralik bet ja igasugused A2-d foldivad.
                          2. käsi mina ei foldi.

                          Comment

                          • nalg
                            Õpihimuline Mängur
                            • Feb 2010
                            • 489

                            #73
                            Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                            flopis ei calliks, kindlasti paneks otsa. kahtlen, et selline donk semiblufiks flopis mitme vastase vastu. ja kui tal olekski rida siis turnil ta keevitaks kindlasti otsa. mingi KQ äkki

                            Comment

                            • ristik
                              Grinder
                              • May 2010
                              • 903

                              #74
                              Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                              Algselt postitas nalg Vaata postitust
                              flopis ei calliks, kindlasti paneks otsa. kahtlen, et selline donk semiblufiks flopis mitme vastase vastu. ja kui tal olekski rida siis turnil ta keevitaks kindlasti otsa. mingi KQ äkki
                              33 bettida positsioonist väljas on kasumlik move ??

                              Comment

                              • nalg
                                Õpihimuline Mängur
                                • Feb 2010
                                • 489

                                #75
                                Re: [Full ring NL5] Ristik teeb esimesi samme

                                Algselt postitas ristik Vaata postitust
                                33 bettida positsioonist väljas on kasumlik move ??
                                sul on set ju kui sa pole aru saanud. oleks sa veel otsa kütnud, oleks tõenäoliselt MP3 foldinud

                                Comment

                                Working...