low stakes live cashgame

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • onuark
    Pokkerihai
    • Oct 2009
    • 1760

    #76
    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
    ˇwtf see 66'te käsi? mängisid niimoodi ja foldisid seti?
    JAAAA, ma ise vaatasin ka praegu käsi lisades, et väga vale fold ikka.
    Näitasin nõrkust koguaeg ja siis foldisin, lol.

    Comment

    • KristjanLaas
      Pokkeritark
      • Oct 2009
      • 6450

      #77
      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

      Progressioon on märgatav! gg.

      66 set ei tohi lihtsalt sellisel boardil floatida. as played ma siiski calliks ära, mul on set ja bluff/sitem valuebet on suur osa vastase rangest.
      KK checki back turn, suurt poti saad mängida enamasti vaid käega mis sind beadib ja ei näe vajadust hetkel KK blufiks pöörata. (checkiga induceid vastast ka riveril rohkem bluffima käega mida sa biidid või saad kindlamalt valuet.)
      77 hand ütleb pealkiri kõik:)
      järgmine 66 hand ei saa ma aru overfloatist, ehk seletad?

      ülejäänud very nicely done imo(y)
      Last edited by KristjanLaas; 15.05.10, 21:30.

      Comment

      • onuark
        Pokkerihai
        • Oct 2009
        • 1760

        #78
        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

        Mõtled vist 66666666 kättt jah?
        Overfloat ma eeldan on see, et turnil ka checkin mitte ei beti sisse?
        See käsi on mängitud siis UTG vastu, kes peaks tiltboy olema juba(kaotas mitu korda zaborgile parema käega) ja CO on see jõhker jõhker VAAAAAAAL, kes mul kõik kinni maksis.
        Lootsin, et zaaborgi poiss hakkab ränka panema.

        Comment

        • Blackbirds
          FPP Pro
          • May 2010
          • 206

          #79
          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

          AK käsi...sa oled buttonil, sa ei pea 3bettima. Flat on best.(sul on positsioon, hoiad ta nõrgemaid ace ranges sees, ace või kingi hittides saad vähemalt cbeti jagu valuet airballide käest)
          KK händis flopi cbet suurem. Turni bet on OK minu arust, kuigi pot control ei sucki just otseselt.
          esimene 66 käsi, lol, flopis raudne raise ju:D.
          qq käsi. järjekordselt cbet sizing kuidagi pisut väike.
          aq väga hästi mängitud.
          teine 66 käsi.. ma ei floatiks floppi. Turnis suurem checkraise(12$)
          viimane KK käsi su 4bet sizing on liiga suur. 2,5$ kanti oleks parim.

          overfloat on see, et sa callid pärast seda kui keegi raisib ja üks vend on juba callinud ehk:
          Flop: ($1.25) 7 4 2 (3 players)
          Hero checks, UTG bets $0.90, CO calls $0.90, Hero calls $0.90

          Üldiselt settidega ei saa väga mööda panna.
          Kui draw heavy board, siis reraise(in position) või check raise(OOP).
          Kui dry board, siis float ja turn check-raise(OOP) või reraise(in position) tavaliselt.
          Last edited by Blackbirds; 15.05.10, 21:48.

          Comment

          • KristjanLaas
            Pokkeritark
            • Oct 2009
            • 6450

            #80
            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

            Algselt postitas onuark Vaata postitust
            Mõtled vist 66666666 kättt jah?
            Overfloat ma eeldan on see, et turnil ka checkin mitte ei beti sisse?
            See käsi on mängitud siis UTG vastu, kes peaks tiltboy olema juba(kaotas mitu korda zaborgile parema käega) ja CO on see jõhker jõhker VAAAAAAAL, kes mul kõik kinni maksis.
            Lootsin, et zaaborgi poiss hakkab ränka panema.
            pidasin jah seda kätt meeles kus lõpuks quadsi said.
            flopil oli bet ja call ees, seal lihtsalt ei saa ülecallida. Ainus kaart mis turnil tuleb ja sulle meeldib on 6. (5%)

            Comment

            • onuark
              Pokkerihai
              • Oct 2009
              • 1760

              #81
              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

              Okei, nüüd ma tean, mis overfloat tähendab :)
              Aikt, true that, 8 prossu vist peaks olema turnis seti hittimine ja riveris 4 prossu, aga see selleks.
              Callisin seal zaaaborgi ja tiltboy pärast, got lucky. :)

              Comment

              • Blackbirds
                FPP Pro
                • May 2010
                • 206

                #82
                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                hittid reaalselt ikkagi 4%. 8% on kui näed turni ja riverit.
                Last edited by Blackbirds; 15.05.10, 21:56.

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #83
                  Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                  Algselt postitas Blackbirds Vaata postitust
                  hittid reaalselt ikkagi 4-5%. 8% on kui näed turni ja riverit.
                  Näedsa, jälle targem :D tra ma hittin ikka nii hästi.

                  tänks kutid vastukaja eest, sitaks kasulik :)

                  Comment

                  • onuark
                    Pokkerihai
                    • Oct 2009
                    • 1760

                    #84
                    Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                    NL25 shot sai võetud ja -28 doltsi kukkus sealt.
                    3h mängisin ja HEMi graafik ikka täiesti vigane(hem väidab, et jäin sessiga 22 doltsi plussi), tra ma ei saa aru mis pask see on,
                    statistika ju tuleb täiesti vigane. Vaatasin HEM config yle ja kui uue hemi tõmbasin, siis muutis need ka algseks. NII ET WTF???!!! lähengi postitan HEMi foorumisse

                    Suht luckbox fest oli NL25 raisk, **** tildipoisid ja dongid luckisid :(
                    Ise ka spewisin kohati, maksin reaga kinni lisa 3.5 doltsi kutile, kui teadsin et ta sai riveril masti :P
                    Nii et mäng oleks võinud kohati parem olla, aga mis siis ikka.
                    Ma vist grindin ikka ennast $750 peale ära kui uuesti NL25 kargan.

                    Kohe sessi algul kukkusid ässad kätte(väga mitu korda sain suuri pocketeid see sess)
                    e: pf oleks pidanud lükkama $3 peale ja flopis panema suure Cbeti, miski $6-6.5
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    See on küll veits kahtlane fold?! e: ikka väga vale fold, wtf?! lähen magan selgeks ennast.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Spewy, jagan raha(see millest posti algul rääkisin)
                    e: riveri sisse betimine on kyll lollius, pigem check/call, Kui kuskil sisse bettida, siis oleksin pidanud seda turnis tegema.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Tohin ma foldida???
                    e: Ei tohi foldida siin, turn call ja riveril reevaluate, eksju poisid?
                    16/13/1.0 100kätt
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Ma ei mõelnudki 7 peale reaalselt, freezisin ära.
                    Algul mõtlesin, et flat callin aga jamh.
                    e: Kuradi sitalt mängisin ikka, oleks pidanud flattima flopil. Pean oma vigadest õppima.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    JUBE, 9/3/inf 30kätt flopil arvasin, et raudselt set vastas kuna siuke nit vastu.
                    TRA nagu mängiks jälle esimest päeva cashi ja ei taha foldida, ilmselge miks ma miinusesse jäin see sess. :( EI CALLI SEAL KANA!
                    e: flopil cbet ja easy fold, kui vastane yle pani (NIT ka, kuigi kyll vähe käsi aga nii obv set)
                    Oleksin hoidnud $15 kokku, täna juba suudan selgelt mõelda ja käsi ylevaadates on kõik lihtne ja loogiline :)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Flopil callisin, turnis mõtlesin foldi peale ja siis oli wtf kuidas ma saan foldida siin, et ei le reaalne. Täna see NL25 sessil juhe ikka sassis veits.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    No ei ole sõnu.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Turnil mõtlesin, et checkiks ja trapiks, aga jälle ei teinud seda.
                    Väga kahtlane, ei tahtnud eriti trappida üldse NL25s, scaredmoneyz ehk siis?!
                    Nice call mate ka obv.
                    e: flopi Cbet oleks pidanud suurem olema, $4 ringis ja turnil oleks pidanud ikka järgi checkima (träppimise mõttes, see et tal see 57käes oli on kyll ebaoluline)
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    JEE, happy times.
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                    Last edited by onuark; 16.05.10, 15:35.

                    Comment

                    • onuark
                      Pokkerihai
                      • Oct 2009
                      • 1760

                      #85
                      Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                      Aces, Lootsin, et tal on need emandad ja trappisin.
                      e: vastas oli solid player ja uskusin et tal peab seal JJ-QQ olema.
                      Kas flopis flattimine on halb? Ma ei tahtnud teda ära hirmutada, sest kui flatin seal, siis ta võiks välistada mu KK/AA.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      e: muidugi JJ oleks haledalt yle sõitnud must ;D
                      Last edited by onuark; 16.05.10, 15:38.

                      Comment

                      • onuark
                        Pokkerihai
                        • Oct 2009
                        • 1760

                        #86
                        Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                        HAHAHAHHAHAH
                        ROYAAAAAAAAAAL FLUSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS.
                        5x in my lifetime siis.
                        Kiire 1h sess NL10s ja haigelt hittisin ja kõik maksti kinni ka pmst.
                        +$42 ja eilne NL25 miinus sai kiirelt tagasi teenitud ja möödagi pandud :)

                        tõsta palju tahad, aga royali ma ostan ära!!
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        seti poiss?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        pöörfi flopp :)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        i luv my kings.
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        20/13/0.7 90 KÄTT
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        e: jõhkrad vihmapilved siin, aga rulaisu on suur. Lähen teen enesepettu väljas :)

                        Comment

                        • KristjanRawk
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 1133

                          #87
                          Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                          saad äikse kaela obv :D

                          Comment

                          • onuark
                            Pokkerihai
                            • Oct 2009
                            • 1760

                            #88
                            Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                            Algselt postitas KristjanRawk Vaata postitust
                            saad äikse kaela obv :D
                            hehe, seekord pääsesin. Trenn sai tehtud ja siis hakkas tibutama.
                            Koju jõudsin, siis tuli suurem vihm peale, got lucky :)

                            shower/söök ja õhtul grind. Peab otsustama kas piljardi tiir enne või pärast pkr-i.

                            Comment

                            • onuark
                              Pokkerihai
                              • Oct 2009
                              • 1760

                              #89
                              Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                              HEHE, Facebook SCOOP freerollilt 656. koht ja +$0.21, is nice!!

                              Paneb ka siis varsti cashgame käima.

                              Comment

                              • onuark
                                Pokkerihai
                                • Oct 2009
                                • 1760

                                #90
                                Re: Ulme rulatüüp ametit vahetamas.

                                Praegu +2.8 BI
                                KK vs AA jooksin :/
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...