KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karikakar
    Vana Tegija
    • Jul 2009
    • 1235

    #526
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Algselt postitas lebovend Vaata postitust
    mis te m6lisete sassiga, kurat j2tke ta rahule,
    mis ta teile teinud on?!

    e: mai best topic.
    proovis isa mängida, sai piki pead, hakkas halama

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #527
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Algselt postitas Karikakar Vaata postitust
      proovis isa mängida, sai piki pead, hakkas halama
      hea ettekujutus sul halamisest dude

      Comment

      • Karikakar
        Vana Tegija
        • Jul 2009
        • 1235

        #528
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        Algselt postitas Sass Vaata postitust
        hea ettekujutus sul halamisest dude
        +1

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #529
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          shaat da fack up sassiska

          Comment

          • Sass
            Bännitud
            • Dec 2008
            • 1889

            #530
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Algselt postitas mkva Vaata postitust
            shaat da fack up sassiska
            tra ma olin jumala vait aga sa pidid ikka hakkama siin mingit iba ajama.. gtfo seriously

            Comment

            • mkva
              Pokkerihai
              • Nov 2009
              • 1972

              #531
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              oleme ikka nüüd sõbrad edasi

              Comment

              • miksnii
                Grinder
                • May 2009
                • 580

                #532
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                Sass ära nüüd solvu.....nii et sa ju rallit sõita :D

                Comment

                • raunsz
                  Vana Tegija
                  • Jan 2010
                  • 1492

                  #533
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  Algselt postitas Pyha Karu Vaata postitust
                  Klaaspro on minevik, pärast tema viimaste sesside avalikku häbistamist ta enam pokkerit ei mängi ja hindab teisi väärtusi elus, nagu pere, sõbrad, armastus.
                  Kuna pokkerimängija amet tähendab tihti perekondade hävitamist ning inimeste enesetapuni viimist, otsustas ta oma elu pühendada pigem hea tegemisele, õpib arstiks ning loodab, et inimesed suudavad kunagi tema patud andestada.
                  Kõike paremat talle! :)

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #534
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Tundub, et Venemaal on õigus, kui nad avalikult Eestit natsilembuses süüdistavad... klassikaline rassi-rahvusevihkamine.
                    Kuule mis paska sa ajad? Päris sooda oled peast? Venemaa ajab mingit mõttetut demagoogiat Eesti suhtes, sest eestlased sõdisid ka saksa poole peal. Muidugi neil valida polnud. Venelased nussisid näkku ja siis tulid sakslased ja loodeti nende peale. Muidugi mõlemas tuli pettuda ja seepärast Venemaa süüdistab eestlasi rassismis, et eesti poisid sõdisid ka saksa poolel. Ofkoors nad sõdisid, aga ühise eesmärgi nimel, ikkagi Eestimaa eest. Venemaal on üldse kõige rohkem natse, kui kuskil mujal riikides.

                    Comment

                    • oitarvi
                      Vana Tegija
                      • Jan 2009
                      • 1231

                      #535
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      Algselt postitas andreest6 Vaata postitust
                      Eestlane,soomlane ja neeger on saunas ja kes esimesena lavalt lahkub peab tooma joogid ja naised.Viskavad siis kõvasti leili ning esimese 100 kraadi juures tuleb neegril si*ta häda.Viskavad siis veel leili ning 120 kraadi juures tuleb neegril veel suurem si*ta häda.On juba 140 kraadi ja neeger ei suuda enam kannatada ja laseb sinna samma.Eestlane ja soomlane tulevad lava pealt alla, ning soomlane ütleb:Voi vitto neeger hakkas sulama!
                      Haha. See oli hea.
                      Täna kuulsin ka ühte kummalist neegri anekdooti. Kõlas umbes nii, et Isik küsis mis on neegril valge? Pakkusin, et tallad. Mõni pakkus hambad ja käelabad. Isik siis ütles, et vale puha. Peremees on valge.

                      Comment

                      • dener89
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 625

                        #536
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        kui näed pimedas toas hõljuvat televiisorit,siis pead ütlema : drop it nigga

                        Comment

                        • KristjanLaas
                          Pokkeritark
                          • Oct 2009
                          • 6450

                          #537
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          lahe siin see teema... homme jätkan mänge.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #538
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            edu!

                            Comment

                            • Provoker
                              Pokkerihai
                              • Jan 2009
                              • 3067

                              #539
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Näita kiibitsdejatele, et sa tegelikult ikka biidid.

                              Comment

                              • Aadu
                                Õpihimuline Mängur
                                • Apr 2009
                                • 326

                                #540
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                Countdown to bustoland
                                Näita kiibitsdejatele, et sa tegelikult ikka biidid.


                                Igal juhul poiss on emotsionaalsem kui koristajatädi kuskil Venetsueela seebikas.
                                Last edited by Aadu; 23.05.10, 04:01.

                                Comment

                                Working...