KristjanLaas Tegeleb $1-$20 NLHE MTT stakega

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #481
    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

    Algselt postitas harryahven Vaata postitust
    +88
    +89

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #482
      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

      Tundub, et Venemaal on õigus, kui nad avalikult Eestit natsilembuses süüdistavad... klassikaline rassi-rahvusevihkamine.

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #483
        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

        :D nii palju siis kristjani HU-päevikust :D

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #484
          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          Tundub, et Venemaal on õigus, kui nad avalikult Eestit natsilembuses süüdistavad... klassikaline rassi-rahvusevihkamine.
          Kes sibulatele putru pakkus?

          Comment

          • muruntau
            • Jan 2009
            • 4325

            #485
            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

            Siin teemas ei ole ma küll ühtegi viidet vihkamisele täheldanud (kuigi mu täheldamisvõime hetkel jut parim pole), aga lihtsalt inimeste üldisi tähelepanekuid inimeste erinevuste kohta. Mina isiklikult küll vähemalt neegreid ei vihka, see, et ma neist just palju ei arva, on teine teema.

            Nomerlot, vbla sinu jaoks on tõepoolest inimesed võrdsed, ausad ja ilusad nii seest kui väljast kõik ja samuti normaalne situatsioon, kus valge lipsuga mees rabab 10-12h, et maksta enda sissetulekutest +50%, et laisklevaid murjaneid üleval pidada, aga kõigi jaoks vbla ei ole. Ja neid inimesi vihkamises seetõttu süüdistada ei ole päris õige, pigem liberaalid (sinu seisukohta jagavad inimesed) ise vihkavad veidi vähem tolerantseid inimesi. Samas, mis on nõmedam, kas olla vähem tolerantne isikute suhtes, kes seda väärivad enda tegudega (vähe tööd ja mõistust võrreldes enesehinnangu ja enda õiguste taga nõudmisega) või olla vähem tolerantne nende suhtes, kes on lihtsalt jobude (keda on neegrite seas ebaproportsionaalselt palju) suhtes ebatolerantsemad.

            Mu point lühidalt: mittetolereerimise mittetolereerimine on samuti mittetolereerimine ja end selle tõttu paremaks pidamine on silmakirjalikkus

            Comment

            • Pyha Karu
              Grinder
              • May 2010
              • 565

              #486
              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

              Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
              Sa mine mängi iseendaga veidi.
              Palun usu mind, ma ei ole patune.

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #487
                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                tegin ka iseendale ükskord süstlaga haiget

                Comment

                • Tarq666
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 814

                  #488
                  Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                  Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                  Tundub, et Venemaal on õigus, kui nad avalikult Eestit natsilembuses süüdistavad... klassikaline rassi-rahvusevihkamine.



                  Jah venemaal on alati õigus. lol

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #489
                    Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                    Hämmastav, kui palju ignorantseid inimesi siin foorumis on

                    Comment

                    • bounce
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 865

                      #490
                      Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                      Algselt postitas vennike Vaata postitust
                      inimesed, kes neegrit on vaid palliplatsil ja/või telekas näinud, võiks rassismi koha pealt suu koomal hoida. ma 6 aastat tagasi UKsse kolides ei osanud suht midagi arvata. ajaga on selgunud, et äärmiselt ülbed, ebaviisakad ja ennast täis on need värdjad. liikluses hullemad kui tyrastunud eesti rullnokad. lihtsalt masendav.

                      EDIT : pole veel lootust kaotanud, et on olemas ka mõni normaalne mustanahaline, lihtsalt mul pole veel õnnestunud mõnda kohata.
                      siit Eesti mätta ostsast vaadates on mul kõikidest inglastest selline mulje jäänud.

                      Comment

                      • tolmuahv
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 2502

                        #491
                        Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                        Algselt postitas bounce Vaata postitust
                        siit Eesti mätta ostsast vaadates on mul kõikidest inglastest selline mulje jäänud.
                        Isegi valgenahalised inglased sõidavad täiesti süüdimatult kõik vastassuunavööndis. Pidevalt.

                        Comment

                        • Uniquest
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 615

                          #492
                          Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                          1)Lahe, et Kristjan pole oma päevikusse mitu päeva midagi kirjutanud
                          2)ja siin käib mingi rõve rassiteema. Võtke lihtsalt ja ärge liigitakse inimesi gruppidesse . Hinnake/kritiseerige/süüdistage inimesi individuaalselt. Kui hele peab hall olema, et see enam must ei oleks?
                          [/rant]

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #493
                            Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                            Neeger lamab palmi all, võtab päikest ja sööb banaani. Valge mees läheb mööda, vaatab ja hakkab rääkima:" Vaata nüüd mees, sul vedeleb siin hunnik banaane ümber puu, korja kokku ja vii turule!"
                            "milleks?"
                            "Noh, siis saad raha ja siis ostad käru ja saad palju rohkem banaane korraga turule viia!"
                            "milleks?"
                            "Noh siis on sul juba päris palju raha, saad kellegi palgata enda eest banaane korjama ja turule kärutama, ise saad rahulikult banaani all pikutada!"
                            "No aga seda ma saan ju praegu kah teha!?"

                            Comment

                            • Uniquest
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 615

                              #494
                              Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                              Eestlane läheb Aafrikasse ja kohtab seal neegrit.
                              "Miks sa valge oled?" küsib neeger.
                              "Ma olen eestlane," vastab eestlane.
                              "Aga ikkagi, miks sa valge oled?" jätkab neeger. "Kas teil suve polegi või?"
                              "On küll, aga ma olin sel päeval haige..." vastab eestlane.

                              Comment

                              • marxiku
                                Õpihimuline Mängur
                                • May 2009
                                • 471

                                #495
                                Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.

                                Epic thread just epic

                                Comment

                                Working...