Re: KristjanLaas karistab NL50 HU.
ma tahan lihtsalt seda 8elda, et kui keegi nimetab end kuskil alas
parimaks, siis obviously tuleb palju hatemist ja flamemist ja
muud offtopicut. harjuge 2ra sellega. INTERNET ju.
see, kas siin antud teemas OP ongi NL50s parim, on tglt veidi
ebaoluline ja j22b siis igayhe enda otsustada juba.
ja nii huvi p2rast kysin: pyha karu, mis sina arvad, kas krissu on
parim?
ma tahan lihtsalt seda 8elda, et kui keegi nimetab end kuskil alas
parimaks, siis obviously tuleb palju hatemist ja flamemist ja
muud offtopicut. harjuge 2ra sellega. INTERNET ju.
see, kas siin antud teemas OP ongi NL50s parim, on tglt veidi
ebaoluline ja j22b siis igayhe enda otsustada juba.
ja nii huvi p2rast kysin: pyha karu, mis sina arvad, kas krissu on
parim?
Comment